geniusnavid

New Member
لایک ها
84
پاسخ : انسان های اولیه دوباره باز می گردند!

من واقعا نمی دونم چرا توی بحث های تکاملی با همه مشکل دارم !!!
تکامل نه جهت دار عمل می کند و نه توسط موجودی ماورائ الطبیعه به سمت خاصی هدایت می شود !
مثالشم گفتم dna polymerase . ما تعداد زیادی از آن ها را داریم اما تعداد محدودی از آن ها دقیق و درست عمل می کنند و نرخ جهش زایی بعضی از آن ها خیلی زیاد است . حالا چرا طبیعت این آنزیم ها را در موجود زنده انتخاب کرده !!
مثال دیگر موجود حاصل از بکرزایی در بعضی موجودات است که فقط انرژی از یک موجود می گیرد و موجود حاصل عقیم است !!
و مثال های دیگری که اگر خواستی بازم می نویسم ......
خوب در بکرزایی میخواد مدت بیشتری نسلش در طبیعت بمونه کار دیگه ای نمیتونه بکنه به آینده کاری نداره .یا مثلا همون قضیه رفتار فداکارانه.اون موجود دیگه نگا نمیکنه بعد از این نجات چی پیش میاد یا این موجودی که داره نجات میده زنده میمونه یا نه فقط به زمان حال توجه داره.چون در اون زمان به نظرش نفع داره برا خودش و نسلش این عمل رو انجام میده.

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

خوب در بکرزایی میخواد مدت بیشتری نسلش در طبیعت بمونه کار دیگه ای نمیتونه بکنه به آینده کاری نداره .یا مثلا همون قضیه رفتار فداکارانه.اون موجود دیگه نگا نمیکنه بعد از این نجات چی پیش میاد یا این موجودی که داره نجات میده زنده میمونه یا نه فقط به زمان حال توجه داره.چون در اون زمان به نظرش نفع داره برا خودش و نسلش این عمل رو انجام میده.
همه ی این ها را ما در تاپیک بکرزایی بحث کرده ایم و به هیچ نتیجه ای نرسیدیم !!! جز آن که یک رفتاری است که در طول تکامل باقی مانده و حذف نشده (یک چیز بی ضرر بوده)

geniusnavid

New Member
لایک ها
84

همه ی این ها را ما در تاپیک بکرزایی بحث کرده ایم و به هیچ نتیجه ای نرسیدیم !!! جز آن که یک رفتاری است که در طول تکامل باقی مانده و حذف نشده (یک چیز بی ضرر بوده)[/QUOTE
بله.خوب خوبه تا اینجا رسیدین موفق باشین:1:

rasool77

New Member
لایک ها
6

خداییش عاشق همین ایده های نابم تو دنیا!:5::5::5::5::5::5::5::5:

لایک ها
2,256

دوستان یه مبحثی بود که گفتید طبیعت اشتباه نمیکنه
فکر کنم الان تا حدودی بتونم ثابت کنم که اشتباهه!!!

بالا