m.biology

New Member
لایک ها
319
پاسخ : امتحانات ترم 1

امشب افتادم رو دوره اسپم :4:
(با تشكر از ناظمين عزيز.. دوستان حلال مون كنيد :4::21:)
.
.
اورين :4:...اورين :4:
بله كاملا مشخصه دقيقه اي حداقل سه الي چهار تا پست ميفرسين:4::4::4::4:
البته من اصلا اسپم خوراكمه مثله هويج برا شما...:4::4::4::4::4::4::4:...:)4:)

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

بله كاملا مشخصه دقيقه اي حداقل سه الي چهار تا پست ميفرسين:4::4::4::4:
البته من اصلا اسپم خوراكمه مثله هويج برا شما...:4::4::4::4::4::4::4:...:)4:)
هـــــويج ُ خوب اومدي ، كــــــوبيدم Like ُ :4::4::4:

لایک ها
195

من که تو ایام امتحانات هردو را رها میکنم!!!:164:

لایک ها
195

المپ نمیخونم چون امتحان دارم!
امتحان نمی خونم چون به جز المپ حس درسای دیگه راندارم!!!!!!!!!!!

love star

Moderator
لایک ها
942

المپ نمیخونم چون امتحان دارم!
امتحان نمی خونم چون به جز المپ حس درسای دیگه راندارم!!!!!!!!!!!
وااااااااااااااااااااااا!
خب چه كاريه!تقسيم بندي كنيد زمان رو ديگه!

S.H1997

New Member
لایک ها
241

اولا7-8 ساعت تو هرروز به وقتمون اضافه میشه که میتونیم نصفشو برا المپیاد بذاریم و نصف بقیه رو هم برا ترم

البته شنیدم برا ترم2ساعت خوندن میشه معدل18 روگرفت که کافیه

البته کسی بخواد المپیاد رو به اوجش بروسونه(بقول ادبی ها)به معدل16 هم راضی میشه!

متاسفانه من نمی تونم به اوجش بروسونم!

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

اتفاقا من شدید تر المپیاد میخونم.چون این یه ماه خیلی فرصت طلایه که بخوام سوال زیاد حل کنم.
البته از امتحانای ترم غافل نیستما! مثلا زبان فارسی باید بالای 18 بشم،شیمی هم همینطور.عربی رو خدا کریمه!ادبیات هم کاری نداره،باقی هم که راحته
این درسایی که گفتم توشون ضعیفم.به معلما قول دادم که بالای 18 اینا بشم که برام نمره رد کنن
بهتون پیشنهاد میکنم تو این یه ماه تقریبا تعطیلی ،نهایت توانتونرو تو المپیاد خوندنتون به کار ببرید
موفق باشید دوستان
آخه شمادوم دبیرستان هستید.بنده که اول دبیرستان هستم معدل ترم اولم توی معدل کلم تاثیرمیزاره وخوب همینطوربرای انتخاب رشته.بنده الآن سردرگم شدم المپیاد؟....یاامتحانات؟.... .تازه مگه والدین میزارن به همین راحتی امتحانات ترم را جدی نگیریم.

love star

Moderator
لایک ها
942

آخه شمادوم دبیرستان هستید.بنده که اول دبیرستان هستم معدل ترم اولم توی معدل کلم تاثیرمیزاره وخوب همینطوربرای انتخاب رشته.بنده الآن سردرگم شدم المپیاد؟....یاامتحانات؟.... .تازه مگه والدین میزارن به همین راحتی امتحانات ترم را جدی نگیریم.
خب ببين اگه درست وقتتو تنظيم بندي كني كسي نميتونه بهت حرف بزنه...
خودت بايد تشخيص بدي تو چيا قوي تري تو چيا ضعيف تر...
نوشته ي منو كه خوندي؟
من سر بعضي درسا كلا المپو ميذارم كنار ...
ولي سر بقيه ميخونم...كسيم حرفي بهم نميزنه...

