khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام دوست من،

اولین گام در راه برگزاری المپیادهای مجازی سال 1390 برداشته شد و اطلاعیه آزمونها از تاریخ 24 مرداد 1390 در دسترس شما قرار گرفته است. [لینک خبر اطلاعیه]

ممکن است پس از مطالعه اطلاعیه یا در طی مراحل ثبت نام (از 15 شهریورماه) سوالاتی برای شما پیش بیاید. شما میتوانید سوالات خود را از بخش اطلاع رسانی آزمونها [در این لینک] و یا در ادامه همین تاپیک مطرح نمایید.

در صورتی که از لینک تماس با مسوولین سایت استفاده نمایید، علاوه بر آنکه پاسخ سوال شما به صندوق ایمیلتان فرستاده خواهد شد، سوال و پاسخ در همین صفحه نیز قرار خواهد گرفت.

منتظر رقابتی بزرگ و سالم در المپیادهای آزمایشی سال 90 باشید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : المپیاد مجازی 1390 - پاسخ پرسشهای شما درباره ثبت نام

سلام.
ببخشید میخواستم بدونم من که هنوز المبیاد رو رسما آغاز نکردم و امسال سال اول خواهم بود.میتونم در آزمون ها موفق باشم؟ احتیاجی به شرکت من هست؟و آیا میتونه این آزمون ها در سال اول مفید باشه؟
برایه المبیاد زیست سوال میکنم.
:53:با تشکر:53:
سلام دوست من،
سرفصل تمام رشته هایی که در آنها المپیاد مجازی برگزار میشود، مطابق مرحله اول و با ایده های جدید در سوالات است. بنابراین اگر کسی حداقل نیمی از مباحث را آشنا نباشد، از این آزمونها نتیجه آموزشی مطلوب را نخواهد گرفت.
اما اولین آزمون در هفته آخر مهرماه برگزار میشود، و اگر فکر میکنید تا آن زمان به سرفصلهای قابل قبولی میرسید، حتما خود را بسنجید و در آزمونهای مجازی شرکت کنید.

موفق باشی

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

باید همه ازموناش رو باهم ثبت نام کنیم؟
تک تک هم میشه؟!:5:
سلام دوست من،
تک تک هم میشه آزمونها رو ثبت نام کرد.
یعنی هر کاربر میتونه هر آزمون را که خواست به طور جداگانه ثبت نام کنه، ولی فقط یک بار اجازه وارد کردن اطلاعات خود را دارید که بهتر است دقت کافی داشته باشید. بعدا فقط میتوانید هزینه آزمون جدید را واریز کرده و با مشخصات قبلی در آن نیز ثبت نام نمایید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به دوستان گرامی،
قبل از پاسخ به سوالات شما درخواست جدی دارم که اطلاعیه ها و آموزشهای المپیادهای مجازی را در صفحه زیر مطالعه نمایید:

المپيادهاي علمي ايران - اطلاعیه ها و آموزشهای المپیادهای آزمایشی مجازی

یه سوال دیگه:16:
فقط الان می تونیم ثبت نام کنیم ؟
چون ما که نمی دونیم دقیقا کی امادگی لازم برای المپیاد مجازی دادن رو داریم ؟
در زمانهای بعدی نیز به شما فرصت ثبت نام داده خواهد شد، اما پیشنهاد ما این است که در همین مرحله ثبت نام کنید، برای برنامه ریزی المپیادی شما مفید خواهد بود.

سلام
ببخشید برنامه ی آزمون ها که تداخلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد سوالات رو از کجا بگیریم؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر:5:
برنامه، اطلاعیه و آموزش ثبت نام را از صفحه آزمونهای مجازی مشاهده نمایید.

سلام خواستم بدونم میشه هزینه ی آزمون ها رو تک تک قبل از شروع شون داد. چون ما تحت کمیته ی امدادیم :180:
انتقال وجه جدا جدا، هزینه رفت و آمد و انتقال وجه های جدا جدا را برای شما خواهد داشت. بهتر است یکباره پرداخت کنید تا هزینه ثابت (انتقال وجه) بین همه آزمونها تقسیم شود. اما برای هر آزمون نیز میتوانید جداگانه ثبت نام کنید.
فقط دقت داشته باشید که اول انتخابهای خود را انجام دهید، به هیچ وجه امکان ویرایش آنچه فرستادید، وجود ندارد.

ببخشید این المپیاد های مجازی مر حله دوم هم داره؟
یعنی برای آمادگی مرحله دوم.
در سالهای گذشته در رشته های ریاضی، فیزیک، نجوم و شیمی المپیادهای مجازی مرحله دوم نیز برگزار شده است. اما این مرحله از ثبت نام ویژه آمادگی برای مرحله اول با سوالات جدید و ایده دار است (میتواند در برخی رشته ها مثل شیمی بسیار به مرحله دوم کمک کند.)

