ایده های دست یافتنی!

Ss_20

New Member
لایک ها
452
سلام به همه...بچه ها این تاپیک در مورد ایده ها و افکاریه که ما تو فکرمون داریم و شاید دیگران مارو برای فکرمون مورد تمسخر قرار بدن...
من میخوام ایده های شما رو بدونم و هممون هم از افکار همدیگه اگاه بشیم...
مثلا من دوست دارم یه دستگاهی بسازم که با فردی که توی یه کشور دیگست ارتبااط ذهنی برقرارکنم یعنی با تمرکز کردن باهم حرف بزنیم و فکر همو بخونیم یا به زبون ساده تر تلپاتی کنیم...
من فکر میکنم خیلی خوب بشخ یه همچین چیزی رو بسازم..اصلا عالی میشه..عالی.

90h92

New Member
لایک ها
248
پاسخ : ایده های دست یافتنی!

سلام به همه...بچه ها این تاپیک در مورد ایده ها و افکاریه که ما تو فکرمون داریم و شاید دیگران مارو برای فکرمون مورد تمسخر قرار بدن...
.
.
.
.

چرا مورد تمسخر قرار بدن؟

*fateme*

New Member
لایک ها
27

چون فكر ميكنن بعضي ايده هامون چيزاي غير ممكنيه و امكان نداره بتونيم انجامش بديم!!!داييم دقيقا همينطوريه هميشه به ايده هاي من ميخنده و ميگه نميشه زياد بهش فكر نكن!!!

90h92

New Member
لایک ها
248

خوب این برای همه ی ما مسلمه که برای رسیدن به هدف نباید به تمسخر دیگران اعتنا کرد

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

نه بابا راس میگه یه عده هستن کل دنیا رو به مسخره میگیرن(البته قصد توهین به کسی رو ندارم کلی گفتم!!!)
از جمله ایده های خودم(از بچگی تا حالا)این بوده که سفر بشر رو به اونور این جو کثیف و پر از زشتی یه سری آدما آسون کنم............

90h92

New Member
لایک ها
248

اونور جو یعنی کجا؟؟

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

خود من دوست دارم یه زمانی یه چیزی شبیه ماتریکس به وجود بیاد . البته نه این که انسان ها به بردگی گرفته بشند, بلکه با میل خودشون برن توی یه جهان خیالی و هر وقت دوست داشتند بسامد بیرون

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم ایده های خوبی که دارید رو به سازمان سمپاد یا بسیج ارائه کنید(من خودم 3-4 از ایده هام رو دادم) اونا بررسی میکنن و اگه امکانش باشه ما رو کمک میکنن که اونها رو بسازیم

alidelgarm

New Member
لایک ها
589

بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم ایده های خوبی که دارید رو به سازمان سمپاد یا بسیج ارائه کنید(من خودم 3-4 از ایده هام رو دادم) اونا بررسی میکنن و اگه امکانش باشه ما رو کمک میکنن که اونها رو بسازیم
سازمان سمپاد را خدا بیامرزد...

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

متوجه نشدم منظورتون اینوه که کاری انجام نمیدن؟

math

New Member
لایک ها
1,096

مثلا من دوست دارم یه دستگاهی بسازم که با فردی که توی یه کشور دیگست ارتبااط ذهنی برقرارکنم یعنی با تمرکز کردن باهم حرف بزنیم و فکر همو بخونیم یا به زبون ساده تر تلپاتی کنیم...
اوصولا در کنکور ایده زیاد مطرح نیست برای المپیاد هم ایده ها هستند که باعث موفقیت میشوند وکسانی که یک دیگر را بخواطر ایده مورد تمسخر قرار میدهند در حقیقت دارن کوتاه فکری خودشان را نشان میدهند

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

اوصولا در کنکور ایده زیاد مطرح نیست برای المپیاد هم ایده ها هستند که باعث موفقیت میشوند وکسانی که یک دیگر را بخواطر ایده مورد تمسخر قرار میدهند در حقیقت دارن کوتاه فکری خودشان را نشان میدهند
البته فکر نمیکنم منظور نویسنده این بود که بچه ها هم رو مسخره میکنن فکر میکنم منظورش اینه که خانواده ها اهمیت نمیدن و به نظرشون غیر ممکنه. خدا شکر من که این مشکل رو ندارم.

