physics

New Member
لایک ها
104
سلام به همه . امیدوارم شاد و سرحال و سرشار از امید به آینده باشید . چندی پیش نتایج مرحله دوم المپیادها اعلام شد و به

دنبالش ناراحتی و سرخوردگی و اشک و ... عده ای که جزو لیست قبولی ها نبودند . اما خب ، چه میشه کرد ؟ بالاخره ما یه چیز

مهمتر به اسم کنکور پیش رومون داریم . و همه میدونیم که " بهترین رتبه های کنکور برای ماست "
البته رتبه 1 کنکور خودمم !

تا خوباش پر نشده سریعا اقدام کنید

هممون ناراحتیم که قبول نشدیم و چه کسی میتونه ماها رو بهتر از خودمون درک کنه ؟ خودمون و امثال خودمون هستیم که میتونیم

به هم دیگه آرامش بدیم و به هم بگیم که مثل ما زیادن و ماها از اون دسته هستیم که با شکست تو یک رقابت ، امیدمون رو از

دست نمیدیم و تلاشمون رو بیشتر هم میکنیم .

خب دیگه بسه . میدونم خودتون این چیزا رو میدونید و حرفای من براتون تکراریه ، به بزرگواری خودتون ببخشید

و اما اصل مطلب : بیاید اینجا تا به هم کمک کنیم . اینجا مکانی خواهد بود برنامه ریزی بهتر برای کنکور با کمک هم ، امید دادن به هم

، مشاهده ی پیشرفت همدیگه وبیشتر شدن انگیزه ی بقیه و هر کاری که کنکوری های 89 تو تاپیک مخصوص خودشون انجام دادن .

فقط ، ما یه فرقی با سایر کنکوریها داریم :
ما المپیادی بودیم

pishi72

New Member
لایک ها
77
نخيرم!!!! رتبه ي 1 كنكور رياضي مال خودمه!!!
البته ميتونيم با هم شريك شيم و هر دوتامون 1 شيم!

azi

New Member
لایک ها
0
خب از چی باید بگیم؟

از کی شروع کنیم خوبه...
کدوم آزمون رو برییم...
چند ساعت و چی بخونیم...
ولی نه
خوندن دین و زندگی برا من خیلی سخته!

physics

New Member
لایک ها
104
به pishi72 : شرمنده ، من رتبمو با کسی شریک نمیشم !
این رتبه مال خودمه چون من زودتر گفتم !

به azi : من از فردا شروع میکنم . نظر بقیه چیه ؟

من قصد دارم سنجش و گزینه ی دو شرکت کنم و یک آزمون خیلی سخت که مدارس عالی برگزار میکنند تا بتونم رتبمو بین اونا هم بدونم . اما نمیدونم کدوم آزمون این

خصوصیت رو داره . اگه کسی میدونه کمک کنه .

ساعتش که بستگی به هر شخص داره .

من نمیدونم از چی شروع کنم . بقیه چطور ؟

نشد دیگه ! ما المپیادی بودیم و خوندن دین و زندگی سخت تر از خوندن برای المپیاد نیست . مگه نه ؟

rezoos

New Member
لایک ها
17
بچه ها من سومم. المپیاد ریاضی می خونم. پارسال خیلی عالی می خوندم ولی امسال همه ش بازیگوشی می کنم. برام دعا کنین که خودمو جمع کنم ،قشنگ بخونم و قبول شم. امیدوارم شما ها هم همه تون تو کنکور تک رقمی بشین.

pishi72

New Member
لایک ها
77
به physics. پس رقيب سرسختي داري!!!!

منم از فردا و با فيزيك 1 شروع ميكنم!!!! تابستون رو هم گام اول ثبت نام كردم!

به rezoos. اميدوارم شما هم قبول شيد!

physics

New Member
لایک ها
104
به pishi72 : عالیه ! پس یه رقیب دارم که باهاش رقابت کنم .

من از فردا با ادبیات شروع میکنم . گام اول ثبت نام نکردم چون نمیخوام با برنامه ی اون پیش برم .

physics

New Member
لایک ها
104
بچه ها ، لطفا المپیادی رو هم که براش می خوندید بگید .

در ضمن : کسی نمیدونه که سخت ترین آزمونی که برگزار میشه چیه ؟ سخت ترین کتاب تست چی ؟

لایک ها
12
Re: المپیادی های قدیم ، کنکوری های جدید (کنکور 90) همتون بیاید اینجا

physics گفت
و اما اصل مطلب : بیاید اینجا تا به هم کمک کنیم . اینجا مکانی خواهد بود برنامه ریزی بهتر برای کنکور با کمک هم ، امید دادن به هم

، مشاهده ی پیشرفت همدیگه وبیشتر شدن انگیزه ی بقیه و هر کاری که کنکوری های 89 تو تاپیک مخصوص خودشون انجام دادن .

