امتحان نهایی( مخصوص المپیادی‌های پایه ی سوم)

Bbbbb

New Member
لایک ها
43
سلام
همونطور که اطلاع دارین امتحانات نهایی امسال به خاطر جام جهانی زودتر برگزار میشن. و نمرات امتحان نهایی ما روی کنکور تاثیر منفی هم میذاره. میخواستم بدونم با این اوصاف دوستانی که احتمال میدن مرحله 1 قبولن و برا مرحله دو دارن میخونن درس های مدرسه رو با المپیاد به طورموازی میخونن یا موکول میکنن به یکی دو هفته‌ی بعد از المپیادشون?.:87:

H sahar H

New Member
لایک ها
457
پاسخ : امتحان نهایی( مخصوص المپیادی‌های پایه ی سوم)

فقط سه روز زودتر شروع میشه...فکرنکنم زیاد تاثیر داشته باشه ها:1:

Bbbbb

New Member
لایک ها
43

فقط سه روز زودتر شروع میشه...فکرنکنم زیاد تاثیر داشته باشه ها:1:
تو سه روز میشه یک تا دو کتاب عمومی رو تموم کرد. ولی خوب کلا اگه زود شروع نمیشد کی میخوندید درس های مدرسه رو؟​

H sahar H

New Member
لایک ها
457

من هیچ امیدی به قبول شدن تو مرحله یک ندارم ولی اگه امید داشتم حتما به طور موازی میخوندم...

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام
واسه ما هم پارسال زودتر شروع شد
واسه ما هم تاثیر مستقیمه!پس اتفاق عحیبی نیافتاد واسه شما ها!عین پارساله!کلی هم باید خدا رو شکر کنید که تجربه ش رو دارید!‏
به نظر من اگر بشینید واسه المپیاد بخونید حداقلش افسوس نمیخورید که چرا نخوندید
بنا به تجربه میگم نهایی قابل جمع کردنه!ولی المپ...
نهایی رو تو خود نهایی هم بخونی بالای ۱۹ میشی؛ولی المپ رو اگه بخوای ازش بزنی....
البته اگه واقعا موقع نهایی بخونی و شب بیداری بکشی!‏
اگه در خودت نمیبینی که هیچی،بیخیال المپ شو و بشین نهایی ت رو بخون!چون المپیاد هم شب بیداری و ریاضت میخواد!اینجوری اگه نتونی فشرده درس بخونی که المپیاد هم قبول نمیشی؛بعد به بهانه ی المپ نهایی هم نمیخونی،بعد میرسی به نهایی و نمیتونی فشرده کار کنی و اونوقت بد بختی!‏
اما اگر در خودت میبینی که جمعش کنی(که به نظرم میشه!چون تجربه ش کردم!)خب هر کدوم رو در وقت خودش بخون؛انشالله که در هر دو موفق باشی!‏
باتشکر:)
s.ahmadi

بالا