المپیاد آزمایشی 22 آذر 1392 آیریسک - شیمی

amirameli

New Member
لایک ها
46
سلام، در رابطه با آزمون المپیاد آزمایشی آذر ماه چند تا مشکل داشتم ،لطفا همراهی کنید، سوال 1 ، چرا گزینه 3 رو عوض کردین؟!!!!! ،من حتی شک کردم ازش عکس گرفتم، (print screen)، زوم کردم s2 بود نه S3 ،:| ، سوال 27 ، c3o2 با اون ساختار بسیار ناپایداره ،همچنین ترکیبی با اون ساختار وجود نداره ،سوال 31، چرا 4 کربن بالایی جواب نمیشه؟ ،اونا که متقارن نیستن ،سوال 37، شاخه اصلی شامل اونایی میشه که اولویت بالایی دارن ،کلر از فلویور اولویت بیشتری داره ،چرا گزینه 1 نمیشه پس؟ ،و سوال آخر ،سوال 50، آیا دی اتیل اتر در آب محلول است؟(غیر از نا محلول و کم محلول)،،،،،،،کامپیوتر نیست که هر چی مینویسی برعکس در میاد , بقیه حرفا به هم چسبیدن،خودتون سعی کنید بخونید،من هر کار میکنم کنار نمیرن.

آخرین ویرایش توسط مدیر

afbaghlani

New Member
لایک ها
343
پاسخ : المپیاد آزمایشی آذر ماه 92

سلام
آهای کسایی که آزمون دادین!! یه سوال! کارنامه های شما اومده؟؟
بعد یه چیز دیگه: من که حضوری دادم اصلا نمیتونم وارد سیستم کارنامه بشم. کسایی که حضوری دادن می تونن وارد قسمت مشاهده ی کارنامه بشن آیا؟؟

amirameli

New Member
لایک ها
46

من آنلاین دادم،ولی نمیتونم کارناممو ببینم هنوز،شبا هم کار میکنه گروه انفورماتیک؟؟؟؟،میگم شاید نوبت ما نشده!!!!!!!

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230

سلام
آهای کسایی که آزمون دادین!! یه سوال! کارنامه های شما اومده؟؟
بعد یه چیز دیگه: من که حضوری دادم اصلا نمیتونم وارد سیستم کارنامه بشم. کسایی که حضوری دادن می تونن وارد قسمت مشاهده ی کارنامه بشن آیا؟؟
کارنامه‌های شما بارگزاری شده، بررسی شد مشکلی وجود نداشت!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من آنلاین دادم،ولی نمیتونم کارناممو ببینم هنوز،شبا هم کار میکنه گروه انفورماتیک؟؟؟؟،میگم شاید نوبت ما نشده!!!!!!!
بارگزاری کانامه‌های شیمی یه حطای کوچیک داشت که به محض اطلاع، بر طرف کردیم، فک نکنم الان دیگه مشکلی وجود داشته باشه :197:

amirameli

New Member
لایک ها
46

کارنامه‌های شما بارگزاری شده، بررسی شد مشکلی وجود نداشت!---- دو نوشته به هم متصل شده است ----بارگزاری کانامه‌های شیمی یه حطای کوچیک داشت که به محض اطلاع، بر طرف کردیم، فک نکنم الان دیگه مشکلی وجود داشته باشه :197:
ممنونحل شد

فقط لطفا به سوالا هم جواب بدین،کسی نیست؟!!!

afbaghlani

New Member
لایک ها
343

سلام
جناب خالقی بالای برگه بنده دقیقا 3 تا کد بود به ترتیب ذیل:
شماره شناسنامه
شماره داوطلب
رمز عبور
-----
به هر ترتیبی که فکرش رو بکنید این ها رو در فیلدهای ورودی قسمت مشاهده کارنامه وارد کردم :216:اما میگه اطلاعات صحیح نیست! :220:ضمنا کوکی های مرورگر رو هم پاک کردم اما جواب نداد...:150:
من دقیقا چه باید بکنم؟؟؟؟؟

amirameli

New Member
لایک ها
46

کارنامه من اومده،فک کنم دارن یک یکی اصلاح میکنن،نوبت شما هم میرسه،من فک کردم تموم شده،تعجب کردن که فقط 114 نفر شرکت کردن؟!!!!،و خوشحال بودن زیر 100 آورده بودم،:d،ولی مثل اینکه مونده،رتبه قراره بره بالا،نمیدونم تاپیک زیاد بازدید نداره، یا بچه ها کم لطفی میکنن به سوالایی که گذاشتم پاسخ نمیدن،:|

Soroush.A

New Member
لایک ها
49
پاسخ : المپیاد آزمایشی 22 آذر 1392 آیریسک - شیمی

سوالای 2 و 31 و33 اشکال دارن. باید حذف بشن.

سوالای 2 و 31 و33 اشکال دارن. باید حذف بشن.

لایک ها taha

amirameli

New Member
لایک ها
46

فقط اونا نیستن،بقیه هم چنین مشکلایی دارن،سوالارو نوشتم بالا،اساتید لطفا یه نگاهی بندازن،البته کارنامه ها که اصلاح شد رفت پی کارش،:|

amirameli

New Member
لایک ها
46

فک نکنم کسی باشه به سوالای من پاسخ بده
:|

hellium

New Member
لایک ها
76

سلام
ازمون درکل میشه گفت خالی از غلط بوده(غلط علمی)

amirameli

New Member
لایک ها
46

سلامازمون درکل میشه گفت خالی از غلط بوده(غلط علمی)
باشه قبول، آزمون غلط نداشت، پس میشه بگید کجاهایه نوشته هام اشتباهه، آخه تاپیکو زدم واسه راهنمایی!!!!!،
سلام، در رابطه با آزمون المپیاد آزمایشی آذر ماه چند تا مشکل داشتم ،لطفا همراهی کنید، سوال 1 ، چرا گزینه 3 رو عوض کردین؟!!!!! ،من حتی شک کردم ازش عکس گرفتم، (print screen)، زوم کردم s2 بود نه S3 ،:| ، سوال 27 ، c3o2 با اون ساختار بسیار ناپایداره ،همچنین ترکیبی با اون ساختار وجود نداره ،سوال 31، چرا 4 کربن بالایی جواب نمیشه؟ ،اونا که متقارن نیستن ،سوال 37، شاخه اصلی شامل اونایی میشه که اولویت بالایی دارن ،کلر از فلویور اولویت بیشتری داره ،چرا گزینه 1 نمیشه پس؟ ،و سوال آخر ،سوال 50، آیا دی اتیل اتر در آب محلول است؟(غیر از نا محلول و کم محلول)،،،،،،،کامپیوتر نیست که هر چی مینویسی برعکس در میاد , بقیه حرفا به هم چسبیدن،خودتون سعی کنید بخونید،من هر کار میکنم کنار نمیرن.

بالا