elistiyan

New Member
لایک ها
379
آقایون خانم ها سلام!

این تاپیک اختصاصی روز 31 شهریوره!

فردا مدرسه ها وا میشه! چه احساسی دارین؟نمیگم بگید که تابستان خود را چگونه گذرانیدید یا اینکه میخواین تو سال تحصیلی چی کار کنید ! دارم میپرسم چه احساسی دارین؟سال تحصیلی که الان دارین از نردبون تابستون واز بالا بهش نگاه میکنید واستون چه شکلیه؟روشن روشن یا (خدای نکرده)تاریک تاریک؟ دوست دارم نظر همه و به خصوص بچه های المپیادی سال سومو(فرصت آخری ها!) رو بدونم!هر کی بیاد تاپیکو ببینه نظر نده امید وارم پشه های پاییزی کف پاشو نیش بزنن!(شوخی!)
قوانین تاپیک:
قانون چیه دیگه بابا؟!تاپیک خودتونه!فقط از ارسال هر گونه استرس اضطراب هول و ولا و موارد مشابه بپرهیزید!
اعتبار این تاپیک تاپایان روز 31 شهریور ماه 1392 می باشد.

ممنون

• :163:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اولشو خودم میگم
سال تحصیلی جدید واسه من روشنه با نور ملایم و یه چندتایی هم لامپ هالوژن! دوست دارم عمری که قراره تو این سال تحصیلی صرف کنم با احساس رضایت و تلاش و لذت از یاد گرفتن سپری شه!

• :208:

آخرین ویرایش توسط مدیر

gold boy

New Member
لایک ها
86
پاسخ : باز آمد بوی ماه مدرسه....................(تاپیک یک روزه!)

من که سومم احساس میکنم از فردا جنگی بین دروس مدرسه و المپ آعاز خواهد شد خدا بخیر بگذرونه

elistiyan

New Member
لایک ها
379

من که سومم احساس میکنم از فردا جنگی بین دروس مدرسه و المپ آعاز خواهد شد خدا بخیر بگذرونه
بالاخره فردایی بود که رسید!اینقد جنگی بهش نگاه نکنید!زندگی ارزشش بیشتره!سال سوم دبیرستان جز در موارد معدود از جمله رفوزگی تکرار نمیشه !حیف نیست با جنگ بگذره؟ شما بینشون صلح ایجاد کن حالشو ببر!

آخرین ویرایش توسط مدیر

kian kh

New Member
لایک ها
56

با سلام
من كه ميرم اول دبيرستان خيلي خوشحالم چون دوستام بعد از 1 ماه ميبينم و اينكه بايد مثل يه حيوان نجيب كه چهار پا هم هست و گوش هاي درازي داره (خودتون حدس بزنيد چه حيونيه) براي المپ بخونم

elistiyan

New Member
لایک ها
379

با سلام
من كه ميرم اول دبيرستان خيلي خوشحالم چون دوستام بعد از 1 ماه ميبينم و اينكه بايد مثل يه حيوان نجيب كه چهار پا هم هست و گوش هاي درازي داره (خودتون حدس بزنيد چه حيونيه) براي المپ بخونم
هنوز دو سالی وقت میخوای تا بفهمی المپیاد با زدن این جاندار بدبخت به جایی نمی رسه!

hosah

New Member
لایک ها
55

یه معلم ریاضی داریم ...اوه ......اوه
میشینه تکلیفا رو چک میکنه درست نوشتیم یا نه!!!!!!!
خدا به خیر کنه!!!
روشناییشم خوبه تو چشم نمیزنه:دی

elistiyan

New Member
لایک ها
379

یه معلم ریاضی داریم ...اوه ......اوه
میشینه تکلیفا رو چک میکنه درست نوشتیم یا نه!!!!!!!
خدا به خیر کنه!!!
روشناییشم خوبه تو چشم نمیزنه:دی
مام داریم اونقد نور بالا میزنه که سر کلاسش با عینک جوش کاری میریم!

