زهرا1

New Member
لایک ها
3
سلام ، می خواستم بپرسم به نظر شما دوستان عزیز سال سوم با امتحان نهایی چطوری میشه المپیاد هم خوند و نتیجه گرفت ؟؟؟
اگه بخوام الان بقیه منابع المپیاد رو بخونم وقت هست ولی از طرفی تابستون اگه تموم شه و من درسای مدرسه مثل زیست سوم که خیلی زیاده رو چطوری میرسم در طول سال در کنار المپیاد بخونم برای نهایی اماده بشم ؟؟؟؟؟:219::219:

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید به کمک نیاز دارم .

آخرین ویرایش توسط مدیر

TheOverlord

New Member
لایک ها
282
پاسخ : المپیاد یا کنکور ؟؟؟؟!!!!

سلام ، می خواستم بپرسم به نظر شما دوستان عزیز سال سوم با امتحان نهایی چطوری میشه المپیاد هم خوند و نتیجه گرفت ؟؟؟
اگه بخوام الان بقیه منابع المپیاد رو بخونم وقت هست ولی از طرفی تابستون اگه تموم شه و من درسای مدرسه مثل زیست سوم که خیلی زیاده رو چطوری میرسم در طول سال در کنار المپیاد بخونم برای نهایی اماده بشم ؟؟؟؟؟:219::219:

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید به کمک نیاز دارم .
رتبه ٦ كنكور رياضي كيانوش عباسي، نقره و برنز كامپيوتر داره -شايد اگه يه روز خاص رو خراب نميكرد نقره نميشد- و معدل نهاييش هم ٢٠ بوده. كل سختيش تو اون يكي دو هفته بين نهايي و مرحله دوئه. كسي كه اون فاصله زماني رو خيلي خوب بخونه ميتونه همه كم و كاستي هاي قبلش رو جبران كنه.

amir1410

New Member
لایک ها
2
پاسخ : المپیاد یا کنکور ؟؟؟؟!!!!

به نظر من شما باید تعادل بین درس هاتون و المپیاد رو برقرار کنید اگه اینطوری باشه اونقدر دچار دردسر نمیشید

بالا