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ببخشید یه سوال:چه کسانی این المپیاد رو طرح می کنند؟
سلام دوست من،
طراحان این آزمونها از اساتید، مولفین کتب معتبر و مدال آوران سالهای دور و نزدیک هستند. به زودی نام همه مولفین آزمونها در صفحه ای جداگانه قرار خواهد گرفت.
اما توجه کنید که این تاپیک مخصوص سوالات ثبت نام است!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

یک سوال داشتم:
آیا فایل سوالات بصورت پی دی اف است و کسانی که با اینترنت دایال آپ که دارای سرعت بسیار پایین است کار میکنند میتوانند از این آزمون ها استفاده کنند و برای دانلود فایل سوالات با مشکل روبرو نمیشوند؟
سلام دوست من،
حجم فایل سوالات معمولا حدود (یا کمتر) از یک مگابایت است و با اینترنت دایال آپ در کمتر از 3-4 دقیقه دانلود میشوند. پر کردن پاسخنامه آزمون نیز پس از پاسخ دهی به سوالات، در کمتر از 5 دقیقه انجام میشود. پس کلا شما حدود 10 دقیقه برای هر آزمون به اینترنت با سرعت هر چقدر کم نیاز دارید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

mmardanshahi گفت
سلام ببخشید مزاحم شدم من پول ازمون مجازی را که واریز کردم می خواهم در واریز حساب بنویسم اصلا چیزی نمیاد .
چیکار باید بکنم؟
سلام دوست من،
اگر قبلا ثبت نام ناموفق داشته اید (یعنی تا مرحله نمایش فاکتور رفته اید اما مشخصات پرداخت را وارد نکرده اید)، اکنون در لیست انتظار قرار دارید، از آخر این هفته (7 مهر) رسیدگی به تمام کسانی که تا کنون ثبت نام ناموفق داشته اند به پایان میرسد و شما میتوانید فرم را تکمیل کرده (بدون واریز دوباره وجه!) و دوباره ثبت نام نمایید تا تایید گردد.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

بجز اس ام اسی که برامون میاد، و من خوندم 3 روز طول میکشه ، راه دیگه ای نیـس که بفهمیم ثبت نام موفق بوده !؟
سلام دوست من،
اطلاعیه هفتم مهرماه در این باره توضیح داده است:
المپيادهاي علمي ايران - اطلاعیه 7 مهرماه، تایید اولیه ثبت نام المپیادهای مجازی

به صفحه آزمونها بروید، نامهایی که مشاهده میکنید، برای شما ثبت نام قطعی شده است.
موفق باشی

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
چرا ثبت نام ها این شکلیه
من فاکتور را دیدم اما صفحه واریز باز نشد
حالا دیگه اصلا همون صفحه فاکتور هم نمییاد
پول را هم قبلا به حساب ریختم:82::82::177:
سلام دوست من،
لینک ورود اطلاعات ثبت نام امروز چند ساعت مشکل داشت که حل شده.
امیدوارم به خاطر این مدت ما را ببخشید.
موفق و پیروز باشی.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ببخشید ، چه شکلی مدارس می تونن شرکت کنن ؟ باید از طریق خود مدرسه اقدام شه ؟
سلام دوست من،
این آزمونها جنبه آموزشی و مشاوره ای فرد به فرد دارد. بنابراین باید شخص دانش آموز پیگیر مطالب آموزشی و پیشرفت آنها باشد.
مدارسی که همکاری خود را با این آزمونها اعلام کرده اند، فقط شرکت در آنها را به دانش آموزان خود توصیه نموده یا مراحل ثبت نام را در سایت مدرسه برای آنها تسهیل کرده اند.

موفق و پیروز باشی

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

من یه سوال راجع به نحوه ی ورود اطلاعات واریزی داشتم ، موقع وارد کردن این اطلاعات 4 تا عدد میخواد که 3 تاشون روی برگه ی فاکتوری که از دستگاه خودپرداز گرفتم موجوده ( شماره ارجاع ، شماره کارت ، مبلغ واریزی) ولی چیزی به عنوان شماره فاکتور ننوشته ، من شماره ی فاکتور رو از کجا باید بیارم؟
سلام دوست من،
شماره فاكتور همان عددي است كه توسط سايت براي شما توليد ميشود و در بالاي فاكتوري كه براي نمايش داده شده و همچنين به ايميل شما ارسال شده، وجود دارد.
همچنين، اگر يك روز از ثبت نام ناموفق شما گذشته باشد، نام شما توسط سيستم حذف ميشود و ميتوانيد دوباره ثبت نام كرده و شماره فاكتور را يادداشت كنيد تا در مرحله بعد از اين اطلاعات استفاده نماييد.

موفق و پيروز باشي

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

شماره فاكتور براي من بعد از ارسال اطلاعات روي نمايشگر ظاهر نشد وشماره فاكتور بعد ازچه مدتي به ايميل ارسال ميشود؟
سلام دوست گرامی،
شماره فاکتور، در بالای لیست آزمونهای ثبت نام شده توسط شما نمایش داده میشود.
همچنین بلافاصله یک کپی از فاکتور به ایمیل اعلام شده توسط شما ارسال میگردد.
در نهایت اگر شماره فاکتور اول خود را فراموش گردید، یک روز پس از ثبت نام ناموفق، نام شما از لیست حذف میشود و میتوانید دوباره مراحل ثبت نام را انجام دهید.

