SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
پاسخ : بحث کنکوری برای کنکوری!

چرا مگر اختصای چی داده بودن؟ کدوم درسش سخت بود؟
ببین سخت به این معنا نیست که سوالا حل نمیشه حل میشه ولی تو 3 دقیقه!فهمیدی؟!منظور از سختیه امتحان الزاما بالا بودنه سطحه سوال نیست محاسباته زیاد هم یه آزمون رو سخت میکنه پس طبیعتا شیمی سخت بوده چون همیشه محاسباتش زیاده!ریاضی و فیزیک هم سخت بود!:d

لایک ها
1,316

من یه نگاهی کردم به سوالات، به نظرم نسبت به سالهای قبل عمومی ها خوب بود، ریاضی هم به جز تعدادی از سوالاش آسون بود اما به نظرم اومد فیزیک کمی دشوار و وقت گیر بوده، شیمی هم بینابین

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

سلام

من فهمیدم که از سوالای دوره تابستان فیزیک هم میشه سوال خرکاری تر طرح کرد (اونم تو شیمی)

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام.
امیدوارم که حالتون خوب باشه...
بعد از مدت ها این اولین نظری ه که میزارم.
باید بگم که آرزوی قلبی من موفقیّت همه ی شما عزیزانه...

چقدر دلم تنگ ه اون روزای خوب کنکوری های 90....
پاینده باشید و سبز

لایک ها
206

ببین سخت به این معنا نیست که سوالا حل نمیشه حل میشه ولی تو 3 دقیقه!فهمیدی؟!منظور از سختیه امتحان الزاما بالا بودنه سطحه سوال نیست محاسباته زیاد هم یه آزمون رو سخت میکنه پس طبیعتا شیمی سخت بوده چون همیشه محاسباتش زیاده!ریاضی و فیزیک هم سخت بود!:d
خب پس اگر اینجوری بوده برای همه این جوری بوده و
اصلا نگران نباشید و غصه نخورید!!
میگم چقدر خنده آوره که یه سال اولی فکر کنه بقیه به روحیه دادنش نیازدارن!!!

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

سلام

من فهمیدم که از سوالای دوره تابستان فیزیک هم میشه سوال خرکاری تر طرح کرد (اونم تو شیمی)
خوب دادی؟؟

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

اگه کسی ته فیلم شاوشنک ریدمپشن رو دیده باشه می دونه من از کنکور در بیام چی کار می کنم!!! :23:
ولی فردا که کنکور تموم شه پسر چه پادشاهی ای بکنم! حدود یه ترابایت فیلم برای دیدن. حدود 20 تا کتاب برای خوندن. 5 6 تا بازی برای بازی کردن :97:
و کلی هم رفیق که باید زنگ زد بهشون و درصدا رو پرس و جو کردن
خدا کنه همه موفق باشیم

marzieh.s

Active Member
لایک ها
115

قلع و قمع که چه عرض کنم ترکوندمون!!!!...:12::12:---- دو نوشته به هم متصل شده است ----دارم ساکمو می بندم برم شهرستان!:d
آره منم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه! از چیزی ک فکرشو میکردم بدتر دادم..... کاش رتبم خیلی بد نشه

physics

New Member
لایک ها
104

سلام دوستان.

نگران نباشید، اگر سوالات سخت بوده، برای همه اینطور بوده و جای نگرانی نیست. برای مثال میتونید درصدهای رتبه های دورقمی و سه رقمی کنکور 90 رو ببینید و با سالهای قبل مقایسه کنید ( البته کنکور شما در حد کنکور 90 سخت نبوده)

از تابستونتون استفاده کنید تا دانشگاه رو پر انرزی شروع کنید :1:

موفق باشید

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

کسی صحیح کرده؟؟اگه صحیح کردین درصداتون رو بگید!

لایک ها
91

دوستان بنظرتون کنکور امسال سخت تر از سال های قبل بوده ؟

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

اختصاصیش اره

لایک ها
91

ینی اگه کسی تخمین رتبش بشه 500 بر اساس 91 والبته نمره تخصیصش پایینه احتمالا رتبش بهتر از 500 میشه ؟

لایک ها
1,316

ینی اگه کسی تخمین رتبش بشه 500 بر اساس 91 والبته نمره تخصیصش پایینه احتمالا رتبش بهتر از 500 میشه ؟
دوست عزیز اگر تخمین دقیق باشه چندان تفاوتی نمیکنه
هر سال سوالات نرمالایز میشن و تفاوتی نمیکنه، برنامه به این شکل هست که معمولا هر سال 2 درس از دروس عمومی سخت تر از حد معمول، و از دروس اختصاصی معمولا یک درس دشوار و یکی از درسها نه ساده و نه دشوار طرح میشن، امسال هم خارج از این برنامه نبوده و به نظر من فیزیک دشوار تر از حد معمول و شیمی نیز متوسط بود،البته مسلما کسانی که خودشون کنکور داده اند به دلیل قرار داشتن در شرایط آزمون سوالات از چیزی که بوده واسشون دشوار تر به نظر میاد و هر سال داوطلبان فک میکنند که کنکور اون سال سخت تر از همیشه بوده اما برای اونا هم جای نگرانی نیست چون همه کسانی که سر جلسه بوده اند توی همین شرایط بودند و همین نظرو دارند ولی مطمئن باشید سوالات هر سال در مجموع با هم تفاوت زیادی ندارند

لایک ها
91

بله اون که درسته اما ایندفه از لحاظ زمانی خیلی بیشتر وقت میخواستند سوال هاش
و فک کنم درصدا بیار=د پایین تر

لایک ها
1,316

دشواری فقط به معنای پیچیده بودن سوالات نیس
این که گفتم دشوار منظورم وقت گیر بودن هم بود
مسلما در درسی که اون سال سخت تر از حد معمول هست درصدا میاد پایین تر اما به جاش در درس دیگر درصدا بالاتر میره
من عرض کردم" در مجموع" و ضمنا استحضار هم دارید که درصد مهم نیست و تراز مهمه که اون هم بر مبنای انحراف از معیار( اینکه بقیه چه کرده اند و شما ازون اکثریت چقدر فاصله داری) هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

تموم شدددددددددددددددددددددددد!!!! آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااادم :63::63::63::179::35:

physics

New Member
لایک ها
104

بله، بهتر از 500 میشه . وقتی درسی سخت باشه سوالاتش، بالطبع درصد همه ی بچه ها کمتر میشه، نسبت به هم رتبشون در کنکوری که اون درس راحتتر بوده، اما تراز تفاوت چندانی نمیکنه.

موفق باشید

لایک ها
91

دوسای خوبم تاثیر معدل پارسال هم 25 درصد مثبت بود ؟ینی درصدایی که توی کارنامشونه براساس تاثیر مثبته ؟؟؟؟؟؟؟؟

gh_moradi

New Member
لایک ها
183

اين‏ ‏تاثير‏ ‏تك‏ ‏درس‏ ‏بود؟!امسال‏ ‏ك‏ ‏تاثير‏ ‏مستقيم‏ ‏ميدن‏ ن‏ ‏تاثير‏ ‏مثبت!!

بالا