وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein11

New Member
لایک ها
109
تا یکی دو هفته دیگه نتایج المپیاد رو میدن می خواستم بیاییم اینجا و صادقانه در مورد هدفتون و اون چیزی که قبولی در مرحله اول برای شما باعث خوشحالی میشه و چیزی که از اون به دست میارید صحبت کنید ..تا اگه هدفمون چیز خوبی نبود(مثل پز دادن به بقیه) ,ناراحت نشیم اگر قبول نشیم و خدا صلاح دیده که به ما توفیق قبولی نداده.از خودم شروع میکنم :25: هدف من اینا بود:به خاطر اینکه به یه نفر که خاطرش خیلی برام محترم و عزیزه قول داده بودم قبول شم:63:, می خواستم لذت خوندن برای مرحله دوم رو حداقل برای یکی از دو درسی که براش شرکت کردم بچشم :63:,می خوام اون جایزه ای رو که مدیرمون برام گذاشته رو ببرم:63:. ,

آخرین ویرایش توسط مدیر

mahya_rz

New Member
لایک ها
39
پاسخ : انگیزه قبولی در مرحله اول

مرسی از تاپیک
انگیزه من از قبولی به خاطر خواهرمه ... چون اونم المپیادی بود ولی نتونست مرحله ی دوم قبول شه ... بعدشم به خاطر خودمه که می خوام فرد مفید و مورد قبول خدا باشم :4: ... دعا کنین قبول شم :63:

fatimaj

New Member
لایک ها
123

حالا من:
1- بازیابی موقعیت طلاییم که از دستش داده بودم.
2-دوری از سیستم مضخرف اموزش و پرورش
3- تخصصی کردن دانشم توی زمینه ادبی.فکر می کنم خیلی خجالت اوره که ما اثار ادبیمونو نخوندیم.
4-به چالش کشیدن خودم.
5-هیجان یه چیز تازه
6-خلاصی از کنکور
7-وقت بیشتر برای کتاب خوندن
8-در اخر هم دوری از اطرافیان در مصداق ضرب المثل دوری و دوستی.

برای همه ارزوی موفقیت می کنم.

gazijahany

New Member
لایک ها
18

من به خاطر این می خوام قبول شم چون دوست ندارم برم کنکور بدم(مثلا می خوام طلا بیارم) وهی برم ادبیات و عربی و انگلیسی بخونم که رتبم بره بالا تر

pooya.1999

New Member
لایک ها
46

خب منم می خوام قبول بشم که بتونم مرحله دو آزمون بدم و مرحله دو هم میخوام قبول بشم چون یه طرف المپیاد جنبه ریاضی و علاقه ای داره و طرف دیگه شم کنکور ندادنه :d.

ولی خب با قبولی در مرحله اول یه فایده دیگه داره و اونم اینه که بعد از عید می تونم سر کلاسا حاضر نشم و دلیل موجه دارم...

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

انگیزه قبولی من برای مرحله یک اینه که میتونم بعدش مرحله دو بدم :|
و تازه بعدشم میتونم مرحله سه بدم :|

لایک ها
40

من هنوز المپياد ندادم ولي واقعا هدفم از دادن المپياد اينه كه از دست مسخره بازي هاي آموزش و پرورش راحت بشم و كنكور ندم و خودم رو به همه اونايي كه يه روز اصلا اميدي به من نداشتن نشون بدم . به اميد موفقيت دوستان .:97:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

منم قصد دارم لذت ریاضیم با قبول شدن زیاد شه دوما انگیزم برای اینکه منم میتونم برگیزده بشم بیشتر شه معمولا این باعث قبولی مرحله بعدی بشه اونیکی دلیلم اینه که میخام رکورد مدرسمو بشکنمو تو سه تا المپ قبول شم ...یه هدفم ارتقا سطح علمی مدرسمه در المپ و طرز فکر غلطی که دارن درباره این که شهرستانیا نمیتونن وو...با ایجاد سطح علمی قابل رقابت:p

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

امممم..تجربه ی ی چیزهایی تو وصف نمیاد..
هر کدومتون که ایشالا طلا شدید..بعدش..به این اهدافتون میخندید..جدی میگم ...

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

امممم..تجربه ی ی چیزهایی تو وصف نمیاد..
هر کدومتون که ایشالا طلا شدید..بعدش..به این اهدافتون میخندید..جدی میگم ...
خدا از دهتون بشوه حالا طلا بشیم خنده که هیچی به کل آیریسک شامم میدیم!:63::35:

mahdis_ysf

New Member
لایک ها
11

خب منم از انگیزه م بگم ... من خیلییی روانی ادبیاتو زبانم با خوندن الم÷یاد یکم از این علاقه ای که دارمو میخوام بهش جواب بدم ...
یکی که خیلی بم کمک کرده بهش قول دادم که تلاشمو بکنم ...به خاطر یه سری مسایل رفتم تجربی ولی دیوانه ی انسانیم میخوام از این راه چیزی که دوست دارمو بخونم ...
÷ارسال لذت بودن با بچه ها تو دوره استانیو تجربه کردم .. شاید بهترین روزای زندگیم بود میخوام بازم تجربه کنم

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

تاپیک تکراری و بی معنی!!!
بسته شد!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا