Mahdi73

New Member
لایک ها
71
سلام
این تاپیکو زدم تا ببینم بچه ها امتحانات رو چگونه گذروندن
از خودم میگم به غیر از جبر همه رو عالی دادم

miladgandomi

New Member
لایک ها
158
پاسخ : امتحانات رو چگونه گذروندید؟؟؟

منم به غیر از همه بقیه رو عالی دادم.
شوخی کردم. درس های مفهومی ( ریاضی و فیزیک وشیمی) را عالی دادم و درس های حفظی را زیاد خوب ندادم. کلا با حفظیات مشکل دارم

shallaleh

New Member
لایک ها
141

به همه خسته نباشید میگم، مخصوصن المپیادیها...
حالا که دیگه خدارو شکر امتحانا تموم شده حداقل برای ما تموم شده البته بعضیا هنوز امتحاناشون مونده:4::4::4:
بچسبید به المپیاد خوندن و بیخیال امتحانایی که گذشت...

یادش بخیر! شب قبل امتحانای تاریخ و دین و زندگی و ادبیات چه مصیبت کشیدیم:4: الان که بش فکر میکنم سرم سوت میکشه چطوری 150 صفحه رو خوندم تو یه روز:4:
من خوب دادم و راضی بودم....
برای همه هم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم:115:

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

من همه ی امتحانارو بد دادم همشو....فقط فیزیک و هندسه رو از همه بهتر دادم یعنی!!!!!!در کل بد بود خیلی!!حتی حسابان:17::20:

miladgandomi

New Member
لایک ها
158

به همه خسته نباشید میگم، مخصوصن المپیادیها...
حالا که دیگه خدارو شکر امتحانا تموم شده حداقل برای ما تموم شده البته بعضیا هنوز امتحاناشون مونده:4::4::4:
بچسبید به المپیاد خوندن و بیخیال امتحانایی که گذشت...

یادش بخیر! شب قبل امتحانای تاریخ و دین و زندگی و ادبیات چه مصیبت کشیدیم:4: الان که بش فکر میکنم سرم سوت میکشه چطوری 150 صفحه رو خوندم تو یه روز:4:
من خوب دادم و راضی بودم....
برای همه هم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم:115:
خدا رو شکر مدیرمون راضی شد ما امتحان تاریخ ندیم وگرنه فکر کنم اگه مجبور می شدم تاریخ بخونم هر چی المپ خونده بودم از مغزم می پردید جاشو می داد به جواب های تاریخ

shallaleh

New Member
لایک ها
141

خدا رو شکر مدیرمون راضی شد ما امتحان تاریخ ندیم وگرنه فکر کنم اگه مجبور می شدم تاریخ بخونم هر چی المپ خونده بودم از مغزم می پردید جاشو می داد به جواب های تاریخ
من امتحانه تاریخ رو دادم... دیگه نزدیک بود به جای کارای رضاشاه و رفقا(برگرفته از تومی و رفقا!):4: محاسبات استوکیومتری بنویسم
بله! خدارو شکر کنید که ندادین وگرنه شب امتحانش میشدین اینطوری------->:188::4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

miladgandomi

New Member
لایک ها
158

اگرم مدیر قبول نمی کرد امتحان تاریخو تک ماده می کردم:71:

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

به نظرم تاریخ خوب بود!!در حد 15 :126: شایدم کمتر:15: دینی بد کوفتی بود!چی بود بابا!!احتمالا من باید اینو تک ماده کنم!!!

لایک ها
282

من که سوالا امتحان تاریخ رو از اون یکی مدرسه گرفته بودم بخاطر همین بیست شدم

حسابان 20
فیزیک 20
جبر 20
شیمی 20
تاریخ 20
ورزش 20
بقیه نمراتمم با خودم به گور می برم(تو مد ما زیر بیست شدن خیلی ناجوره اخه بچه های ما سر 0.25 آدم میکشن) تا حالا انقدر با امتحانا حال نکرده بودم اصلا نمی خوندم بعضیا رو هم دیروقت بلند می شدم یه نگاهی می کردم ولی یه امتحان دینی مستمر رو فکر کنم تا خودامتحان داشتم می خوندم آخه همش جدید بود:205:

