elish

New Member
لایک ها
116

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247
پاسخ : امید بخشی به المپیاد ردی ها!!!

الآن کی خوشحاله ماها یا کسایی ک قبول شدن؟:98:

elish

New Member
لایک ها
116

الآن کی خوشحاله ماها یا کسایی ک قبول شدن؟:98:
ما هم میتونیم شاد باشیم
خدا هنوز جون مارو نگرفته که نا امید شیم

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا

دوستان لطفا یک لحظه بنشینید، و فکر کنید اگر شما هرگز در این رقابت نمی آمدید .

friends please have sit , and think if you never had come to this competition
چه چیزی از الان داشتید؟ پس دیگه بهش فکر نکنید

what do you have from now? so dont think about it
شاید باز فکر کنید که در کنکور المپیاد شما آنچنان تأثیری که بخواهید نداشته(( البته که تأثیر دارد))

i hate from entrance exam so listen to farsi note
ولی نگاه کنید اگر انشاا... به دانشگاه راه پیدا کنید چقدر جلویید؟ بقیه تازه باید وارد راهی که شما رفتید بشن

......
و شما کلی جلویید. درست هست که الان آچاری دستتون هست که باهاش نمی تونید پیچی رو باز کنید.

.....
ولی بدونید در دانشگاه پیچ هایی هست که با آچاری که شما الان در دست دارید باز می شه.

پس آچارتون رو نگه دارید و نگید که عجب آچار بی خودی.

that's right you have good things in your mind
و خدا با شما است، چرا خودتون رو ناراحت می کنید. همه ی این ها بهانه است که از شما یک متفکر بیرون بیاد

lot's of idea , lot's of knowledge , and so
دهمه ی نابغه ها لزوما لازم نیست از تو المپیاد در بیاند، سرنوشت بعضی ها از نابغه ها را باید در این باره دانسته باشید

so finito the game and say
تازش هم نه هرنابغه ای، هزار تا نابغه، ولی چرا بعضی ها برجسته می شن؟

salve, sto bene(( italian language)) it means hi, i am finea
اگر در راه علم باشید مطمئن باشید که از این مسابقه ها براتون کم نیست. هر کدومش مزایایی داره

آن اشخاصی هم که خیلی زحمت کشیدند یک نگاه بکنند به بقیه ی المپیادی ها و ببینند که اون ها با چه سختی هایی تونستند از المپیادی های دیگه جلو بزنند.

حتی اگر هم جلو نزده باشید مهم این هست که پی گیر بودید.خیلی ها دیپلم می گیرن، ولی چند نفرشون المپیاد شرکت کردند؟

با تشکر

Afra Kvn

Moderator
لایک ها
195

دائم به گذشته فکر کردن و افسوس خوردن حماقته!!!
به راهی که پیش رو دارید فکر کنید و بهترین تصمیم رو برا اینده بگیرید.
Good Luck

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

چرا هرچی من میبینم دوما امید به ما ها میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه لحظه فک کنین شما هم مث ما سوما قبول نشدین>>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی به سرتون میاد؟؟؟همینطور امید میدید؟؟

elish

New Member
لایک ها
116

چرا هرچی من میبینم دوما امید به ما ها میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه لحظه فک کنین شما هم مث ما سوما قبول نشدین>>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی به سرتون میاد؟؟؟همینطور امید میدید؟؟
من دوم که بودم میگفتم اگه قبول نشم خودمو میکشم!!!
اما حالا که سومم میبینم نه بابا این خبرا نیست!خدا نیروی جوانی بمون داده تا باش به موفقیت های بالاتری برسیم!
:63:

م

ماری کوری

Guest

یادتون باشه
دیروز به تاریخ پیوست
فردا ممعمایی بیش نیست
زندگی همین امروز است
با تمام انرژی استارت کنکور خوندنو میزنیم و با توکل به خدا و یاری امام زمان به هدفمون می رسیم.
ما با توانایی هایی که در راه المپیاد بدست آوردیم ، برای این مبارزه مجهز به بهترین سلاح ها هستیم.
با آرزوی موفقیت
خدایا کمکمان کن:63:

mahan askary

New Member
لایک ها
481

یه مثل هست که میگه: هر چی بیشتر پول بدی، آش بیشتر آش میخوری
یعنی هر کی بیشتر زحمت کشیده موفق تر هم میشه
یه سری از دوستان که خوب قبول شدن، خیلی هم عالی باید برن واسه مرحله بعد
یه سری از دوستان هم که خیلی زحمت کشیدن، در اصل هم قبول شدن ولی ممکنه یه اشتباه پیش اومده باشه که باعث بشه قبول نشن: مثل خیلی از کاربرای عزیز، که ایشالا سال بعد( دوم ها) همشون قبولن
یه سری ها هم که کلاً بی خیال بودن که براشون فرقی نداره که قبول بشن یا نشن