n_maths

New Member
لایک ها
275

پارسال من خیلی جدی میخوندم،به طوری که درس مدرسه فراموشم شد،ولی معلما همش ایراد میگرفتن،اما برای من مهم نبود،اعتقادم این بود که من امسال رو خوب میخنونم،وقتی اومدم دوم،فقط سوال حل میکنم.الان خوندینام تموم شده دیگه.برای امتحانای مدرسه پارسال شانس آوردم، میخوندم ،کاری نداشت که...فقط امتحانا رو میخوندما،دوستامم بهم میرسوندن
پدر مادر من هم مانع المپیاد من بودن،ولی من قانعشون کردم.
:197:

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

امتحانای من که از فردا با عربی شروع میشه...
تا1 بهمن ادامه داره... برای هردرسَم تقریباً 1 روز وقت گذاشتن ...
به احتمال زیاد نمیتونم تو دوران امتحانات برای المپیاد چیزی بخونم، چون همینطوری هم برای خودِ درسا وقت کَم دارَم.. :106:
دقیــــــــــــــــقا روزگارمنم این شکلیه اصلا فکرنکنم بشه المپ خوند.چرا....یک راه هست ریسک خیلی بزرگی کنیم وامتحانات روقیدشوبزنیم وفقط المپ بخونیم.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

پارسال من خیلی جدی میخوندم،به طوری که درس مدرسه فراموشم شد،ولی معلما همش ایراد میگرفتن،اما برای من مهم نبود،اعتقادم این بود که من امسال رو خوب میخنونم،وقتی اومدم دوم،فقط سوال حل میکنم.الان خوندینام تموم شده دیگه.برای امتحانای مدرسه پارسال شانس آوردم، میخوندم ،کاری نداشت که...فقط امتحانا رو میخوندما،دوستامم بهم میرسوندن
پدر مادر من هم مانع المپیاد من بودن،ولی من قانعشون کردم.
:197:
پس شما برنامه ریزی طولانی مدت کرده بودید.البته من هم برنامه ریزی هایی برای تابستان امسال کردم.به خداتابستان ازفرصت طلایی هم یه چیزی اوطرف تره.

m.biology

New Member
لایک ها
319

Arghavan.A12

New Member
لایک ها
10

سلام دوستان
امتحان هاتون به احتمال زیاد یا شروع شده یا تا هفته ی بعد شروع میشه

تو این مدت المپیادو چه میکنید؟
کلا ول میکنید؟

خودم: احتمالا به هفته ای 3 ساعت تنزل میدم :17:

سلام .
امتحانای ما از شنبه شروع میشه تا 30 دی !!!
المپیادو که نمیتونم بذارم کنار چون عذاب وجدان می گیرم و اونوقت دیگه نمیتونم برای امتحانا بخونم!! هم اینکه دیگه توی بهمن وقت زیادی نداریم متاسفانه .:2:
ولی خب در هر حال باید بیشتر انرژیمو بذارم برای درسای مدرسه که معدلم کم نشه !
هنوز برنامه ی دقیقی ندارم ولی در کل برای بعضی از امتحانا ( که همه عمومی وحفظین!!) مثل دینی وادبیات و تارخ و... تعطیلی نداریم پس شاید روزی 1 یا 2 ساعت المپیاد بخونم ، شایدم خدایی نکرده هیچی !!
ولی برای امتحانایی که وقت دارن مثل دروس تخصصی قطعا بیشتر وقت دارم .و چونکه اعتقادی به خوندن این درسا شب امتحان ندارم ( البته به غیر از زیست !! چون هرچیم بخونم باز کمه!!) هر روز نصف ساعت های مطالعمو به المپیاد اختصاص میدم.
امیدوارم همگی هم تو المپیاد موفق باشیم هم تو امتحانای ترم :197:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

دوستان به شدت ازتون تشکر میکنم
یعنی هلاکتونم
تو 1 روز ترکوندید

فقط یه تذکر
سومی های به هیچ وجهی امتحانو ول نکنن
چون تاثیر داره در هر صورت

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

آقا اونایی که دومن اگه تا حالا خوب خوندن امتحانا رو زیاد نخونید رو المپیاد وقت بذارید اگه دومید و خوب نخوندید که امتحانا رو بخونید

