اگه مرحله 2 قبول بشين!!!

kquran

New Member
لایک ها
18
سلام دوستان عزيز
در حالي كه كمتر از يك روز به اعلام نتيجه ي مرحله ي دوم هجدهمين دوره ي المپيادهاي شيمي كشور باقي مونده...ميخوايم روحتون رو پرواز بديم

اگه مرحله 2 قبول بشي چيكار مي كني؟؟؟

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
يعني چي ؟؟؟اگه منظورت تو دورس كه قطعا به اميد طلا ميرم وسعي ام و مي كنم...اكه منظورت شنيدن خبر قبولي خوب خيلي خوشحال مي شم... :D

IrNCO

New Member
لایک ها
42
اگه قبول شم.......يعني ......
اگه جو گير نشم و سكته نكنم(در هر صورت چه قبول بشم يا نشم)چون تا حالا خودمو واسه دوره آماده نكردم پس مجبورم اين چند روز باقي مانده رو مثل پشت كنكوريا(ارديبهشت) بخونم بلكه يه برنزي هم بگيرم
درضمن سريع ميام يه تاپيك ويژه دوره ايجاد ميكنم
شما چطور///////؟

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
خيلي بي حس نوشتم ...اگه قبول بشم خيلي خيلي خوشحال مي شم و شايدم جيغ كشيدم وشايد گريه كردم شايدم هيچ كاري نتونم بكنم...

G

Guest

Guest
من يكي در صورت قبولي از خوشحالي كه سكته مي كنم.. :lol:
اگرم قبول نشم فوقش يكم گريه مي كنم... :cry:

لایک ها
0
من اگه قبول شم خوشحال ميشم اگه قبول نشم از قبول نشدنم پند ميگيرم وفكر ميكنم كه چي باعث شد قبول نشم تا ديگه تكرارش نكنم (شايد نظرم از ديد شما مسخره باشه ولي ديد من اينه) :wink:

mshf

New Member
لایک ها
10
من با خودم ميگم چه قدر سطح المپياد ايران پايينه كه من قبول شدم
وميگم چه قدر بدبختن اونايي كه خوندن و قبول نشدن
بعد دو سه روز تصميم ميگيرم بخونم وبعد ولش ميكنم
و البته خيلي خوشحال ميشم بايد بگم كه من در طول تحصيل خيلي به المپياد فكر كردم اما حال خوندنشو نداشتم برعكس شماها كه اكثرا علاقتون المپيادو درس خوندنه من اينطور نيستم پس حقتون ضايع ميشه

space

New Member
لایک ها
0
خب من از همين الان ميدونم كه قبول نميشم كاملا آماده ي قبول نشدنم هستم اصلا به قبولي فكر نميكنم
اما يكي از دوستام هست حتما قبوله
وقتي شنيدم قبول شده خيلييييييييييييييييييي خوشحال ميشم همين الانم فكر ميكنم كه قبول ميشه خوشحال ميشم واسش

hedayat-chem

New Member
لایک ها
0
راستش رو بخوايد احتمال قبولي من حدود 30 درصد است ولي اگه حتي قبول هم بشم اصلا براي دوره خودم رو آماده نكردم و فقط در حد مرحله دو ( كتاب درسي) خوندم . پس اولش از چند نفر مشورت مي گيرم كه چه كتاب هايي رو بخونم و بعد شروع به خوندنش مي كنم . اصلا به اميد طلا دوره نمي رم چون خيلي ها را مي شناسم كه بيشتر از من تلاش كردند و حق اونا طلاست .
توي همين سايت حدود 3 تا يا 4 تا طلا هاي 100 درصد عضو هستند كه در مقايسه با اونا من هيچ كاري نكردم. توكل به خدا هر چه پيش آيد خوش آيد . ما تلاش خودمون رو تا حد مرحله 2 كرديم.

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
راستش من تنها كسي هستم مه مطمينم قبول نميشم!!!!!! :p :wink: :roll: :lol: :( شايد بگيد اعتماد به نفسش كمه اما نه چون ......
ام اميدوارم كسايي كه لايقند قبول بشن

F

fateme

Guest
من اگه قبول شم مي شينم فقط شيمي آلي مي خونم چون در حد صفر نه بابا منفي ام .....حالا بزارين قبول شم اگگه ه ه ...قبول شدم

elmira

New Member
لایک ها
0
فاطمه جون تو دوره براي اين كه باهم باشيم تا اون موقع بيدار بودم ساعت 3 نه و 2!!!! يادش به خير! راستي تو و ساحل و سايه چيكار مي كنين؟ خبري از ما نميگيرين

kquran

New Member
لایک ها
18
خوب فكر كنم عمر اين تاپيك به سر آمد...
به اميد آرزوي همتون تو مرحله بعد و نيز كنكور!!!
خدانگهدار :arrow:

بالا