اینترنت بلایی خانمان سوز برای دانش آموزان

Golnaz

New Member
لایک ها
784
پاسخ : اینترنت بلایی خانمان سوز برای دانش آموزان

ولی خداییش یه سایتایی مثل فیسبوک به شدت اعتیاد میارن!! حداقل واسه من که اینطوری بوده.
یکی از عللی که عمرا هرگز نمی خوام عضو فیسبوک بشم احنمالا همینه ! همینطوریش به آیریسک معتاد شدم ، باز این جا خوبه ! فیسبوک و تویتر و اینا چیه ؟‌این جا باز بحث علمی می شه تو فیسبوک چییییی ؟؟؟؟
.
.
.
.
.
یا علی !

لایک ها
178

همه چیز به برنامه ریزی خود طرف بستگی داره...با یه برنامه ی خوب هم به درسمون میرسیم هم به نت...

Maryam-M

New Member
لایک ها
423

خیلی موافقم...ولی میدونید واقعا به اراده و برنامه ریزی بستگی داره ...!!!!!!:196:

zeilik

New Member
لایک ها
27

برنامه ریزی مهم هست اما نه به اندازه پشتکار.شما هر چی میخواید برنامه بریزید اما اگه همت نداشته باشید به هیچ دردی نمی خوره

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

منم كاملا موافقم...100 تا برنامه برا خودت بريز نه اصلا 1000 تا ولي تا وقتي اراده نكني و از خودت پشتكار نشون ندي برنامه ريزي به هيچ دردت نمي خوره و هيچ فايده اي نداره!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

البته مطمئنا منظور اون دوستمون هم همون تلاش بود.....

tanaz19

New Member
لایک ها
358

شاید راه احمقانه ای ب نظر بیاد اما ب نظر من بهتره که نت رو واسه ی مدت کلا بذارید کنار ... .. کسی ک معتاد شده ب ی چیزی نمیتونه بگه خب مصرفم رو صحیح میکنم ... چون واقعا نمیتونه .. مثل اعتیاد ب مواد مخدر . هیچ کسی رو ندیدیم ک واسه ترک اعتیاد مصرفشو کم کنه .. مصرفشو قطع میکنه .. ( البته شاید مقایسه ی درستی نباشه ها ) اما من تجربشو دارم ( تجربه اولی رو ها نه دومی :دی ) ک کنار گذاشتنش واسه ی مدت خیلی جواب میده

crazyboy

New Member
لایک ها
539

شاید راه احمقانه ای ب نظر بیاد اما ب نظر من بهتره که نت رو واسه ی مدت کلا بذارید کنار ... .. کسی ک معتاد شده ب ی چیزی نمیتونه بگه خب مصرفم رو صحیح میکنم ... چون واقعا نمیتونه .. مثل اعتیاد ب مواد مخدر . هیچ کسی رو ندیدیم ک واسه ترک اعتیاد مصرفشو کم کنه .. مصرفشو قطع میکنه .. ( البته شاید مقایسه ی درستی نباشه ها ) اما من تجربشو دارم ( تجربه اولی رو ها نه , دومی :دی ) ک کنار گذاشتنش واسه ی مدت خیلی جواب میده
واقعا ؟ چجوری ترک کردی ؟:4:

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

اینا همه درست اما جواب نمیده باید کلا بیخیال نت شیم خودمون ن مثلا بگیم از امروز دیگه نمیرم .باید بدیم دست 1 نفر دیگه مثلا بسووردمونو عوض کنن یا 1 بلایی سر تجهیزات نت بیاریم یا مثه من کلا گوشی و کامبیوترو تو 1 اتاق تنها بزارید برید 1جا دیگه بعد درستون برگردید از 2نیا بی خبر انقد حال میده البته بعدش جواب دوستاتونو خودتون بدید !!!!!!!!!باید کاری کنیم نتونیم بیایم من ارادم زبان زد خاص و عامه اما الان 6 ماهه میخوام ترک کنم نمیشه کمش کردم خیلی خیلی خیلی کم کردم اما میخوام کلا قطعش کنم ک اونم فقط با کمک دیگران موثره در ضمن اگه من از اول تیر بامو تو این سایت گذاشتم با چوب و چماق منو بیرون کنید اگه دوسم دارید نت تعطیل باید گردد ما میتوانیم

