SIINA

New Member
لایک ها
0
<font size="5">من میخواهم در این المپیاد شرکت کنم اما نمیدونم چطوری باید ثبت نام کنم .خواهشن تا زمان ثبت نام تموم نشده من رو راهنمایی کنید</font>

roxana

New Member
لایک ها
19
پاسخ : المپیاد دوره 25

طبق اعلامیه سایت " معاونت دانش پژوهان جوان" در اطلاعیه شماره 5 ثبت نام آزمون های مرحله اول سال تحصیلی 90 - 91 در روز هنای 25 دی الی 1 بهمن در سایت " معاونت دانش پژوهان جوان" انجام می پذیرد .

معاونت دانش پژوهان جوان

MAHDI G.M

New Member
لایک ها
3

امسال فیزیک پیشدانشگاهی حذف شده. منظورشون اینه که فقط از مرحله اول حذف شده یا کل مرحله ها؟

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

فقط از مرحله اول
قطعاً از فیزیک پیش توی مرحله دوم میاد
شک نکنید

لایک ها
84

اون چیزایی که زده بودن برای منابع که فک کنم مدل اتمی بور و این چیزا بود رو از کجا باید بخونیم؟تو فیزیک پیشه؟

لایک ها
84

چرا کسی جواب نمیده؟:39: لطفا جواب بدین. به جوابش نیاز دارم.

لایک ها
282

اون چیزایی که زده بودن برای منابع که فک کنم مدل اتمی بور و این چیزا بود رو از کجا باید بخونیم؟تو فیزیک پیشه؟
کجا زده میشه حتما بگی فقط کتابای اول تا سوم دبیرستانه اونا واسه نجومه که

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

اگه این چیز ها هم نیازه واسه منابع المپیاد میتونید تو کتابهایی مثل هالیدی جلد 4 ، فیزیک پاله جلد 4 ، فیزیک مفهومی جلد 4 بخونید.
حتی کتاب شیمی سال دوم دبیرستان هم کمک کنه شاید !
کجا زده میشه حتما بگی فقط کتابای اول تا سوم دبیرستانه اونا واسه نجومه که
تو سایت معاونت دانش پژوهان بخش منابع المپیاد ها
البته به نظرم روی چیز های مهمتر ببشتر زوم کنید بهتر باشه مثل مکانیک ، الکترومغناطیس ، نور و ترمودینامیک
و همتون هم اطلاعات نسبتاً خوبی نسبت به بور و مدل اتمیش دارین چون از راهنمایی خوندیم !

بالا