****این هم ماراتن طراحی...***

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
هر چی سوال می ذاریم که حلی نمی بینیم..

مطلب جالب هم می ذاریم فقط میان تشکر می کنن..

آخه تشکر به چه درد من می خوره.. من می خوام ازش لذت ببرن.. بیان در موردش سوال کنند.. سوال رو تغییر بدن.. از جهات دیگه هم بررسی کنند..

سوال بذارن...با هم بحث کنند..

من الان دارم اشک می ریزم..دلم خیلی گرفت از کار شما..

خیلی برا آدم زور داره این همه کار بکنه آخر یکی از راه برسه .........................................

ولی مرسی که این بحث و پیش کشیدین که من هم حرف دلم رو بزنم..

مرسی..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
تشکر ناهار عمدی بود... می خواستم تلنگری باشه..

وگرنه شعورم در حدی هست که بتونم پیام شخصی بدم..

شما تاپیک های فیزیک رو بخونید..

فقط 2 ، 3 تا پست اول علمیه..بعد...........................................

این نشونه ی بی اعتنایی بچه هاست..

چرا هیچی نمی گی پس...

بگو من چیکار کنم..خانوم با تجربه..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
به نظر من جواب غلط و پرت خیلی خیلی بهتر از جواب ندادنه..

physics

New Member
لایک ها
104
مگه من گفتم که شما از من انتظار فعالیت دارید ؟ خب معلومه که نباید داشته باشید ...

شما حق دارید باشاگردای خودتون هر جور مایلید صحبت کنید ، فقط یه موضوعی : هر کی تو این سایت عضوه شاگرد شماست ؟

بله ، من شما رو از نزدیک نمیشناسم و تنها نگرشی که نسبت به شما پیدا کردم از همین تاپیکاس . این نگرش رو نه من ، بلکه هر کس دیگه ای نسبت به شما پیدا میکنه . بحث نگرش هم نیست . موضوع این نیست ، موضوع اینه که شما مودبانه صحبت کنید .

و اما در مورد 7 : یه مورد بود ، که معذرت میخوام . به قول خودتون : شما هم بودید عصبانی میشدید .

سر حرفم هستم : از این به بعد حذف میکنم . شما میتونید به شاگردای خودتون هر جور میخواید توهین کنید . اما نه اینجا ...

پ . ن : به احترام آقای

ebrahimipho
پست قبلیه خودم و شما رو سانسور میکنم .

موفق باشید

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
اگه میشه نکنید..

بذارید چند نفر بیان بخونن..

تو بگو من چی کار کنم..

من اینارو دوست دارم..قصد بی احترامی نداشتم..خواستم تحریکشون کنم..به خاطره خودشون.. ولی انگار..............................

فکر میکنم به دور از این رفتار ها که برا خودشونه بچه های اینجا بیشتر از طرز فکر شما من رو دوست دارن..البته فکر می کنم...باید بپرسیم..

من فکر کردین مریض یا عقده ایم که بعد هر پست می رم می گم من راهم رو نمی ذارم... یا چه و چه؟؟؟

به نظرت مریضم؟؟؟عقده ایم؟؟؟ یا بیکار؟؟؟

فکر کردی برام سخته برم بشینم کارامو بکنم...جهانیم رو بخونم...بیشتر دنبال کارای ثبت اخترام باشم..یا چه و چه....

من میام اینکار ها رو می کنم هدفم توهین و تحقیر نیست..وگرنه من رو چه به این بچه ها..

من برا اینا دارم کار می کنم..

physics

New Member
لایک ها
104
جدا ؟ پسرا گریه هم میکنن ؟ نمیدونستم ! اشکال نداره . از این به بعد سعی میکنیم با هم کنار بیایم .

درسته ، تاپیکای فیزیک همیشه همینطور بوده . دو سه تا علمی ، بعدش هیچی . اما هیچ وقت تو تاپیکای فیزیک بی احترامی به بقیه نبوده .

درضمن ، شما اگه دلتون میسوزه ، میتونید سوال بذارید ، هرکی دلش به حال خودش بسوزه ، میاد جواب میده . بقیه هم حتما احساس نیاز نمیکنن !

موفق باشید

physics

New Member
لایک ها
104
خوش به حالتون ! به منم بگید بقیه چطور دوسم داشته باشن ! فکر نکنم کسی از بی ادبی خوشش بیاد .

دوست عزیز ، اقای قجری ، اقا پوریا ، جناب آقای پوریا قجری ، با بی احترامی نمیتونی دیگران رو مجبور کنی که بیان جواب سوال بدن ! دلت برای اینجا میسوزه ؟ دستت درد نکنه . ممنون از اینکه به فکر دیگران هستی .

من اینقدر کار دارم که بیشتر از نمیتونم اینجا باشم .

موفق باشید

AidinT

New Member
لایک ها
22
خیلی ببخشید که دخالت می کنم، ولی من فکر می کنم دلیل اصلی اینکه ایران از خیلی جهات از خیلی کشور ها عقب می مونه، همین نگرش اشتباهه که "هرکی دلش برای خودش بسوزه". گاهی اوقات نیاز به یه سری تلاش ها هست که یه عده ای راه بیفتن!
بعدش اینکه من توی صحبت های شما بیشتر از پست های آقای قجری توهین می بینم، آقای قجری حداقل با دوستانش که دور و برش بودن یه شوخی کوچیکی می کنه، ولی به نظر من شما صراحتاً دارین به ایشون توهین می کنین!
من این حرف ها رو بدور از دوستی من و آقای قجری زدم، باور کنید.باز هم معذرت می خوام که دخالت کردم!

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
حمل بر بی ادبی نگیرید...به شما بر خورده.. ولی بچه ها خودشون می دونن چی کار کردن که من اینطوری شدم.. من خیلی خوب و مهربون بودم..

