المپیاد های آزمایشی(انرژی تمی,رده ب,آیریسک,بسیج,.......)

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
سلام از دوستان می خوام اگر امکان داره سئوال های از المپیادهای آزمایشی رو دارن که در سایت های دیگر بارگذاری نشده و از گوشه کنار دستشون اومده رو در این تاپیک قرار بدهند همه ی المپیادها بنده خودم ماله فیزیک ونجوم رو استفاده میکنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر

a-partovi

New Member
لایک ها
1,015
پاسخ : المپیاد های آزمایشی(انرژی تمی,رده ب,آیریسک,بسیج,.......)

سلام از دوستان می خوام اگر امکان داره سئوال های از المپیادهای آزمایشی رو دارن که در سایت های دیگر بارگذاری نشده و از گوشه کنار دستشون اومده رو در این تاپیک قرار بدهند همه ی المپیادها بنده خودم ماله فیزیک ونجوم رو استفاده میکنم.
مرجع المپیاد فیزیک ایران :: المپیاد آزمایشی فیزیک

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

آقای پرتوی اینا رو همه خودم دانلود کردم و دارم اگر چیزی به غیر اینا دارید آپلود کنید بذارید چیزی که تو سایت های دیگه پیدا نشه مثلن آزمون المپیاد مدارس برتر پارسال انرژی اتمی که هنوز تو سایتش نذاشتش

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

واقعن کسی چیزی نداره دوستان لطفن اگر ماله فیزیک آیریسک سال 90 اون چندتا رو دارید بدید من 24 آذر 90 رو دارم اگر غیراون رو دارید آپلود کنید لینکشو اینجا بذارید دانلود کنیم کسی اگر ماله مرآت و انرژی اتمی 14بهمن رو داره بذاره

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

آقا لطفن یکی بزاره دیگه ماها چه گناهی کردیم که این آزمون ها رو ندادیم مثلن رزمندگان سال 91 رو کسی نداره پرسش نامه رو و سئوال ها مبتکران سال 90 و 89 و... وآیریسک......

بالا