المپیاد ادبیات/ برای مرحله دو پیشاپیش چه منابعی بخونیم؟

fatimaj

New Member
لایک ها
123
فکر کنم از عنوان , سوال معلومه !
دوستانی قبلا المپیادی بودن و واردن لطفا جواب بدن که ما الان بریم سراغ چجور منابعی؟

saiedeh

New Member
لایک ها
180
پاسخ : المپیاد ادبیات/ برای مرحله دو پیشاپیش چه منابعی بخونیم؟

اگر منظورتون غیر درسیاست که کاملا غیر قابل پیشبینی اما احتمالا مثنوی و کلیله و حافظ رو حتما داشته باشیم!!!
منابع درسی هم که مشخص هستن! زبان انگلیسی هم معمولا از کتاب لیترچر یه بخشی رو معین میکنن . برای عربی هم یه سوره مشخص میکنن یا خطبه و .....
موفق باشید

fatimaj

New Member
لایک ها
123

اگر منظورتون غیر درسیاست که کاملا غیر قابل پیشبینی اما احتمالا مثنوی و کلیله و حافظ رو حتما داشته باشیم!!!
منابع درسی هم که مشخص هستن! زبان انگلیسی هم معمولا از کتاب لیترچر یه بخشی رو معین میکنن . برای عربی هم یه سوره مشخص میکنن یا خطبه و .....
موفق باشید
به همچنین دوست عزیز.برای شما هم ارزوی موفقیت می کنم. :)

من نگاه کردم سه تا منبع بود که پرتکرار بودن مثنوی و شاهنامه و حافظ بود که هرسال یه بخش از ایناست. نقطه اشتراکیم بین بعضی از بقیه منابع دیدم این بود که منابعی میدن که توی کتاب تاریخ ادبیات اسم کوچیکی ازش اومده اما اطلاعات خاصی ازش نیست. مثل کلیله یا ویس و رامین!!

:-/ پیشاپیش دارم از استرس می میرم.
امیدوارم هممون موفق شیم. B-)

soshiant

New Member
لایک ها
107

به همچنین دوست عزیز.برای شما هم ارزوی موفقیت می کنم. :)

من نگاه کردم سه تا منبع بود که پرتکرار بودن مثنوی و شاهنامه و حافظ بود که هرسال یه بخش از ایناست. نقطه اشتراکیم بین بعضی از بقیه منابع دیدم این بود که منابعی میدن که توی کتاب تاریخ ادبیات اسم کوچیکی ازش اومده اما اطلاعات خاصی ازش نیست. مثل کلیله یا ویس و رامین!!

:-/ پیشاپیش دارم از استرس می میرم.
امیدوارم هممون موفق شیم. B-)
شاهنامه امسال تو مرحله ۱ اومد پس تو ۲ نمیاد.
به نظرم کلیله و حافظ و مثنوی (یا غزلیات شمس) اومدنشون قطعیه

saiedeh

New Member
لایک ها
180

اصلا همچین چیزی نیست که اگر مرحلخه اول باشه دوم نمیاد!اگر اشتباه نکنم سال نود و یک نود و دو شاهنامه هم مرحله اول بود هم دوم!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اصلا همچین چیزی نیست که اگر مرحلخه اول باشه دوم نمیاد!اگر اشتباه نکنم سال نود و یک نود و دو شاهنامه هم مرحله اول بود هم دوم!

soshiant

New Member
لایک ها
107

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

۹۲ که اینجوری نبود.
من حدسم رو گفتم

بالا