موفق و پیروز باشی

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،

آقای خلینا من حساب پدرم بانک صادراته ولی تو اون لیست شما نیست.برای مادرمم ملی ولی وقتی می خوای پرداخت کنی بانک ملی فقط ار ملی به ملی رو قبول می کنه.نه به بانک دیگه.
اگر از عابربانک انتقال دهید که مشکلی نیست و هر بانکی به هر بانکی انتقال انجام میپذیرد. اگر هم رمز دوم هر کارت بانکی را داری، از بخش پرداخت آنلاین استفاده کن و نیازی نیست به اون لیست مراجعه کنی. کم کم اون لیست بانکها را کمرنگ و حذف خواهیم کرد.

onlyorion گفت
در فاكتوري كه براي من نمايش داده ميشود دو آزمون رياضي نوشته شده در صورتي كه من مي خواهم در 4آزمون شيمي شركت كنم آيا اين فاكتور در ثبت نام من مشكل ايجاد مي كند؟

شما قبلا در این آزمونها ثبت نام ناموفق داشته اید. یک روز که صبر کنید از لیست حذف خواهید شد و دوباره میتوانید از اول ثبت نام نمایید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

با سلام میخواستم بدونم فقط واریز باید از کارت به کارت باشه؟ چون من کارت ملت دارم اما توی عابر بانک هرچی میخام اینکارو کنم نمیشه!!
سلام دوست من،
3 راه برای پرداخت وجود دارد:
  1. پرداخت کارت به کارت از طریق عابربانک
  2. پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت از درگاه بانک پاسارگاد (برای کلیه بانکهای عضو شتاب)
  3. پرداخت نقدی از درون شعبه های بانک پاسارگاد
در روشهای 1 و 3 شما باید مشخصات پرداخت خود را در بخش ورود اطلاعات وارد نمایید ولی در روش 2 پس از پرداخت مشخصات شما خود به خود وارد سیستم میشود.

لایک ها
10

ولی قسمت شتاب مشکل داره انگار!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ولی قسمت شتاب مشکل داره انگار!
سلام دوست من،
الان دوباره چک کردیم. مشکلی نداره! فقط به شماره کارت شما، cvv2 (عدد کوچک 3 یا 4 رقمی پشت کارتهای شتاب)، رمز اینترنتی و تاریخ انقضای کارت نیاز است.

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

سلام و خسته نباشید خدمت استاد خلینا،
واقعا ممنون امسال برای ما زیستی ها هم آرمون گذاشتین.شرمنده میخواستم بپرسم بعد از اینکه شماره ارجاع و فاکتور و .. رو وارد کردیم از کجا متوجه بشیم ثبت نام با موفقیت انجام شده؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام و خسته نباشید خدمت استاد خلینا،
واقعا ممنون امسال برای ما زیستی ها هم آرمون گذاشتین.شرمنده میخواستم بپرسم بعد از اینکه شماره ارجاع و فاکتور و .. رو وارد کردیم از کجا متوجه بشیم ثبت نام با موفقیت انجام شده؟
سلام دوست من،
هر روز در چند نوبت اطلاعات نفرات متقاضی بررسی میشود. شما یک روز پس از ثبت نام به صفحه زیر مراجعه نمایید. در صورتی که نام آزمونهای انتخابی را دیدید، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است:

المپيادهاي علمي ايران - azmoon

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان من،

سلام
من هم ثبت نام کردم و هم پول رو واریز کردم
تو قسمت برگزاری آزمون هم لیست آزمون هایی رو که بخواستم , هست
ولی هنوز بعد از تقریبا یک هفته هیچ پیامکی به عنوان تایید ثبت نام برام ارسال نشده!
میخواستم ببینم که مشکل کجاست؟!
ممنون

اگر اسم آزمونها در صفحه مخصوص آنها مشاهده میشود، ثبت نام نهایی شده است.
ممکن است مشکل از مخابرات باشد که تاییدیه را به دست شما نرسانده است.

با سلام
من در واریز کارت به کارت هرچی سعی کردم نشد پولو به حسابتون واریز کنم!!
کارت من مال بنک ملته.
واریز اینترنتی هم برام مقدور نیست!!!
میشه ازبانک واریز کنم ؟وشماره فیش رو براتون بفرستم؟
لطفا راهنماییم کنید.
میتوانید از شعب بانک پاسارگاد این کار را انجام دهید و شماره فیش خود را در بخش اطلاعات واریزی وارد نمایید.

موفق و پیروز باشید

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

سلام دوست من،
هر روز در چند نوبت اطلاعات نفرات متقاضی بررسی میشود. شما یک روز پس از ثبت نام به صفحه زیر مراجعه نمایید. در صورتی که نام آزمونهای انتخابی را دیدید، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است:

المپيادهاي علمي ايران - azmoon
اینکه نوشته زیست 26و27آبان یعنی ثبت نام انجام شده؟

لایک ها MBGO
بالا