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

کلا خوب بود.............ولی بهتر این بود که 3 تا امتحان رو ندادبم، ودر میان دوران سخت امتحانات، مشتی محکم بر دهان آن زدیم و المپیاد خوندیم.
به نظرم تایم المپ خوندنم تو اون روز ها بیشتر هم شده بود........بالاخره اثرات مثرت بخش پیچوندن امتحانه دیگه!:3:

marzieh.s

Active Member
لایک ها
115

من همه رو خوب دادم بجز فیزیکم...(اصلا نمیدونم چه جوری تونستم اینجوری بنویسم.....)
بعد از اینم هندسه.... حالا امتحان هندسه ی ما انقدر آسون بود که همه بالا شدن....ولی من....
یه ذره ناراحتم .......:179:

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

وااااااااااااااااي!خيلي بد!

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

من همه رو خوب دادم بجز فیزیکم...(اصلا نمیدونم چه جوری تونستم اینجوری بنویسم.....)
بعد از اینم هندسه.... حالا امتحان هندسه ی ما انقدر آسون بود که همه بالا شدن....ولی من....
یه ذره ناراحتم .......:179:
اصلا نگران نباش نوبت اول سوم مهم نیست. فقط دست گرمیه.:65:
امسال بعد المپیاد ، مهم ففط امتحان نهاییه....

essann

Active Member
لایک ها
228

ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست و ادبیات و دینی خوبه ! بقیه هم از یک کنار 14 شدم :) اولش روحیم خیلی کم شد اما بعدش فهمیدم مهم نهایی تو سال سومه ;)

نیوتن

New Member
لایک ها
22

من همه نمره هام 19 -20 شد به غیر از ریاضی منطق :115:

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

من که سوالا امتحان تاریخ رو از اون یکی مدرسه گرفته بودم بخاطر همین بیست شدم

حسابان 20
فیزیک 20
جبر 20
شیمی 20
تاریخ 20
ورزش 20
بقیه نمراتمم با خودم به گور می برم(تو مد ما زیر بیست شدن خیلی ناجوره اخه بچه های ما سر 0.25 آدم میکشن) تا حالا انقدر با امتحانا حال نکرده بودم اصلا نمی خوندم بعضیا رو هم دیروقت بلند می شدم یه نگاهی می کردم ولی یه امتحان دینی مستمر رو فکر کنم تا خودامتحان داشتم می خوندم آخه همش جدید بود:205:

ورزش؟؟؟:90: من نمیدونم دبیرم کیه!!!:21: من نمیدونم میخواد چجور نمره بده!!:4: دیگه ورزش 20 نشین دیگه....!!

ولی افرین نمرات:113::ِ

لایک ها
282

مرسی ما یکی از خرخونای مدمون چون چاقه ورزش بیست نمیشه تو مد ما تاثیر گذاره بعد بچه ها برنامه ریزی می کنن که ورزششون بیست شه باورت نمیشه هان؟:40:

ولی چرا نمیری من ورزش هر سه تا کلاس میرم

امتحان هندسه جالب بود مامانم می خواست بکشتم چون فصله 2 رو تا 12 شب اینا نخونده بودم بعد به مامانم گفتم برو جزوه دوستمو بگیر وقتی اومد خونه وقطر جزوه رو دیده بود کم مونده بود خفم کنه:59:

PhVampire

New Member
لایک ها
1

مرسی ما یکی از خرخونای مدمون چون چاقه ورزش بیست نمیشه تو مد ما تاثیر گذاره بعد بچه ها برنامه ریزی می کنن که ورزششون بیست شه باورت نمیشه هان؟:40:

ولی چرا نمیری من ورزش هر سه تا کلاس میرم

امتحان هندسه جالب بود مامانم می خواست بکشتم چون فصله 2 رو تا 12 شب اینا نخونده بودم بعد به مامانم گفتم برو جزوه دوستمو بگیر وقتی اومد خونه وقطر جزوه رو دیده بود کم مونده بود خفم کنه:59:
چرا ناظمای مدرسه با تو هیچی نمیگن

لایک ها
282

Mahdi73

New Member
لایک ها
71

کلا ورزش گیر نمی دن بچه ها زنگ ورزش مدرسه ی ما میرن المپیاد می خونن

بالا