اگر شرایط من را داشتید به المپیاد زیست میرفتید؟

• مجموع رای دهندگان
    25

kimia17

New Member
لایک ها
2
من سال اول دبیرستانم مدرسمون واسمون کلاس های المپیاد گذاشته و من در کلاس های المپیاد زیست شرکت کردم...الان 3 جلسه از کلاسامون میگذره و قراره کلی کتاب بخریم که سره هم همشون با هم میشن 700 تومن!خیلی پوله ولی خوب پولش مهم نیست..من میترسم! آخه از خیلی ها شنیدم که یا درس عادی و کنکور یا المپیاد!اگه قبول نشم المپیاد هم وقتم و هم پولم حروم مخصوصا که میترسم به کنکورم اسیب بزنه!!!
شما جای من بودین میرفتین المپیاد رو؟

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166
پاسخ : تو رو خدا بچه های المپاد زیستی کمکم کنید..خواهش میکنم!!!

عنوان تاپیک خلاف قوانینه
شما که تازه واردین قوانینو مطالعه کنین لطفاً.
نام مناسب که بیانگر محتوای پستتون باشه برای عنوانتون انتخاب کنید
نه گریه و زاری و التماس !

لایک ها taha

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

دوست من کتابا گرونه اما به لحاظ فایده های المپ من همیشه المپو توصیه میکنم
هم به لحاظ علمی هم شخصیتی تاثیرات بسیار مفیدی داره
به درس و کنکور آسیب نمیزنه خیالتون راحت
معدل پایین میاد ولی نهایتا در کنکور موفق ترید
ضمنا عنوان تاپیکتون مشکل داره !

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

دوست من کتابا گرونه اما به لحاظ فایده های المپ من همیشه المپو توصیه میکنم
هم به لحاظ علمی هم شخصیتی تاثیرات بسیار مفیدی داره
به درس و کنکور آسیب نمیزنه خیالتون راحت
معدل پایین میاد ولی نهایتا در کنکور موفق ترید
ضمنا عنوان تاپیکتون مشکل داره !
البته این حرف را یک المپیادی قبول نشده م 2 می زد شاید باورش راحت تر باشه ....
ولی انصافا شخصیت المپیادی ها با غیر المپیادی ها خیلی فرق داره ! من با این که قبول نشدم به همه (بلا استثنا ) توصیه می کنم المپیاد را حتما انتخاب کنن !
در ضمن تاپیک هم تکراریه !! [MENTION=13373]Masoud-s[/MENTION]

راستی ارش من نفهمیدم وقتی معدل پایین می یاد چه جوریه تو کنکور موفق تر می شن!!!!!:4::4::4:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
3,082
پاسخ : اگر شرایط من را داشتید به المپیاد زیست میرفتید؟

نام تاپیک تغییر پیدا کرد و در ضمن نظرسنجی ای هم ایجاد شد...

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

البته این حرف را یک المپیادی قبول نشده م 2 می زد شاید باورش راحت تر باشه ....
ولی انصافا شخصیت المپیادی ها با غیر المپیادی ها خیلی فرق داره ! من با این که قبول نشدم به همه (بلا استثنا ) توصیه می کنم المپیاد را حتما انتخاب کنن !
در ضمن تاپیک هم تکراریه !! @Masoud-s

راستی ارش من نفهمیدم وقتی معدل پایین می یاد چه جوریه تو کنکور موفق تر می شن!!!!!:4::4::4:
خوب آخه نحوه درست درس خوندنو یاد میگیرن وقتی شروع به کنکور خوندن میکنن مفید تر میخونن از بقیه

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دلم نمیاد ببندم شرایطشون حساسه و نظرسنجی هم داره بمونه بهتره:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

plice نبند..ببندی باز میکنم!!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

police من گفتم پس میخوای ببندی ببخشید:)

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

خوب آخه نحوه درست درس خوندنو یاد میگیرن وقتی شروع به کنکور خوندن میکنن مفید تر میخونن از بقیه
نه اتفاقا !! این یه جنبه ی بدشه !!! توی المپیاد چون بیش تر به فرایند thinking نیاز هست ادم عادت می کنه به همه چیز زیاد فکر کنه ( حداقل این 6 ماهه اخر المپیاد من کاملا این جوری بود !!) برا همین سرعت مطالعش میاد پایین برا کنکور !! تا این جا که من همین چند روز پیش یه غلط از کتاب زیست پیش و سوم به طور ترکیبی گرفتم که معلممون هم داشت شاخ در می اورد !! دقیقا نحوه خوندن المپیاد و کنکور بر عکس همه !!
ولی هر چه قدر هم به قول بعضی دوستان ریسک داشته باشد یک کوه قدرتمند می سازه که هیچ وقت کنکور همچین کاری نمی تونه بکنه ....
دلم نمیاد ببندم شرایطشون حساسه و نظرسنجی هم داره بمونه بهتره:)
استاد جدیدا چه قدر حرف از دل می زنید !! سطح اکسی توسینت زیادی تغییر کرده ها !!:90:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

نه اتفاقا !! این یه جنبه ی بدشه !!! توی المپیاد چون بیش تر به فرایند thinking نیاز هست ادم عادت می کنه به همه چیز زیاد فکر کنه ( حداقل این 6 ماهه اخر المپیاد من کاملا این جوری بود !!) برا همین سرعت مطالعش میاد پایین برا کنکور !! تا این جا که من همین چند روز پیش یه غلط از کتاب زیست پیش و سوم به طور ترکیبی گرفتم که معلممون هم داشت شاخ در می اورد !! دقیقا نحوه خوندن المپیاد و کنکور بر عکس همه !!
ولی هر چه قدر هم به قول بعضی دوستان ریسک داشته باشد یک کوه قدرتمند می سازه که هیچ وقت کنکور همچین کاری نمی تونه بکنه ....

