nassim

New Member
لایک ها
10
سلام به همه ی کنکوری ها ! خصوصا" داوطلبای 88 که تازه کنکور دادن. امیدوارم همگی خوب داده باشید.

سوال من از شما اینه : " اگه به یک سال قبل بر می گشتین ، چه کارهایی رو انجام میدادین و چه کارهایی رو نمیکردین ؟ "

لطفا" ما رو راهنمایی کنید. با تشکر ! :arrow:

mshf

New Member
لایک ها
10
من همه کارهای لازمو کرده بودم از سال پنجم دبستان هر سال تست زدم کم نزدم سال سوم راهنمایی18000تست زدم حالا من که رو تک رقمی حساب میکردم به خاطر کمبود توان تست زنی 4 رقمی بشم خیلیه من همهی مفاهیم را بلد بودم ولی تو کنکور بحث مفهوم نیست المپیاد نخونده بودم امسال با نهایت توان خوندم برا همینه که از دست خودم عصبانی نیستم اما برا کسی که مدرسه انحطاط استعداد های درخشان با تمام قوا سعی در دزدیدن اعتمادبه نفسش داره که هر روز به دانش اموزاش میگه شما هیچی نیستید که شاگرد اولش از عقده ی مسوولاش به مدرسه غیرحضوری پناه میبره و البته از کارش پشیمون نیست وقتی نهایت نیروش تاثیری برای مقبولیتش نداره که به اونا به فهمونه اونا اشتباه میکردن چی میمونه وقتی شیمی را که قبل از اینکه معلم درسشو بده من سوالش را میپرسم نمیتونم تو کنکور بزنم چه راهنمایی میتونم بهت بکنم

فقط بخون که اگه نتونستی پشیمون نشی که پشیمونی بدترین حسه
موفق باشید هرچی خدا بخواد همون میشه :lol:

windgirl

New Member
لایک ها
1
mshf گفت
من همه کارهای لازمو کرده بودم از سال پنجم دبستان هر سال تست زدم کم نزدم سال سوم راهنمایی18000تست زدم حالا من که رو تک رقمی حساب میکردم به خاطر کمبود توان تست زنی 4 رقمی بشم خیلیه من همهی مفاهیم را بلد بودم ولی تو کنکور بحث مفهوم نیست المپیاد نخونده بودم امسال با نهایت توان خوندم برا همینه که از دست خودم عصبانی نیستم اما برا کسی که مدرسه انحطاط استعداد های درخشان با تمام قوا سعی در دزدیدن اعتمادبه نفسش داره که هر روز به دانش اموزاش میگه شما هیچی نیستید که شاگرد اولش از عقده ی مسوولاش به مدرسه غیرحضوری پناه میبره و البته از کارش پشیمون نیست وقتی نهایت نیروش تاثیری برای مقبولیتش نداره که به اونا به فهمونه اونا اشتباه میکردن چی میمونه وقتی شیمی را که قبل از اینکه معلم درسشو بده من سوالش را میپرسم نمیتونم تو کنکور بزنم چه راهنمایی میتونم بهت بکنم

تو از پنجم دبستان تست می زدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:
وای باورم نمیشه ببخشید نمی تونم جلوی تعجب خودمو بگیرم آخه نمی دونستم شما المپیادی ها و سمپادی ها و... از اون موقعم هم تست می زدید وای خدایا من اون موقع اصلا نمی دونستم تست چیه :idea:
من که شاخ در آوردم
خوب بله دیگه وقتی یه دختر معمولی مثل من میاد تو انجمن سایت المپیاد همینه دیگه هی باید تعجب کنه :wink:
خلاصه اینکه نگران نباش تک رقمی نشدی دو رقمی هم خوبه صد در صد به سه رقمی نمی رسی :) :oops:

bihamta

New Member
لایک ها
345
windgirl گفت
mshf گفت

تو از پنجم دبستان تست می زدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:
وای باورم نمیشه ببخشید نمی تونم جلوی تعجب خودمو بگیرم آخه نمی دونستم شما المپیادی ها و سمپادی ها و... از اون موقعم هم تست می زدید وای خدایا من اون موقع اصلا نمی دونستم تست چیه :idea:
من که شاخ در آوردم
خوب بله دیگه وقتی یه دختر معمولی مثل من میاد تو انجمن سایت المپیاد همینه دیگه هی باید تعجب کنه :wink:
خلاصه اینکه نگران نباش تک رقمی نشدی دو رقمی هم خوبه صد در صد به سه رقمی نمی رسی :) :oops:
windgirl جان این چه حرفیه میزنی که من معمولی ام و المپیادی نیستم و از این حرفا.ما اینجا با هم دوستیم و برای موفقیت خودمون و دوستامون داریم تلاش می کنیم.جان من دیگه از این حرفای ناراحت کننده نزن.بعضی از المپیادی ها هیچ کیو نمی گم فقط خودمو میگم ،اسمم فقط المپیادی بوووود .بی خیال این حرفا.
یاعلی موفق باشی

nassim

New Member
لایک ها
10
ممنون از mshf ! دیگر دوستان کنکوری هم ما رو بی نصیب نذارن ! :)

من هم از کلاس پنجم تست زدم ! ( واسه تیزهوشان ! واسه همینه اسم مبتکران تو ذهنم جاودانه شده ! :lol: )