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خداروشكر ما اعتياد به نت نداريماا!!!...چشم من به شخصه از تيرماه مي شم نگهبان سايت!!:)

-com-

New Member
لایک ها
155

واسه خودم جایزه میذارم که اگه فلان درسو تا فلان ساعت تموم کردم نیم ساعت بیام سایت!!!!اینجوری به عشق سایت هم که شده تمومش میکنم.....

tanaz19

New Member
لایک ها
358

اما ب نظرم اینجوری کیفیت کار میاد پایین ... یعنی اینکه ی درسی رو صرفا واسه تموم کردنش بخونی خیلی ی جوریه ( نمیگم چه جوریه ! :دی )

-com-

New Member
لایک ها
155

اما ب نظرم اینجوری کیفیت کار میاد پایین ... یعنی اینکه ی درسی رو صرفا واسه تموم کردنش بخونی خیلی ی جوریه ( نمیگم چه جوریه ! :دی )
چه جوریه؟؟؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

وقتي درسو برا چيزي غير خود مطلب مي خونم(مث جايزه و...)به شخصه حالم از خودم به هم مي خوره!

scientist13

New Member
لایک ها
23

تازه بنظرم کیفیت کار هم میاد پایین! آدم تند تند میخونه که تا فلان ساعت تموم بشه و کیفیت کم میشه....

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

تازه بنظرم کیفیت کار هم میاد پایین! آدم تند تند میخونه که تا فلان ساعت تموم بشه و کیفیت کم میشه....
برا من ك اين شكلي نيست اصلن(البته آدما با هم فرق مي كنن!)...يه بار امتحان كن:يه كاسه ماست رو تا ته بخور (بستگي به مقاومت بدنت داره!)بعد مي بيني بعد يه 15 20 min داري واسه خواب له له مي زني!حاضري هركاري كني تا فقط بتوني يه ربع بخوابي...وقتي مي ري بخوابي انگار تموم دنيارو بهت دادن!...احساس فوق العاده ايه!

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

بابا مگه بچه 7ساله اید که جایزه به خودتون بدید......فک میکنید درستون خراب میشه نرید نت....البته خودم با این حرف مخالفم چون هر کسی یه نیازی داره به نت من که شخصا یه سره میچرخم تو نت.....تازه یه سایتی مثل اینجا مگه چه لطمه ای میتونه وارد کنه(حالا شاید یه سره اینجا نباشید ولی احتمالا زیاد میاین)؟؟؟؟من که هر دفعه میرم از اینجا میرم بیرون میدونم حداقل یه مطلبم که شده یاد گرفتم.......در ضمن این بحثا واسه افرادی به سن شما به نظرم بچه گونست چون دیگه یه حداقل درکی از خوب و بد رو واسه خودتون دارید که...

tanaz19

New Member
لایک ها
358

ی جوریه دیگه .. بی معنیه .. یعنی اون کار بی ارزشه

لایک ها
3,082

اینتر نت هم مفیده هم خانمان سوز....
مثلا شما می تونید از نمونه سوالات درس های مختلف استفاده کنید که به درس کمک می کنه و هم می تونید الکی این تو دور بزنید و وقتتون رو تلف کنید بد ترین حالتش اینه که به سایتای بووووووووووق برید در اون صورت هم وقت و هم آخرت خودتون رو حروم کردین///

MEA76

New Member
لایک ها
860

وقتي درسو برا چيزي غير خود مطلب مي خونم(مث جايزه و...)به شخصه حالم از خودم به هم مي خوره!
ولی متاسفانه من به جز شیمی و ریاضی و فیزیک بقیه درسارو(مخصوصا عربی) واسه نمره می خونم و تا الآن هم خوشبختانه نتایج بدی نگرفتم!

بالا