سطح سوالات 94 نسبت به 93 ؟

• ساده تر

رای 4 10.0%
  • هم سطح

رای 8 20.0%
  • دشوارتر

رای 28 70.0%

• مجموع رای دهندگان
    40

tina.s

New Member
لایک ها
2
پاسخ : کنکور ریاضی ۹۴.حواشی و نظر درباره ازمون

خوب شیمی از کدوم فصل بیشتر سوال داشت؟
ایا سوالی هم بود که تیپ جدید داشته باشه یا از بخش هایی که تا حالا اهمییت کمتری داشتن و کنکور سوال نمیداد داده باشه؟
سلام
بله سوال آخر شیمی و چند نمونه خاص از محاسباتی ها خاص بودن و تا بحال خیلی کم دیده شده بودن به خصوص مشابه سوال آخر...

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

tina.s

New Member
لایک ها
2
پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد کنکور 94

به تو کلی کنکور امسال از هر جنبه از سال 93 ساده تر و روان تر بود البته کاملا قبول دارم ک شیمی با بی رحمی تمام به شدت سخت و جدید طرح شده بود ک البته چیز عجیبی نیست خلاصه این از ویژگی های آزمون هایی مثل کنکور ک غیرقابل پیش بینی باشند اما ریاضی و فیزیک به شدت ساده و بی احتیاج به ایده خاصی بودن و فقط نیازمند تسلط به فرمول ها بودند.

لایک ها
251

به تو کلی کنکور امسال از هر جنبه از سال 93 ساده تر و روان تر بود البته کاملا قبول دارم ک شیمی با بی رحمی تمام به شدت سخت و جدید طرح شده بود ک البته چیز عجیبی نیست خلاصه این از ویژگی های آزمون هایی مثل کنکور ک غیرقابل پیش بینی باشند اما ریاضی و فیزیک به شدت ساده و بی احتیاج به ایده خاصی بودن و فقط نیازمند تسلط به فرمول ها بودند.

شما واقعا امسال کنکور دادین
آخه این کجاش روون بود
اصلا تایم اختصاصیا به سوالاش نمیخورد
شما چجوری پایه تحصیلیتون راهنماییه کنکور دادید؟
میشه آیا؟
مردم آذاری نکن
ما کنکوریا قلبمون با باطری کار میکنه
شوک ندید جان خودتون:13:

Alice

New Member
لایک ها
189

سوالات194و200و205 زیست شناسی کلیدش مشکل داشت!!
با جواب اکثر اساتید فرق داره از روی کتاب درسیم میشه ردش کرد..... [MENTION=18741]M.Banparvar[/MENTION]

tina.s

New Member
لایک ها
2

شما واقعا امسال کنکور دادین
آخه این کجاش روون بود
اصلا تایم اختصاصیا به سوالاش نمیخورد
شما چجوری پایه تحصیلیتون راهنماییه کنکور دادید؟
میشه آیا؟
مردم آذاری نکن
ما کنکوریا قلبمون با باطری کار میکنه
شوک ندید جان خودتون:13:
بله من امسال کنکور دادم
کاملا قبول دارم شیمی سخت بود اما ریاضی و فیزیک نمیگم 100%ساده بودن اما میگم خیلی راحت روون بودن (البته نمیگم آب خوردن بود تک و توک سوال سختم داشت)اما در مجموع هم سوالات هندسه پایه هم تحلیلی ساده بودن و هم ریاضی پایه 100%نمیشه زد اما مطمعنم امسال فیزیک قطعا 100 میشد زد و داریم کسی ک زد زده باشه درحالی ک سال پیش فیزیک صد نداشتیم
عزیزم من نخاستم استرس بدم فقط نظرم دادم
و به نظرم میاد شما اونایی رو ک قراره یک رقمی یا دو رقمی بشن در نظر نگرفتی یا حتی سه رقمی
موفق باشی

hora salimi

New Member
لایک ها
60

TE=Alice;252397]احتمالا کلید نهایی رو دادن درستش میکنن سه تا ازتستای زیستو اشتباه دادن خیلی مسخرس
سلام!کدوم سوالات رو میفرمایین؟البته اگه میشه بگین دفترچه cیا...راستی دوستان اگه ممکنه به تاپیک کنکور زیست ۹۴ یه سر بزنین چندتا سوال دارم!:13:[/QUOTE]
مثلا سوال 205 ضایع اشتباس.تو سایت قلم چی برین همه یه چیز دیگه زدن.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