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
test,,, konkor,,, madrese,,, olampyad,,, hamash khaterate valy ay kash mitonstam sare jalase az zahmathayei ke kshidam estefade konam valyy natonstam,,, nmidonam chera va chy shood??? behar hal harchy khoda bekhad,, man ke barghe shariif nmikham ,,, shimi mikham bkhonam har ja ke shode ..... man pashimon nistam choon kam nazashtam,, shoma ham say konid kam nazariid baghyasho nespariid be khodavand ke midone chy be salahemone,,,,, :p :p :p :p :p :p

pirate17

New Member
لایک ها
40
راستش منم از پنجم تست می زدم ولی تستایی که معلممون می داد!
یه کتابم داشتیم (هوشمند)که واسه بیشترمون خالی موند!
windgirl جان منم وقتی عضو این سایت شدم از سوالای شیمی که اعضا از هم می پرسیدن تعجب می کردیم(چون یکیشونم بلد نبودم!)چون اصلا واسه المپیاد نخونده بودم!ولی کم کم یاد گرفتم!
الان درس وقت مناسبه واسه شروع تازه!یه سال وقت کافیه واسه بهترین بودن تو کنکور....چه سمپادی باشی چه نباشی ....چه المپیادی باشی چه نباشی...
این تلاشه که مهمه و ادمارو می سازه تو این یه سال..حتی با تلاش زیاد ادم می تونه بهترین هم باشه! :)
امیدوارم همیشه موفق باشی و با این فکر که بقیه چه طورین یا چطوری نیستن وقت خودتو تلف نکنی :wink: چون منم یه زمانی فقط به اون فک می کردم و حالا می بینم اون زمان چقد ... بودم!(اینو به شما نگفتما ناراحت نشی!) :x

kquran

New Member
لایک ها
18
سلام...وظیفه حکم کرد اینجا نظر بدم...
راستش بعدا سر فرصت یه چند وقت دیگه تاپیکی توی انجمن می دم که بچه کنکوری ها اگه بهش درست عمل کنن مطمئنا بهترین نتیجه رو میارن!
البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند و نظر شما در نحوه ی درس خوندن ارجح است!
من به صورت دوره ای یک سری مطالبو که می تونه به دردتون بخوره می گم...
دوره ی اول :
1- بعد از 1 ماه صحبت با افرادی که در زمینه ی کنکور موفق بودن و مشاور های خفن از بعد از مهرماه فقط با 2 مشاور به کارتون ادامه بدین...
یک مشاور واسه بخش روحی و یک مشاور درسی....و تا پایان با اونا ادامه بدین....

پانوشت : دقت کنید اکثر المپیادی ها قبل از شروع سال کنکور بالقوه در خودشون احساس تک رقمی می کنن...اما مهم اینه که کی می تونه بالفعلش کنه...
فعلا! :p

artemishia

New Member
لایک ها
7
من اگه بر می گشتم بر می گشتم به شبه جوابه المپیاد و اون موقع ...
این جوری نمیشه یه سال قبل خوب نیس حاضر نیستم برگردم!! 8)

kquran

New Member
لایک ها
18
اه اه شب جواب المپیادم شد شب؟!
چه قدر بی سلیقه اید آقای آرتمیشیا! 8O

artemishia

New Member
لایک ها
7
بله خانم kquran بر میگشتم yahoo مو پاک میکردم!! :)

artadokht

New Member
لایک ها
47
من که اصلا دوست ندارم به 1 سال قبل برگردم.1 سال گذشته بدترین سال زندگیم بود.امروز دقیقا سالگرد رفتنم به تهران برای ثبت نام دوره بود . از یک طرف این 1 سال برام مثل 1 قرن گذشت از طرف دیگه مثل برق و باد تموم شد!! ( این قافله عمر عجب می گذرد...)
ولی به جاش دوست دارم برگردم به 4 سال قبل و تمام تلاشمو بکنم که از ایده آل هام فاصله نگیرم ...خیلی دوست دارم برگردم و با تمام وجود سرنوشت این 4 سال (مخصوصا سال آخرو) عوض کنم ولی افسوس...
امیدوارم تو دانشگاه جبران کنم و بتونم به اون چیزی که می خوام برسم...

mshf

New Member
لایک ها
10
من اگه برمیگشتم عقب شاید دیگه درس نمیخوندم ولی نه اینجوری حداقل بدترین حسه پشیمونی را ندارم دیگه از این بهتر نمیتونستم کار کنم

kquran

New Member
لایک ها
18
خیلی عذر میخوام خانم آرتمیشیا!!!

artemishia

New Member
لایک ها
7
خواهش میکنم!! :)

windgirl

New Member
لایک ها
1
خوب از راهنمایی های همگی ممنون
من اگه یه سال برمی گشتم عقب البته یکم بیشتر از یه سال که میشه اول سال تحصیلی دوم دبیرستان توی درس خوندن سال دومم بیشتر دقت می کردم برای درس هام کتاب کمک آموزشی مناسب می گرفتم و وقتمو برای کمک به دوستایی که اصلا کمک منو نمی خوان هدر نمی دادم :wink: ولی خوب چیزیه که گذشته باید امروزو دریابم

لایک ها
1,316
من هم اگه برمیگشتم به سال قبل اول از هم توی این سایت عضو میشدم بعد دوباره همون جوری که قبلا خوندم میخوندم چون به قول nedaواقعا کم نذاشتم! :wink:

cleopatra

New Member
لایک ها
23
من اگه بر می گشتم به یک سال قبل سر کلاس کنار بهترین دوستم نمی نشستم و تا جایی که می تونستم ازش فاصله می گرفتم تا سر کلاس مثل گیج ها !!!! نباشم! :wink:
ولی خب همون گیج بودن ها هم خیلی حال می داد! :lol:
وخب بیشتر درس می خوندم هیچ وقت ساعت مطالعه ام به 12 نرسید! و همیشه از دست خودم عصبانی بودم که چرا این قدر کم درس می خونم! :)

بالا