بحث و بررسی بیست و نهمین المپیاد ریاضی (فقط در همین تاپیک)

rezoos

New Member
لایک ها
17
ایهالناس کف چنده؟

من لب مرزم

32% - نمره خامم 8

mimilad

New Member
لایک ها
40
كف از سال پيش يكم كمتر ميشه نه خيلي كه اين هم به خاطر بي دقتي ها و همچنين كمتر شركت كردن افراد و همچنين كمتر شدن تعداد سوالات است مثلا كف ميشه 7.75 چون سال پيش 8 از 30 بود يعني چيزي حدود 27 درصد ولي فك نكنم امسال هم با همه ي اين مورد هايي كه گفتم درصد كف از سال پيش كه 27 درصد بود پايين بياد و به گفته ي چند تا از معلم ها كف حدود 31 درصد يا فوقش 32 درصد است . يعني 7.75 (يا فوقش 8)

پس همه ياونايي كه از 7.5 به بالا زدن به احتمال خيلي زياد در ميان وخيلي ها هم كه از خود 7.5 به پايين تا حدود 7 زدن اميدوار باشن ولي ديگه كمتر از 7 ديگه امكان نداره . ( البته باز هم تعدادي از افراد گفتم كه كف كمتر از 7هست ولي به نظر من امكان ندار ه پس اونايي كه كمتر از 7 زدن بهتره كه به فكر سال بعد يا كنكور باشن . )

به بالايي هم بگم شما به احتمال زياد لب مرزي ولي قبولي .

mimilad

New Member
لایک ها
40
به بالايي عيبي نداره ناراحت نباش مگه سال چندمي؟ ؟ ؟ ؟ سال پيش چي در اومدي يا نه ؟

Forgotten

New Member
لایک ها
0
:( :(

اه! حالا نمیشد خود باشگاه یه کف میداد ما دلمون خوش بود؟؟!

38%

Aref

New Member
لایک ها
1,008

لایک ها
0
ba vujude inke soala yekam sakhttar az parsal bud amma
ehtemale inke kaf emsal biad bala yekam hast!!
chon kheili taghalob shode!!

AidinT

New Member
لایک ها
22
به نظر من(البته نظر منه) سوالا آسون تر از سالای قبل بود. ولی بازم با این حال به احتمال 99% کف پایین میاد، چون خیلی ها توی این دوره بی دقتی کردن

mahsan

New Member
لایک ها
0
AidinT گفت
به نظر من(البته نظر منه) سوالا آسون تر از سالای قبل بود. ولی بازم با این حال به احتمال 99% کف پایین میاد، چون خیلی ها توی این دوره بی دقتی کردن
ایشالا که پایین میاد
آمینننننننننننننن
دعا کنین
کاش یه کم خیلی پایین بیاد

M_Sharifi

راهبر ریاضی
لایک ها
801
mahsan گفت
M_Sharifi گفت
می تونید برای ادامه، از صورتک های
[center:c17e2ba254]
[/center:c17e2ba254] هم استفاده کنید.

چشم
حالت روحی شما خیلی نگران کننده به نظر میرسه. برای تنوع توصیه می کنم صورتک های های
را هم استفاده کنید.

arezsabahi

New Member
لایک ها
0
mimilad گفت
كف از سال پيش يكم كمتر ميشه نه خيلي كه اين هم به خاطر بي دقتي ها و همچنين كمتر شركت كردن افراد و همچنين كمتر شدن تعداد سوالات است مثلا كف ميشه 7.75 چون سال پيش 8 از 30 بود يعني چيزي حدود 27 درصد ولي فك نكنم امسال هم با همه ي اين مورد هايي كه گفتم درصد كف از سال پيش كه 27 درصد بود پايين بياد و به گفته ي چند تا از معلم ها كف حدود 31 درصد يا فوقش 32 درصد است . يعني 7.75 (يا فوقش 8)

پس همه ياونايي كه از 7.5 به بالا زدن به احتمال خيلي زياد در ميان وخيلي ها هم كه از خود 7.5 به پايين تا حدود 7 زدن اميدوار باشن ولي ديگه كمتر از 7 ديگه امكان نداره . ( البته باز هم تعدادي از افراد گفتم كه كف كمتر از 7هست ولي به نظر من امكان ندار ه پس اونايي كه كمتر از 7 زدن بهتره كه به فكر سال بعد يا كنكور باشن . )

به بالايي هم بگم شما به احتمال زياد لب مرزي ولي قبولي .

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahsan

New Member
لایک ها
0
M_Sharifi گفت
mahsan گفت
M_Sharifi گفت
[center:bd2d56cc17]
[/center:bd2d56cc17] هم استفاده کنید.

چشم
حالت روحی شما خیلی نگران کننده به نظر میرسه. برای تنوع توصیه می کنم صورتک های های
را هم استفاده کنید.

نه دیگه نمیتونم از اینا استفاده کنم

Aref

New Member
لایک ها
1,008
تبلیغات مطلقا ممنوع وگرنه ....

Aref

New Member
لایک ها
1,008
M_Sharifi گفت
mahsan گفت
M_Sharifi گفت
[center:90a99c88cb]
[/center:90a99c88cb] هم استفاده کنید.

چشم
را هم استفاده کنید.

بالا