سوما هم اگه تا الان خوب خوندید درسای حسابان جبر هندسه فیزیک شیمی رو خوب بخونید بقیه رو هم زیاد نمی خواد ... باقی وقت هم المپیاد

لایک ها
344

سلام جمیعا..........
خوش به حالتون من میبینم شما چطور برای المپیاد وقت میزارید گریم میگیره..............
من تقریبا تو اذر ماه خوندن المپیادم از 18 تا 20 ساعت به دلیل امتحانای میان ترم رسید به 8تا10 ساعت...........و حتی هفته اخر صفر ساعت........واقعا من با چه امیدی دارم المپیاد میخونم؟؟؟؟؟من در مقابل شما ها واقعا وقت کمی میزارم................که دست خودم نیست...........
بخدا حاضرم تمام درسامو ول کنم فقط شیمی بخونم چون عاشقشم همین امروز حدو 3 ساعت محلول خوندم واقعا کیف داد.........ولی خب چیکار کنم هم خانواده هم مدرسه ازم انتظار همیشه تاپ موندن تو مدرسه رو دارن.......من نمیخوام هیچکدومو نا امید کنم........و به بقیه هم کلاسی هام اجازه بدم فک کنن چون المپیاد میخونم میتونن ازم جلو بزنن........البته شاید دیدگاهم یکم جاه طلبانه و حسودانس ولی خب چیکار میشه کرد......به قول یه بنده خدایی...."baby i was born this way"......
در ایام امتحانات ترم قصد دارم بیشتر ش کنم...........چون اکثر درسامو در طول میان ترم تا حد زیادی خوندم..........
انشاالله م.1 خوبی در پیش داشته باشم که بتونم با درصد 100 قبول شم........به خودم امیدوارم.....چون تو مباحثی که خوندم حداقل در حد م.1 تسلط کاملی دارم....و درضمن یه مزیت که دارم اینه که سر ازمونا زیاد استرس ندارم....تقریبا ازمونایی که دارم اکثرشون واقعا ریلکس و بدون استرسم.
امیدوارم با وقت نسبتا کمی که میزارم....بهترین نتیجه مطلوب رو بگیرم.....(اخ انگشتام خسته شدن!)
انشاالله همگی موفق باشیم.

neginkhanum

New Member
لایک ها
20

ما پنج تا امتحانو تا حالا دادیم...امروز منابع المپ دستم رسید از فردا شروع می کنم خوندن...احتمالا روزی 3 ساعت تا امتحانا تموم شه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

ما كه لايكي نديديم..:4::4::4:....
بايد با " چشمِ جان " بِنگريش ..:4:

قابل توجه شــــــــــــما اسپمرگير (يعني ابتكارو داري الان ..؟:4:) اين نيز اسپم است ..با تَشَكُرْ ../:4:\

الان من هــــــي مي خوام اين اسپم گري رو ترك كنم ، هي تو نمي ذاري ..:4:

هــــــــي روزگار..:4:

ما پنج تا امتحانو تا حالا دادیم...امروز منابع المپ دستم رسید از فردا شروع می کنم خوندن...احتمالا روزی 3 ساعت تا امتحانا تموم شه
5 تاامتحان ؟؟ كي شروع شده اون وقت امتحان ترم هاتون ..؟! :confused::confused::confused:

آخرین ویرایش توسط مدیر

m.biology

New Member
لایک ها
319

بايد با " چشمِ جان " بِنگريش ..:4::4::4:

قابل توجه شــــــــــــما اسپمرگير (يعني ابتكارو داري الان ..؟:4:) اين نيز اسپم است ..با تَشَكُرْ ../:4:\
الان من هــــــي مي خوام اين اسپم گري رو ترك كنم ، هي تو نمي ذاري ..:4:
هــــــــي روزگار..:4::4::4:

5 تاامتحان ؟؟ كي شروع شده اون وقت امتحان ترم هاتون ..؟! :confused::confused::confused:
اسپمر چو اسپمر ببيند اسپمش آيد....:4:....

darya.f

New Member
لایک ها
114

وای..... فردا امتحان مثلثات و تعیین علامت دارم! :40:

بالا