بله من امسال کنکور دادم
کاملا قبول دارم شیمی سخت بود اما ریاضی و فیزیک نمیگم 100%ساده بودن اما میگم خیلی راحت روون بودن (البته نمیگم آب خوردن بود تک و توک سوال سختم داشت)اما در مجموع هم سوالات هندسه پایه هم تحلیلی ساده بودن و هم ریاضی پایه 100%نمیشه زد اما مطمعنم امسال فیزیک قطعا 100 میشد زد و داریم کسی ک زد زده باشه درحالی ک سال پیش فیزیک صد نداشتیم
و به نظرم میاد شما اونایی رو ک قراره یک رقمی یا دو رقمی بشن در نظر نگرفتی یا حتی سه رقمی
موفق باشی

سال پيش فيزيك 100% داشتيم !

miladkvr

New Member
لایک ها
841

بله من امسال کنکور دادم
موفق باشی

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

من اول از همه از همه دوستان خواهش می کنم تحت هیچ شرایطی اطلاعات غلط به بقیه ندین. به هیچ وجه درست نیست این کار.
دوست عزیز میتونم منبع شما رو در مورد اینکه سال پیش کسی فیزیک صد نزد بدونم؟

من شخصا 3 نفر میشناسم که 100 زدن.

بهترین آرزوها

ویرایش: شما رشته خودتون رو مشخص نکرده بودید ، من متوجه شدم رشته شما ریاضی بوده. بین 50 تای اول کسی که صد بزنه نداشتیم اما این نمونه خوبی برای اینکه با اطمینان نظر بدیم نیست چون بعضی از بچه ها در یک درس قوی هستن و اون درس خیلی بالا و حتی 100 می زنن و علاوه بر این دوستان المپیادی هم بعضی اوقات رشته المپیادی خودشون 100 می زنند و بقیه درسا رو پایین تر ، چون تستای کنکور برای المپیادی زیاد سخت نیست ، البته منظورم تستای استاندارد کنکور بود... :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

fhNaNo

New Member
لایک ها
132

بله من امسال کنکور دادم
موفق باشی

استاد فیزیک ما میگفت 93 کلی فیزیک 100 داشتیم!!!
شما رشتتون ریاضی بوده و درجه سختی هر درس تو هر رشته فرق میکنه پس کلی نگین

silent hell

New Member
لایک ها
41

یکی بگه کسانی که سال دوم و سوم آزمایشی دادن رتبشون چی میشه به درد میخوره رتبشون جزو قبولی ها میتوننlشون برن

لایک ها
3,082

کسی خبر نداره که دقیقا کی ( key !!‌) نتایج اعلام میشه؟

بعد یه چیزی .... زمان انتخاب رشته چند روز بعد اعلام نتایجه؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

کسی خبر نداره که دقیقا کی ( key !!‌) نتایج اعلام میشه؟

بعد یه چیزی .... زمان انتخاب رشته چند روز بعد اعلام نتایجه؟
سلام ،گفتن که در هفته ی اول مرداد رتبه ها میاد و احتمالا انتخاب رشته هم وسط یا انتهای مرداد باشه

siavash.f

New Member
لایک ها
24

جانممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!11 ریاضیش آسون بود؟؟؟!!!!!!!!!!
چی میگی باو؟؟؟مطمئنی کنکور دادی؟؟؟؟؟شانسی نزدی اونقت؟؟؟عزیزز من یچی بگو با عقل جور در بیاد،فیزیکش از پارسال یکم سخت تر بود درضمن 2تا از دوستای خودم فیزیکو 100 زدن اونقت میگی 100 نداشتیم؟؟؟عجب!!!!!!!!!

بالا