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام
من که سال چهارم هستم
به نظرم سالم خیلی روشنه...حس میکنم تهش خیلی خاطره ی خوب داشته باشم
با اینکه فردا رو باید با دو تا امتحان شروع کنم ولی واقعا خوشحالم...
و...
دلم هم مطمئنم تنگ میشه چون دیگه سال آخره که مدرسه ای هستم!‏
واسه همین میخوام تک تک لحظاتش واسم لحظات خوبی باشه....
خدا رو واسه اینکه بهم این فرصت رو داد که دوباره دانش آموز باشم شکر میکنم
انشالله فردا به همه ی دانش آموزان و دانشجویان خوش بگذره
سلامت و موفق باشید...
باتشکر:)

Alice

New Member
لایک ها
189

سلام منم سال چهارمیم هم خوشم هم نه
واقعن نمیخوام از دوران دانش اموزی دل بکنم
نوره هم داره چشمک میزنه!!کنکورو نشون میده
خدا پشتوپناه هممون!!!

~*samin*~

New Member
لایک ها
45

من امسال میرم دوم رشتمم ریاضیه اگرچه زیاد ازش خوشم نمیاد ولی خوب چاره ای نی...المپ هم کلا بیخیالش شدم...
سال تحصیلی رو ب روی من خودش پنجره داره با نور خورشید روشن میشه:4: پس میشه نتیجه گرفت که بعضی روزا ابریه بعضی روزا آفتابی!! خدا نیاره اون روزو که رعد و برق و تگرگ و مه و برف و بارون با هم بیاد:21: که اونوخ من خونه خرابم!!!:207:
من ازینکه دوستامو میبینم خوشحالم فقط ازینکه فردا قراره کله صبح سه ساعت سر صف وایسیم که فلان کس میخواد واسمون چی زرزر کنه متنفرم!:84:(البته با عرض معذرت از کلمه ای که به کار بردم!)
در کل حسم من معلق بودن بین زمین و هواس! تا نرم مدرسه همه چیو ببینم نمیدونم چه حسی دارم.:224:

آخرین ویرایش توسط مدیر

kian kh

New Member
لایک ها
56

هنوز دو سالی وقت میخوای تا بفهمی المپیاد با زدن این جاندار بدبخت به جایی نمی رسه!
يعني با خر زدن نميشه تو المپ نتيجه گرفت؟
پس بايد چي بزنم؟:4:​

m.biology

New Member
لایک ها
319

من واقعا دارم پر در ميارم
اصلا تو خودم نمي گنجم:4:
خدايا اين شاديو از من نگير..:4:(هر كي مثه منه زياد لايك كنه بلند صلوااااات!!!:4:)

يعني با خر زدن نميشه تو المپ نتيجه گرفت؟
پس بايد چي بزنم؟:4:​
اولا زياد خر بزني سر بزنگاه موتور ميسوزوني!!..:4:
دوما مثلا تو زيست بايد يه ديد زيستي داشته باشي!!...:4:

kian kh

New Member
لایک ها
56

من واقعا دارم پر در ميارم
اصلا تو خودم نمي گنجم:4:
خدايا اين شاديو از من نگير..:4:(هر كي مثه منه زياد لايك كنه بلند صلوااااات!!!:4:)

اولا زياد خر بزني سر بزنگاه موتور ميسوزوني!!..:4:
دوما مثلا تو زيست بايد يه ديد زيستي داشته باشي!!...:4:
اولا: به احتمال زياد كم نميارم چون تو تابستون خر زدن برا المپ رياضي تجربه دارم
ثانيا: به رياضي علاقه هم دارم

m.biology

New Member
لایک ها
319

اولا: به احتمال زياد كم نميارم چون تو تابستون خر زدن برا المپ رياضي تجربه دارم
ثانيا: به رياضي علاقه هم دارم
اولا...
دوما..
سوما ناراحت نشو ولي كلا چرت گفتي:4:
چهارما كلا ديد اول دوما نسبت به المپياد يه ديد خيلي جوكيه ناراحت نشو همه همين طورن خود منم بودم مثلا تابستان دوم به سوم ميفهمي عليرغم اينكه قبلا فكر ميكردي از تابستون قبلش به خوبي استفاده كرده بودي ولي در واقعيت همش مسخره بازي بوده و به فكر اين ميفتي كه از اون تابستون استفاده خيلي زياد ببري كه بعد ميفهمي اونم چرت بوده...:4:

mahla amini

New Member
لایک ها
89

من میرم دوم رشتمم تجربی
یه مقداری میترسم چون با توجه به خبرایی که امسال شد احتمال اینکه امتحانات دوم هم نهایی بشه بالاست خوب این یعنی اینکه هم درست درس بخونیم و هم درست المپیاد بخونیم. و این کار رو خیلی سخت میکنه. ولی هرچه قدر هم سخت باشه هر دو رو با هم میخونم.
امیدوارم سال تحصیلی خوبی رو هممون داشته باشیم مخصوصا سال سومی و چهارمی ها.
در مجموع احساس خوبی دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
344