Ss_20

New Member
لایک ها
452

بچه ها بیاین فقط ایده هامونو بیان نکنیم از الان از همین الان برای عملی شدنشون تلاش کنیم..درست نمیگم؟
موافق نیستین؟

Ss_20

New Member
لایک ها
452

البته فکر نمیکنم منظور نویسنده این بود که بچه ها هم رو مسخره میکنن فکر میکنم منظورش اینه که خانواده ها اهمیت نمیدن و به نظرشون غیر ممکنه. خدا شکر من که این مشکل رو ندارم.
سلام دوست من...حرف شما کاملا درسته اما به نطر من این خودمونیم که روی افکار خانوادمون تاثیر میذاریم و همه چیز به ما بستگی داره و دست خودمونه.
راستی امضای زیبایی داری.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ss_20

New Member
لایک ها
452

امروز امدم جامعه مجازی المپیاد چشمم به این پستم افتاد..نمیدونم چرا انقدر حس خوبی بهش دارم.
فکر میکنم بهم امید میده.اما چیزیکه متعجبم کرد این بود که بین اینهمه دانش اموز هدف دار و کوشا چرا فقط این تعداد کم ایده هاشونو مطرح کردن!!!!!!!!!!!!
چون عقیده دارم بچه ها اینجا ایده های خیلی خوبی دارن.

gonahkar

New Member
لایک ها
67

ایده ای که دارید شاید به نظر جالب بیاد ولی اگه دقت کنید افکار دیگران رو خوندن یه جور وارد شدن به حریم خصوصیه فکر نکنم کسی اینو بخواد
ولی اگه منظورتون حرف زدن با کسه دیگه است که یه دستگاه برای اینکار ساختن که فکر کنم اسمش تلفن باشه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خوب زياد ايده داشتم و دارم و اميدوارم ك داشته باشم در آينده:بچه ك بودم دوست داشتم يه خونه ي شكلاتي داشته باشم همه چيزش از شكلات باشه و خودمم بسازمش!و...و الان هم خيلي دوست دارم ك بتونم يه جوري ب سيستم عصبي افراد دسرسي داشته باشم و در زمانايي ك يه فرد زياد حرف مي زنه يا مي خواد كسي رو ضايع كنه و يا هر چي ديگه جلوي دهانشو بگيرم يا مثلا يه دستگاهي درست كنيم ك بتونيم ذهن آدمارو بخونيم اون وقت چي مي شه! مي تونيم سر جلسه ي امتحان جوابارو از دوستان يا حتي معلم بگيريم بدون اينكه هيچ آثار جرمي از خودم به جا بذارم!...و..و...خيلي هاي ديگه اگه حوصله داشتيد بگيد تا بگم!!!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

خب ایده ی خوبیه ولی همونطور که gonahkar هم گفتند شاید طرف مقابل راضی نباشه... مثلا سر جلسه مطمئنا معلم راضی نیس... و اگه یه همچین دستگاهی باشه ارزش درس خوندن کم میشه و همه میتونن ذهن یکی رو بخونن و جواب بدن...

gonahkar

New Member
لایک ها
67

خوب زياد ايده داشتم و دارم و اميدوارم ك داشته باشم در آينده:بچه ك بودم دوست داشتم يه خونه ي شكلاتي داشته باشم همه چيزش از شكلات باشه و خودمم بسازمش!و...و الان هم خيلي دوست دارم ك بتونم يه جوري ب سيستم عصبي افراد دسرسي داشته باشم و در زمانايي ك يه فرد زياد حرف مي زنه يا مي خواد كسي رو ضايع كنه و يا هر چي ديگه جلوي دهانشو بگيرم يا مثلا يه دستگاهي درست كنيم ك بتونيم ذهن آدمارو بخونيم اون وقت چي مي شه! مي تونيم سر جلسه ي امتحان جوابارو از دوستان يا حتي معلم بگيريم بدون اينكه هيچ آثار جرمي از خودم به جا بذارم!...و..و...خيلي هاي ديگه اگه حوصله داشتيد بگيد تا بگم!!!
من همیشه به این فکر می کردم اگه فکر دیگران رو می تونستم بخونم نور علی نور می شد
آرزو بر جوانان عیب نیست .....
زیاد به این چیزا فکر نکن

بالا