amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
آقا یه سئوال داشتم برای بالا بردن سطح مدرسه در المپیاد در مدرسه باید چی کار کرد من خودم خیلی دنبالشم چون تو مدرسه اسم المپیاد میاری بچه ها ازت درمیرن مدیر هم اونقدر ب بچه ها استرس میده امسال مدیرمون گفت هرکی از بچه های پایه اول المپیاد مرحله 1 قبول شه بهش لب تاب میده من خودم از بدشانسی یه هفته قبل المپیاد مریض شدم شبه قبلش با سرم به زور تونستم فرداش برم المپیاد بدم فقط چند نمره کم داشتم حالا نظر شما چیه چون بچه های ما حتی نمیدونن برای المپیاد چی بخونن

gh_moradi

New Member
لایک ها
183
پاسخ : بالا بردن سطح المپیاد در مدرسه

بايد‏ ‏بخونيد‏ ‏ديگه.:4:مسائل‏ ‏سخت‏ ‏هم‏ ‏زياد‏ ‏حل‏ ‏كنيد.

*biology*

New Member
لایک ها
519

به نظر من بهتره مشاوراتون بیان با بچه ها حرف بزنن تا استرسشون کم تر شه.:173:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

به نظر بنده خود بچه ها هستن که جو مدرسه رو المپیادی میکنن
و خب مدرسه هم این وسط هم میتونه نقش حمایت گر داشته باشه یا سنگ انداز جلو پای بچه ها!
اینم که نمیدونید چی بخونید، باید از مدال دار ها کمک بخواهید و لاغیر
با مدرسه صحبت کنید
براتون مشاور المپیاد بیارن
درمورد المپیاد به بچه هاتون اطلاعات کامل بدهند
بعد معلم بیارن
(مدال دار هم که باشند چه بهتر)
اونوقت میتونید قدم در راه درست بگذارید و رشته ی درست رو انتخاب کنید و انشاالله تا مدال طلای جهانی هم پیش بروید
با امید موفقیتتان/

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

آهسته و پیوسته .

از آسون به سخت پیش برو اونوقت سوال سخت وجود نداره

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

دوستان منظورمن خودم نبود منظور مدرسه ای که در آن هستم بود

mahallehm

New Member
لایک ها
487

دوستان منظورمن خودم نبود منظور مدرسه ای که در آن هستم بود
چنین کاری خیلی سخته....اگه مدرسه پشتیبانی و از اون مهمتر تبلیغات بکنه و جو رو ایجاد کنه امکان پذیر میشه و کاری از دست شما ساخته نیست مگر با تشویق کسائی که میخوان بخونن ولی جسارت کافی رو ندارن ولی باز هم این تعداد خیلی کمه.....ما تو مدرسمون دنبال اینیم که المپیادی پیدا کنیم(کم مونده تو چهارراه های شهر جذب دانش آموز هم بکنیم:دی) ولی تو مدارس تهران خیلیا از آزمون ورودی المپیاد قبول نمیشن....تفاوت را احساس کنید...ولی به نظرم بیخیال مدرسه شو...:99:

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

من اینکارو فقط میخوام برای بچه های بااستعدادی انجام بدم که باخوندن درس های بیخود مدرسه استعدادشون تلف میشه که این از پیشرفت کشورمون کم میکنه میخوام حداقل تو حوزه ی خودم مفید باشم​

لایک ها
206

من اینکارو فقط میخوام برای بچه های بااستعدادی انجام بدم که باخوندن درس های بیخود مدرسه استعدادشون تلف میشه که این از پیشرفت کشورمون کم میکنه میخوام حداقل تو حوزه ی خودم مفید باشم​
سلام. خوشبختانه من تجربه اش رو دارم.
اول خودت برای المپیاد های اطلاعات جمع کن و یک برنامه مدون برای شروع هر المپیاد تنظیم کن.
بعد همون بچه هایی رو که میگی شناسایی کن.
کاری من امسال کردم این بود:
تو شورای مدرسه از همه رای بیشتری آوردم و شدم رییس شورا. بعد به بهانه شورا اومدم این طرح رو دادم به معاون و مدیر مدرسه و بهشون با چرب زبانی و نرم زبانی تمام
مزایای شرکت بیشتر بچه ها در المپیاد رو تفهیم کردم. این کار سیاست می خواد!!! حواست رو جمع کن و از قبل برنامه ریزی کن که به اونها چی می خواهی بگی!

به بچه های مدرسه اعلام کردم که هرکی که می خواد بیاد المپیاد شرکت کنه بیاد برای شروع از من برنامه بگیره که موفق هم شدم.
و تونستم تا یه حدی همکاری مدیر و معاون رو جلب کنم و برای سال دیگه می خوام کاری کنم که معلم هم بگیرن چون توانایی قانع کردنشون رو دارم!!

بعد از اینکه بچه ها رو یه مقدار راهنمایی کردی و شروع کردن ، اینجا رو بهشون معرفی کن. سعی کن بهشون تفهیم کنی که از غیر راهبر خییلی کمک نخوان. (دقت کن خییلی کمک نخوان ولی یه کم رو میتونن)
این کاری بود که خودم کردم و تا اینجا معرفی بودم.

بالا