سلام دوستان روز بخیر........
خیلی ممنون جناب صاحب تاپیک واقعا کارتون خلاقانه و عالی بود.....خیلی مرسی!
خب قبل اینکه احساسمو بگم سادمه که پارسال این وقتا که تازه وارد اول دبیرستان میشدم البته 1 ماه قبلشم کلاس تابستونی داشتم...خیلی خوشحال و مشتاق بودم چون من از مدرسه راهنماییم تنها کسی بودم که سمپاد قبولیده بودم دوستی نداشتم تو مدرسه جدیدم....خیلی مشتاق بودم که برم مدرسه و دوستا و معلمایی که تازه باهاشون اشنا شدم ببینم و دوستای خوبی برای خودم پیدا کنم....کلا پارسال ذوق زده بودم!
و اما امسال...
طی سال تحصیلی که گذروندم باید بگم تا حالا به این اندازه تو زندگیم فشار روانی تحمل نکرده بودم....سال اول دبیرستان برای من طور خاصی گذشت که واقعا نمیتونم بگم دلم براش تنگ شده یا متنفرم ازش....واقعا غیر قابل توصیف بود....یه سری اتفاقات بد و خوب که مزه بداش بیشتر به زبونم مزه داد متاسفانه.
و اما حس امسالم...(تا بیوگرافیمو نگم حسمو نمیگم!)
حس خاصی ندارم...!!ناراحت نیستم و ذوق زده هم نیستم....ولی صبر کنید....چرا ته دلم یه کوچول ذوق دارم...برای دیدن دوستام و برای شروع تلاش دوباره برای ایندم.
کلا سال پیش رومو سال روشنی میبینم ولی فک میکنم امسال سال خیلی پر دغدغه تر و مشغول کننده تری نسبت به پارسال برام....باشه خدا به خیر کنه..دی:
درسای مدرسه و المپیاد.....باید هردو رو خوب جمع کنم...امیدوارم بتونم.....ولی من میتونم...چون قبلا هم تونستم.
انشاالله همه موفق باشند....بخصوص کنکوری ها و المپیاد سال سومی ها...
دوستون دارم.التماس دعا.

سلام دوستان روز بخیر........
خیلی ممنون جناب صاحب تاپیک واقعا کارتون خلاقانه و عالی بود.....خیلی مرسی!
خب قبل اینکه احساسمو بگم سادمه که پارسال این وقتا که تازه وارد اول دبیرستان میشدم البته 1 ماه قبلشم کلاس تابستونی داشتم...خیلی خوشحال و مشتاق بودم چون من از مدرسه راهنماییم تنها کسی بودم که سمپاد قبولیده بودم دوستی نداشتم تو مدرسه جدیدم....خیلی مشتاق بودم که برم مدرسه و دوستا و معلمایی که تازه باهاشون اشنا شدم ببینم و دوستای خوبی برای خودم پیدا کنم....کلا پارسال ذوق زده بودم!
و اما امسال...
طی سال تحصیلی که گذروندم باید بگم تا حالا به این اندازه تو زندگیم فشار روانی تحمل نکرده بودم....سال اول دبیرستان برای من طور خاصی گذشت که واقعا نمیتونم بگم دلم براش تنگ شده یا متنفرم ازش....واقعا غیر قابل توصیف بود....یه سری اتفاقات بد و خوب که مزه بداش بیشتر به زبونم مزه داد متاسفانه.
و اما حس امسالم...(تا بیوگرافیمو نگم حسمو نمیگم!)
حس خاصی ندارم...!!ناراحت نیستم و ذوق زده هم نیستم....ولی صبر کنید....چرا ته دلم یه کوچول ذوق دارم...برای دیدن دوستام و برای شروع تلاش دوباره برای ایندم.
کلا سال پیش رومو سال روشنی میبینم ولی فک میکنم امسال سال خیلی پر دغدغه تر و مشغول کننده تری نسبت به پارسال برام....باشه خدا به خیر کنه..دی:
درسای مدرسه و المپیاد.....باید هردو رو خوب جمع کنم...امیدوارم بتونم.....ولی من میتونم...چون قبلا هم تونستم.
انشاالله همه موفق باشند....بخصوص کنکوری ها و المپیاد سال سومی ها...
دوستون دارم.التماس دعا.