فقط ، ما یه فرقی با سایر کنکوریها داریم :
ما المپیادی بودیم
physics جان من و همه بچه هایی که تو تایپیک دیگری پست گذاشتن المپیادی بودن.

sanag

New Member
لایک ها
21
من 500 هزار بار گفتم رشتمو........چرا از فردا ...من از همین امروز شروع میکنم البته اگه بتونم
میخوام با ادبیات شروع کنم

ادبیاتم ضعیفه ...خوب تقویتش میکنم

راستی رتبه 1 رو هم بذل!و بخشش نکنین...اون واسه خودمه به هیچکی هم نمیدم حتی شما دوست عزیز

drali

New Member
لایک ها
34
من رشته تجربیم
تو المپیاد هم زیست و شیمی برا مرحله 2 دادم
منم از 5 تیر شروع میکنم

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
می خوام بهتون روحیه بدم....ما پارسال اوایل سال می گفتیم رتبه یک ماله خودمونه بعدش شد رتبه 2 رقمی بعد 3 رقمی ...الانم می گیم رتبه 6000 7000 هم به زور بیاریم.......!!
حال کردین روحیه رو...

maryam-71

New Member
لایک ها
20
سلام به همه ی کنکوری های 90! البته از نوع المپیادی!
به نظر من ماچیزای خیلی با ارزشی از المپیاد به دست آوردیم : تلاش - پشتکار - انگیزه - دقت و ...
و دیدمون اونقدرها بالا رفته که به رتبه های کمتر از عالی کنکور راضی نخواهیم شد! قبول نشدن در المپیاد برای ما شکست نبود بلکه انگیزه ای بود برای قدم گذاشتن در راه های دیگر موفقیت...ما برای رسیدن به موفقیت تمام تلاش خودمون را می کنیم و مطمئن هستیم که پیروزی از آن ماست! باهمون روحیه ی المپیادی برای بدست آوردن رتبه های برتر کنکور سراسری 90 تلاش میکنیم و بایک رقابت سالم به همدیگه کمک میکنیم تا به اهدافمون برسیم.
به نظر من اول بهتره که با یک مشاور خوب صحبت کنیم و برای برنامه ریزی بهتر همه ی نقاط ضعف و نقاط قوت خودمون رو در نظر بگیریم.
بعد باید از کنکوری های سال قبل که با تجربه هستن راهنمایی بخوایم (که خدا را شکر از نوع المپیادی هم در سایت حضور دارن و قول همکاری رو ازشون میگیریم! ) باید از تجربیات اونها درس بگیریم !
قدم سوم پیدا کردن منابع کمک درسی معتبر و مفید در کنار کتابهای درسیه! باید یک لیست از بهترین کتابهای کنکوری و تست بدست بیاریم (که اگر در همین تاپیک با کمک همدیگه جمع آوری کنیم خیلی عالی میشه)
مدیریت زمان در هنگام درس خوندن خیلی مهمه... نباید وقت رو از دست نداد. باید از لحظه لحظه ی وقتمون به درستی استفاده کنیم. با یک برنامه ریزی عالی ودرست هم می تونیم به همه ی کارهامون برسیم!
به نظر من اگر کسی در دروس تخصصی پایه هم مشکلی داره بهتره که از کلاسهایی که در موسسات مختلف (البته معتبر و مفید!) برگزار میشه استفاده کنه. در صورتی که احساس نیاز میکنه و باید از این کلاسها هم حداکثر استفاده رو ببره...
خوب مثل اینکه خیلی طولانی شد... ببخشید! برای همه آرزوی موفقیت میکنم.فقط معرفی کتاب کنکوری رو فراموش نکنید....

physics

New Member
لایک ها
104
Re: المپیادی های قدیم ، کنکوری های جدید (کنکور 90) همتون بیاید اینجا

pooyan101 گفت
physics جان من و همه بچه هایی که تو تایپیک دیگری پست گذاشتن المپیادی بودن.
دوست عزیز ، من منظورم افراد اون تاپیک نبود . من جمعیت غالب کنکوری های 90 رو گفتم . شما که پیش کسوت هستید

bihamta

New Member
لایک ها
345
آهان یه نکته من بگم...

خواهشا از این فردا ها نکنید...
امروز نمیخونید میگید دیگه واقعا از شنبه خداییش میخونم...به قول معلم دینیمون اول سال هی این شنبه ها میاد و میره و ما هنوز ....
موکول نکنید به بعد...

physics

New Member
لایک ها
104
من هم با مریم جان موافقم . و به نظر من مهم ترین کاری که الان میتونیم تو این تاپیک بکنیم اینه که کتابای تست و آزمونای مختلف رو به هم معرفی کنیم .

من تا الان فقط یه بار چندتا از تستای قلم چی رو زدم .
فقط میدونم که کتابای آبیش بد نیست . خوشخوان هندسه رو هم دیدم . سوالاش خوبه . من هندسه رو از رو اون

میخونم .

بچه ها کسی میدونه از بین این سه تا سطح کدومشون بالاتره : نوبل ، خوشخوان ، مبتکران

drali

New Member
لایک ها
34
من این کتابا رو ترجیح میدم
زیست : سبز
ژنتیک : مهر و ماه و تخته سیاه
فیزیک : تست الگو
شیمی : مبتکران
ریاضی : مبتکران و سبز
هندسه : گاج سفید
جبر : مبتکران
حسابان : تست الگو
عربی3 : گاچ سبز
ادبیات3 : گاج سبز
زبان فارسی3 : گاج سبز
زبان : خط سفید

parinaz

New Member
لایک ها
2
physics گفت
من هم با مریم جان موافقم . و به نظر من مهم ترین کاری که الان میتونیم تو این تاپیک بکنیم اینه که کتابای تست و آزمونای مختلف رو به هم معرفی کنیم .

من تا الان فقط یه بار چندتا از تستای قلم چی رو زدم .
فقط میدونم که کتابای آبیش بد نیست . خوشخوان هندسه رو هم دیدم . سوالاش خوبه . من هندسه رو از رو اون

میخونم .

بچه ها کسی میدونه از بین این سه تا سطح کدومشون بالاتره : نوبل ، خوشخوان ، مبتکران
اگه نوبل میخوای بزنی باید ویراستاریش کنی همش غلط غولوطه!
خوشخوان عالیست!

مبتکران من فقط شیمیشو دارم که مهندس بازرگانیو عشقست!

بالا