elistiyan

New Member
لایک ها
379
پاسخ : باز آمد بوی ماه مدرسه....................(تاپیک یک روزه!)

ای گفتی ترکوندن آزمایشگاه.....ما یه بار آب مقطر ساز روشن گذاشتیم (از قصد نبود)رفتیم بعد از تعطیلات 3 روزه تاسوعا و عاشورا برگشتیم دیدیم کلاسمون(زیر آزمایشگاه می باشد) زرد شده
یه تیکه از سقف هم افتاده
ما هم همگی در حال سوت زدن وبه آسمان نگاه کردن بودیم!:4::4:[/QUOTE

چه قدر جای من خالی بوده! دیگه تابستون داره کم کم تموم میشه نرو! توهم مثل من نمیتونی دووم بیاری نرو!(خطاب به تابستان)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من امسال میرم دوم تجربی
سال تحصیلی برام کاملا روشنه چون توش قبولی تو المپ و نمرات عالی رو میبینم
به به بابا دست مارم بگیر!آفرین انشاء... همین طور خواهد شد!موفق باشی!

بنده ترجیح میدم امونیاک خالص بو کنم
بنده ترجیح میدم شما اینقد خوشبینو آینده نگر نباشی! چرا؟! سعی کن به جای حیف کردن آمونیاکه باهاش یه چیز جدید بسازی!

اقا لامپ من سوخته دیگه از وضعیت امسالم خبر دار نیستم الانم با چراغ قوه یه چیزایی معلومه.:4:
در حال حاضرم از استرس مثل بید می لرزم
لحظاتی پیش هم چون عصب کشی کردم الانم دارم از گشنگی می میرم
کلا خدا به دادم برسه
عصب کشی!وای!اونو فقط خدا میتونه به دادت برسه!

آقا !برادر !جکی چان! پاندای کونگ فو کار! تنها چیزی که یه مبارزو شکست میده قدرت حریفش نیست قدرت تخریب استرس خودشه!ببین چه گلی به سر خودت میزنی دیگه!

امروزم دیگه داره کم کم تموم میشه و این تاپیکم دیگه عمرش تموم میشه.
امیدوارم هممون آخر سال از نتیجه ی کارامون راضی باشیم. :)
اینو امیدوار نباش مطمئن باش!

من شدیدا استرس دارم!!اولین روز مدرسه با عربی شروع میشه!!!ووویییی!!! :202:خیلی دلم میخواد امسال کلاسا رو جیم بزنم برم المپیاد بخونم،باید ببینم چی میشه،چه جورین معلما،اکثرشون که عوض شدن!!واییی!!!مرحله دو!!!!!خیلی هیجان داره!!و خیلی هیجانشو دوست دارم!!!:16::212:امیدوارم سال تحصیلی خوبی رو داشته باشیم..به آرزوهامون برسیم.. اگر هم خدایی نکرده لااقال یه کدوم از بچه های آیریسک مرحله دو قبول نشدن،حسرت نخورن...من که خیلی دارم رو این موضوع کار میکنم که اگه قبول نشدم،سریع بتونم خودمو جمع و جور کنم..
به امید موفقیت
:105::36:
راستی!!در مورد روشنایی هم بگم که همه لامپا سوختن و خودم باید سیم کشی کنم..امیدوارم برق منو نگیره!
شما قبل سیمکشی فیوز استرسو قطع کنی و دستکش عایق توکل به خدا دستت کنی برق نمیگیردت! آره بابا طی آخرین تحقیقات آکسفورد هیجان مرحله2 از پاراگلایدر سواری هم بیشتره!بله!