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

اولا...
دوما..
سوما ناراحت نشو ولي كلا چرت گفتي:4:
چهارما كلا ديد اول دوما نسبت به المپياد يه ديد خيلي جوكيه ناراحت نشو همه همين طورن خود منم بودم مثلا تابستان دوم به سوم ميفهمي عليرغم اينكه قبلا فكر ميكردي از تابستون قبلش به خوبي استفاده كرده بودي ولي در واقعيت همش مسخره بازي بوده و به فكر اين ميفتي كه از اون تابستون استفاده خيلي زياد ببري كه بعد ميفهمي اونم چرت بوده...:4:

با این دوست عزیز موافقم شدید ...... کلا المپیاد و دوره و ایناش اصله اصلش برای سوماس و یه تعداد انگشت شماری دوم .... شما بتونی تا سال سوم یاد بگیری که چطوری المپیاد بخونی خودش خیلیه .... چون اگه بدونی چه جوری بخونی کارت خیلی راحت میشه

من میرم دوم رشتمم تجربی
ولی زیاد حس خوبی ندارم چون با توجه به خبرایی که امسال شد احتمال اینکه امتحانات دوم هم نهایی بشه بالاست خوب این یعنی اینکه هم درست درس بخونیم و هم درست المپیاد بخونیم. و این کار رو خیلی سخت میکنه. ولی هرچه قدر هم سخت باشه هر دو رو با هم میخونم.
امیدوارم سال تحصیلی خوبی رو هممون داشته باشیم مخصوصا سال سومی و چهارمی ها.

دوست عزیز زیاد از امتحان نهایی نترس .... امتحان نهایی رو یه جور میگیرن که اون بنده خدایی که توی دور افتاده ترین روستا ایران فقط کتاب درسی داره هم بتونه نمره قبولی ازش بگیره درصورتی که درس رو بلد باشه ... زیاد نترس از امتحان نهایی

S.H1997

New Member
لایک ها
241

انا لله و انا الیه المدرسه والدانشگاه

"بازگشت همه به سوی مدرسه و دانشگاه است"

با نهایت تاثر و تاسف پایان سه ماه عشق و حال و صفا

و خواب لذت بخش صبح

و آغاز نه ماه زجر و بدبختی و امتحان و ...

پیشاپیش بر شما داش آموزان و دانشجویان عزیز تسلیتـــ

من حسی به غی از این نمی بینم!
زنگ اول مدرسه ها ساعت چنده؟؟؟
:4:
:179:
همون حس رو هم دارم!
حقیقت رو گفتم

FaEzeh

New Member
لایک ها
178

من میرم دوم دبیرستان و میدونم که باید برای موفقیتم حسابی تلاش کنم .....این تلاشمو دوست ندارم با نام سختی کسیدن ازش یاد کنم بلکه بگم کاری برای شادی بزرگم دارم انجام میدم .......
امیدوارم سال خیلی خوبی رو هممون شروع کنیم و با حال خوب تمومش کنیم.......

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

خوب دیگه نوبتی هم باشه نوبته خودمه :4:

اولش یه خورده ناراحت بودم چون تابستون تموم شده و فرصتی برای المپ نمونده درستو حسابی
ولی الان خیلی خوشحالم چون دارم به میعادگاهم یعنی به المپ نزدیک میشم :4:

تازه با یه عالمه معلم خوب و سرحال
با 4 ساعت زنگ جذاب زیست
با 2 زنگ فرح بخش شیمی و سر کار گذاشتن معلم شیمی :4:

با پیچوندن تاریخ البته اگه ان شاء الله خدا قسمت کنه :4:
و دروس جذابه فیزیک و معلم جذاب تره ریاضی

امیدوارم همه ساله خوبی داشته باشین
من که با سال جدید حال میکنم

اگر هم المپ قبول نشم هم ناراحت نمیشم چون خیلی برام خوبی داشته تا الان چه برسه به اینده

بالا