لایک ها
84

حافظ شکایت از غم هجران چه میکنی؟
در هجر وصل باشد و در ظلمت است نور...
چرا همه از قبول نشدن به عنوان شکست یاد میکنن؟خیلی از ما بیشتر از بقیه بچه های هم کلاسی مون زحمت کشیدیم خسته شدیم وقتهای استراحت کمتری داشتیم...بعضی هامون که تو مدرسه هامون اهمیت زیادی به المپیاد نمیدادن خیلی محکم و با ایمان وایسادیم و تسلیم نشدیم..حالا با اینهمه حیف نیست با قبول نشدن اسم خودمون رو شکست خورده بذاریم؟....ما یه عالمه بزرگ شدیم و قبول نشدن چیزی از این بزرگی کم نمیکنه.. کسی که امیدش به خداست هیچ اتفاقی نمیتونه این امید رو ازش بگیره..برای امید گرفتن باید به قلبمون مراجعه کنیم...
و به قول یکی از بچه ها اگه خیلیا برنده نباشن ولی پیروزن خسته نباشن....

Mohammadsh

New Member
لایک ها
90

سلام!
من که کنکوری بودم و شدم (ولی تو المپیاد هم دستی داشتم) دوست دارم به بچه های سال اول و دوم(که میرن سوم) یه توصیه ای بکنم!
مطمئن باشید همه چیز با تلاش بدست میاد،وقتتون رو به هدر ندید خیلیا ( یکیش خود من) آرزو میکنن الان جای شما بودن و بیشتر تلاش میکردن و میخوندن ، پس اصلا وقت رو هدر ندید.به بیان مشاوره ای بخوام بگم اینه که چه بچه های المپیادی چه کنکوری تابستونی رو هدر ندن و حداقل روزی 7-8 ساعت رو بخونن!(فکر میکنین زیاده ولی وقتی بهش برسین میفهمین که اگر روال قبلی رو ادامه میدادین موفق نمیشدین!).بچه هایی هم که به دوره راه پیدا کردن مطمئنا نتیجه ی تلاش زیاد خودشون رو گرفتن و بهشون تبریک میگم و انشاا... موفق میشن!کسانی هم که با وجود تلاش زیاد به دوره راه پیدا نکردن مطمئن باشید که وقت زیادی هست و قطعا اونا شایستگی این رو که به دوره راه پیدا کنن ،داشتن!و توی دانشگاه خیلی به دردشون میخوره!و انشاا... از بهترین ها خواهند بود!(همه ی دانشمندان بزرگ دنیا با شکست روبه رو شدن ولی هرگز تسلیم نشدن!):4:
یه توصیه به بچه های المپیاد ریاضی و کامپیوتری سال اول و دوم:
حتمن حتما سعی کنید تو مرحله 1 المپیاد قبول شید(سوالات مرحله 1 رو از نظر من بزارید تو اولویت) وگرنه ممکنه بد ضربه ای بهتون بخوره و اینکه میتونین توی اون فرصت بین مرحله 1 و 2 خوب برای المپیاد بخونین!خیلی حواستون جمع باشه که بی دقتی،اشتباه محاسباتی و زدن کد اشتباه و ...(که خیلیاش رو من انجام دادم و حســـــــــــــــابی حالم گرفته شد)رو انجام ندین!در کل...........زندگی جـــــــاریست!
موفق باشید و توکلتون همیشه به خدا باشه!

hossein11

New Member
لایک ها
109

غصه نخور المپیادی کسی که می خواد قبول بشه باید 4 یا 5 ماه فشرده درس بخونه . من و شما که یه روز هم درس نخوندیم نباید انتظار داشته باشیم من برای المپیاد بعدی میخوام از الان بخونم .
شما هم شروع کنید .بسم الله

بالا