خب من نمیدونم چرا ولی الان که اخر شبه تازه دارم ذوق میکنم.....البته ذوق نه....یه جورایی استرس و دلشوره که هر ساله تجربش کردم.
از دوستم که با من در مورد پست قبلیم همدردی کرده بود خیلی ممنونم....خوشحالم که کسی هست که درکم کنه.
کلا همه پستارو خودندم خیلی بچه ها جالب حرف زده بودند و دوستان خداروشکر با انرژی هستند....من کلا امروز خیلی بی حال بودم ولی با خوندن پستاتون برای شروع سال تازه انرژی پیدا کردم خداروشکر....
چندتا خبر دارم که اگه نگم خفه میشم!...برنامه فردا به پدرم پیامک شد ....فردا.....شیمی هندسه زبان فارسی و رباتیک....داریم!!!
تازه خبر دیگه اینکه قرار شده معلم تازه ای کهبرای المپیاد شیمی مدرسه اومده معلم شیمی درسی بچه هامونم باشه....
خبر بعدی....امشب با معاون اموزشیمون تلفنی صحبت کردم گفتش که معلم شیمیتون (همون شبمیمون!)خیلی ازت تعریف کرده و از همین الان جواز اینو داده که سر کلاساش نشینی......میخواستم بگم پ نه پ....!
اها خبر مهم اخر اینکه در ازمون سطح بندی امسال مدرسه خداروشکر تونستم نمره خیلی خوبی بگیرم و الان من "دانش اموز کلاس ادونس ریاضی پایه دوم" مدرسمون هستم.
وای ممنون از انرژیتون.....
انشاالله همگی موفق باشیم.
love you everyone n thx b cause of your huge energy.....
ممنون خوشحالم که انرژی دارین! مام فردا زیست شیمی عربی(اوه اوه) و زمین داریم چون خیلی فاجعه است زنگ اولو عزای عمومی اعلام کردیم!
بابا چی بهتر از این که معلم جدید آدم بهش نظر مثبت داشته باشه؟ایول باو! ولی شما کلاسای درسی مدرسه رو حدالامکان از دست نده تا از انور بام نیفتی!موفق باشی!(هستی!)

being optimistic is looking to sun without fear of sun burning! so look at the sun and enjoy it!

Bbbbb

New Member
لایک ها
43

ما که بخایم نخایم باید بریم مدرسه ولی کلا اول بیاین شروع کنیم بعد ببینیم خورشید طلوع کرده یا نه بعد هم اگه لازم بود چراغ قوه برداریم و لی خدا بزرگ انشاالله خورشید واسه هممون طلوع کنه:95:​

elistiyan

New Member
لایک ها
379

ما که بخایم نخایم باید بریم مدرسه ولی کلا اول بیاین شروع کنیم بعد ببینیم خورشید طلوع کرده یا نه بعد هم اگه لازم بود چراغ قوه برداریم و لی خدا بزرگ انشاالله خورشید واسه هممون طلوع کنه:95:​
نه نشد دیگه! تو این مورد اول خورشید ذهن و روح آدم طلوع میکنه و راهشو براش روشن و معلوم میکنه!من مطمئنم بروبچس آیریسک اونقدر خورشید ذهنشون درخشانه که به چراغ قوه احتیاج پیدا نمیکنن!
موفق باشی!

دوستان داریم به آخرای تابستون میرسیم!گذشت چه خوب چه بد ....گذشت!

الان منتظر روزاییی هستیم که تلاش کنیم تا به خواسته هامون برسیم!فقط استرس ممنوعه ممنوعه ممنوعه مگر بررای افرادی که بخوان موفق نشن!
پاشم پاشم برمم کتابامو بذارم تو کیفم! هیچ چی حاضر نیست! اگه صبح بتونم بیدارشم دیگه همه چی حله!
دوستان التماس دعا دارم واسه موفقیت همه دعا کنین منم توشون بگنجونین!

• :63:

لایک ها
5

با سلام
من كه ميرم اول دبيرستان خيلي خوشحالم چون دوستام بعد از 1 ماه ميبينم و اينكه بايد مثل يه حيوان نجيب كه چهار پا هم هست و گوش هاي درازي داره (خودتون حدس بزنيد چه حيونيه) براي المپ بخونم
هی!!یادش بخیر منم میرفتم اول خوشحال بودم!!!!:184:

بالا