بچه ها خیلی نامردین..بیاید یه چیزی بگید.. داره منو محاکمه می کنه..

مگه ما پسرا دل نداریم..مگه دلمون نمیگیره.. وقتی میگیره مگه اشک نداریم.. چرا فکر کردی شر شر سرازیر نمیشه..

چرا فکر میکنی جلو این همه چیز نباید اشک ریخت..

تا حالا انطوری حالت رو گرفتن؟؟؟؟؟

تا حالا شده بعده کلی صرف وقت و هزینه یکی بیاد اینطوری جلو همه .............................................................................

حالا میشه بگی کدوم مدرسه بودی خودت؟؟؟؟؟؟؟؟/

drali

New Member
لایک ها
34
physics گفت
جدا ؟ پسرا گریه هم میکنن ؟ نمیدونستم !
مگه پسرا دل ندارن؟؟؟
من که هر وقت دلم میگیره میرم یه جا که تنها باشم
فقط خودم و خدا
بعد از ته دل گریه میکنم
ضمنا اینجا به همه چی شباهت میده به جز انجمن المپیادیهای فیزیک

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
بله..چون هیچ فیزیکیه فعالی توش نیست..

هیچ..

تاسف..بغض..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
AidinT گفت
خیلی ببخشید که دخالت می کنم، ولی من فکر می کنم دلیل اصلی اینکه ایران از خیلی جهات از خیلی کشور ها عقب می مونه، همین نگرش اشتباهه که "هرکی دلش برای خودش بسوزه". گاهی اوقات نیاز به یه سری تلاش ها هست که یه عده ای راه بیفتن!
بعدش اینکه من توی صحبت های شما بیشتر از پست های آقای قجری توهین می بینم، آقای قجری حداقل با دوستانش که دور و برش بودن یه شوخی کوچیکی می کنه، ولی به نظر من شما صراحتاً دارین به ایشون توهین می کنین!
من این حرف ها رو بدور از دوستی من و آقای قجری زدم، باور کنید.باز هم معذرت می خوام که دخالت کردم!

اتفاقا خوب شد گفتی..

این خانوم که از وقتی اومده یه سره داره منو میزنه..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
خانوم مشاور.. میشه بگید من کجا بی ادبی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون جناب اسکل هم که من باهاش اونطوری حرف میزدم چون

1) شاگردم بود

2) عکس شخصی من رو گذاشته بود تو سایت..

من بی ادبی با کسی نکردم..

ولی متاسفانه شما بندرو مرتبا مورد حملات تروریستانه و بی ادبانه قرار دادی..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
مرسی بچه ها..فقط دارید می خونید از حرس خوردن من لذت می برید..

کسی نمی خواد چیزی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته احتمالا کسی آنلاین نیست از بچه های فعال فیزیک!!!!!!!!!!11

AidinT

New Member
لایک ها
22
باز هم با عرض پوزش که دخالت می کنم، به نظر من هرکی توی این سایت شاگرده، حالا شاگرد هرکی، شاگرد شما، یا آقای قجری! اگه اسم مشاور و یا راهبر اومده بالای اسمشون یعنی اینجا باید به بچه ها کمک کنن! حالا با هر شرایطی! آقای قجری که به کسی توهین نکرد، اگه توهین می کرد هم، همونطور که ایشون وکیل وصی بچه ها نیستن، شما هم نیستین که به جاشون جوابشون رو بدین. حرف هاتون خیلی بی منطقه!

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
و بی ادبانه...

والا من هر چی فکر می کنم بی ادبی نکردم..اگه میشه نشونم بدین..

حداقل به اندازه شما نه!!!!!!!!!!111

کجا رفتین خانوم مشاور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m_ajayebi

New Member
لایک ها
1
آقاي قجري توقع چه حرفي رو از ما داري؟
من به شخصه خجالت مي كشم وقتي مي بينم اين همه زحمت كشيديدو ما ....
شما راست مي گي .حرف راست هم جواب نداره!
هر كي ندونه من كه هر روز به سايت سر مي زدم( و خودم از همون ها بودم كه با سكوت تاپيك ها رو رها مي كردن و سوال رو برا خودشون حل مي كردن)مي دونم.
واقعا نمي دونم چي بگم!
تو اين مورد تماما حق با شماست.احتمالا بقيه هم تاييد خواهند كرد

AidinT

New Member
لایک ها
22
بفرمایید، من الان نتیجه گرفتم که فقط من نیستم که این نظر رو دارم!

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
مرسی بچه ها..

داشتم سیاه و کبود می شدم...

شیما خانوم تحویل بگیر...

من بی تربیت نیستم..

ebrahimipho

New Member
لایک ها
0
سلام
دوستان
رسما اعلام می کنم پست خانوم فیزیکس رو قبول ندارم وکاملا این پست بی ادبیست البته من صفر و یکی نیستم با بعضی جا های این پست موافقم
وباید بگم پوریا بی ادب نیست
حالا بذارید یک سری نکته بگم

آقا پوریا دارند زحمت می کشند با این کارها قسمت فیزیک رو ببرند جلو بهتر ما هم سعی کنیم قسمت فیزیک رو ببریم جلو و اگر نقصی هست به طور شخصی مطرح کنیم
و بهتر این قدر قدرتمون رو تو سر هم نکوبیم چون همیشه یکی قوی تر هست مثلا تو این سایت جناب خلینا می تونه اکانت ما رو پاک کنه.....
لطفا از هم دیگه معذرت خواهی کنید و گرنه خواهش میکنم...
بنده هم یک تاپیک جدید درست می کنم.
تو این سایت هم همه با هم دوست هستند ولی مطمئنا از لحاظ علمی بعضی بر بعضی حق استادی دارند.....

بالا