استاد جدیدا چه قدر حرف از دل می زنید !! سطح اکسی توسینت زیادی تغییر کرده ها !!:90:
حالا یه حرف صادق هدایت رسیدی یا نه؟؟!!دلم نمیاد یه چیز تیپیکه میگن!...

kimia17

New Member
لایک ها
2

سلام
1-خیلی خیلی خیلی زیاد معذرت میخوام که عنوان تایپیکم اشتباه بود...بله من واقعا نخونده بودم قوانین رو چون فقط هول هولکی اومدم نام نویسی کردم تا این سئوال رو بپرسم چون باید امروز اعلام میکردم به مدرسه ام کهه میخوام المپیاد بیام یا نه!!!
خیلی خیلی معذرت میخوام...بله قول میدم دیگه تکرار نشه!!!

2-ممنون از دوستانی که لطف کردن و نظراته خودشون رو مطرح کردن!!واقعا سپس گزارم....
ممنون

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

آره منم نمیدونم چرا اینجوری شدم امروز داشتم برای امتحان میخوندم اصلا نمیتونستم حفظ کنم همش میرفتم توی عمق جمله هی بهش نگاه میکردم یه مدت که میگذشت تازه یادم میومد باید حفظش کنم

mahsa6510

New Member
لایک ها
3

من خودمم همین مشکلو دارم اما سعی میکنم به درسم اسیب نزنه

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

به نظرمن المپیادبهتره چون درزمینه ای که دوست داری واقعا قوی میشی واگرهدفت دانشگاه های برترباشه المپیادخیــــــلی میتونه بهت کمک کنه چون سطحتومیبره بالا.حال این تویی که بایدتصمیم بگیری المپیاد یاکنکور؟

F*IBO

New Member
لایک ها
6

درسته عزيزم المپياد خيلي خرج داره اما شيرينه!!!!
حتي اگر قبول هم نشي واسه كنكورت ميتونه مفيد باشه!:3:

medical

New Member
لایک ها
0

ببین اگه ادم روی یه چیزی سرمایه گذاری نگنه برداشت هم نخواهد کرد باید یه چیزی بدی که چیزی هم بدی و اگه قبول نشی چیزی هم از دست ندادی و کلی سواد اضافی داری من ادم هایی میشناسم که هفته ای یک میلیون میدن واسه رفتن به کلاس های المپیاد و هر طور کتابی رو میخرن اگه ادم بخواد به اون جاشم فکر کنه از درس میمونه :3:

dbahar

New Member
لایک ها
22

من اولین جلسه کلاس المپیاد زیست ک رفتم معلممون تمام تخته رو اسم کتاب نوشت...درسته اولش یکم از هزینش میترسی و بعد که با هزینش کنار اومدی نگرانی ک میتونی این همه کتابو بخونی یا نه..ولی اگه واقعا علاقه داشته باشی همه چیزشو تحمل میکنی..حتی ممکنه گاهی مجبور شی از درس مدرست هم بزنی!....
و یچیز دیگه هم هس..اگه تلاشتو کردی و قبول نشدی هم نباید ناامید بشی..چون در این صورت هم المپیادت رو از دست دادی و هم کنکورتو...
یه نکته ی مثبت المپیاد هم اینه ک فقط یک درس رو ک خودتم انتخابش کردی و از تقریبا 3سال براش وقت داری رو میخونی...پس سرمایه گذاری روی المپیاد ضرر نیس
ازاونجایی ک سال اولی هنوز کلی وقت داری..
پس اگه واقعا علاقه داری و شرایطش رو میپذیری شرکت کن و نگران هم نباش

لایک ها
0

منم یه هم چین مشکلی دارم اگه به المپیاد برم معدلم کم می شه و از طرفی معدلم برام مهمه و هم چنین قبولی تو کنکور یعنی دانشگاه شهید بهشتی و معدل هم تا ثیر زیادی روی کنکور داره پس اگه المپیاد قبول نشم همه چی باد هوا می شه حالا به نظرتون من چی کار کنم؟

sahar22

New Member
لایک ها
0

اصلا نباید نا امید بشی.من خیلی ها رو می شناسم که مثل تو هم سمپادی بودن هم المپیادی.معدلشون 20 بودی ومدال هم داشتن.اگه برنامه ریزی داشته باشی مطمئن باش خیلی نتیجه خوبی می گیری.

بالا