hacker

New Member
لایک ها
8
سلام
من میخوام از الان برای المپاد کامپیوتر بخونم
چه کتابهایی را باید بخونم؟
من الان سوم راهنمایی هستم
برنامه نویسی رو هم نسبتا بلدم
چه چیزهایی رو باید بخونم؟
لطفا نام کتاب و نویسنده و موضوع رو برام بزنید

اگر امکانش بود لینک دانلود کتاب رو هم بدید

بدرود
:1:

آخرین ویرایش توسط مدیر

nima tn

New Member
لایک ها
25
پاسخ : برای المپیاد کامپیوتر چی باید بخونم؟

به نظر من الان برا شروع يه كم زوده شما ميتونيد سوالات هوش حل كنيد و اگر هم بميخواين شروع كنين كتاب رياضيات انتخاب و بخونين ..

به شاززز - المپیاد کامپیوتر هم سر بزنيد
موفق باشيد

hacker

New Member
لایک ها
8

یک ساعت پیش این وبلاگ رو توی گوگل دیدم
ریاضیات انتخاب رو هم شروع کرده بودم به خوندن
دارم مسئله هاشو حل می کنم

کتاب دیگه ای نیست که مفید باشه؟
:23:

nima tn

New Member
لایک ها
25

منابع مرحله اول و تو inoi ببينيد . تركيبيات عليپور هم هست

bemoniri

New Member
لایک ها
200

کتاب زیاده اما آنهایی که من میدونم
ترکیبیات ::::
ترکیبیات زرد علی پور
استراتژی های حل مساله / انگل / یاسر فولادی
ریاضیات انتخاب / ایوان نیون
جلو هایی از ترکیبیات / عباس ثروتی

گراف

گراف داگلاس بی وست

الگوریتم

مساله های الگوریتمی / محمد قدسی(فقط سواله!!)

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

سلام منابع المپیاد کامپیوتر اینجاس :
المپیاد کامپیوتر
اینجا هم فروشگاه سایته
البته ترکیبیات زرد علیپور یه ذره سنگینه
بهتره با ترکیبیات خوشخوان ثروتی یا ترکیبیات علیپور ( منتهی نه اون زردش ، یه دونه که برای نشر الگو نوشته ) شروع کنی

femto

New Member
لایک ها
0

سلام دوستان.... من ان سالی کهمیاد به سوم دبیرستان میرم... و میخوام تازه المپیاد کامپیوتر رو شرع
کنم.. ترکیبیات یه چیزایی قبلا خوندم و برنامه نویسیم هم تقریبا خوبه... من باید چی بخونم؟

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602

سلام دوستان.... من ان سالی کهمیاد به سوم دبیرستان میرم... و میخوام تازه المپیاد کامپیوتر رو شرع
کنم.. ترکیبیات یه چیزایی قبلا خوندم و برنامه نویسیم هم تقریبا خوبه... من باید چی بخونم؟
برنامه نویسیتون رو تقویت کنید و بحث های بیشتری از ترکیبیات رو یاد بگیرید. گراف بخونید و الگوریتم، تا قوی تر شید، البته شاید الآن کمی دیر باشه، ولی اگه پارسال مرحله 1 قبول شده باشید شاید امیدی باشه. میتونم بگم با توجه به چیزایی که گفتید، شانس مدالتون، مخصوصا طلا، تقریبا صفره (!) ولی اگه برای علاقه می خونید، چیزایی که گفتم رو کار کنید.

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

ب البته شاید الآن کمی دیر باشه، ولی اگه پارسال مرحله 1 قبول شده باشید شاید امیدی باشه. میتونم بگم با توجه به چیزایی که گفتید، شانس مدالتون، مخصوصا طلا، تقریبا صفره (!)
نا امید نکن بنده خدا رو باوووو..... اگه از تابستون نهایت استفاده رو ببرین می تونید به طلا هم امیدوار باشید توی تابستون حداقل 450 ساعت وقت مفید برای مطالعه هست + یه مقداری توی سال تحصیلی و اگر مرحله 1 قبول شید یه مقدار خوبی هم توی عید

timaz_1365

New Member
لایک ها
0

سلام
تست هوش خیلی عال

MMR.ARSHAM

New Member
لایک ها
0

من امسال میرم اول. دارم آنالیز ترکیبی الگو(علیپور) میخونم و از آنالیز ترکیبی خوشخوان(عباس ثروتی) و روش های ترکیبیات 1 (علیپور) سوال حل میکنم. به نظرتون این منابع برای قبولی در مرحله اول امسال کافیه؟
توی منابع پیشنهادی سایت رسمی المپیاد کامپیوتر زده ریاضیات 1 و 2 و ریاضی گسسته و جبر و احتمال رو بخونیم. نظر شما چیه؟ واقعا نیازی هست به خوندن کتاب های دبیرستانی؟

_Mobin_

New Member
لایک ها
257

من امسال میرم اول. دارم آنالیز ترکیبی الگو(علیپور) میخونم و از آنالیز ترکیبی خوشخوان(عباس ثروتی) و روش های ترکیبیات 1 (علیپور) سوال حل میکنم. به نظرتون این منابع برای قبولی در مرحله اول امسال کافیه؟
توی منابع پیشنهادی سایت رسمی المپیاد کامپیوتر زده ریاضیات 1 و 2 و ریاضی گسسته و جبر و احتمال رو بخونیم. نظر شما چیه؟ واقعا نیازی هست به خوندن کتاب های دبیرستانی؟
آنالیز ترکیبی برای یادگیری مفاهیم مقدماتی خیلی خوبه.
برای حل سوالات متنوع هم روشهای ترکیبیات 1 استاد علیپور عالیه.یادگیری یه سری مفاهیم اولیه به علاوه مطالعه سئوالات مرحله اول سالهای قبل فکر کنم برای قبولی مرحله 1 کافی باشه.حداقل من که پارسال همین ها را خوندم و قبول شدم.

MMR.ARSHAM

New Member
لایک ها
0

برای حل سوالات متنوع هم روشهای ترکیبیات 1 استاد علیپور عالیه.یادگیری یه سری مفاهیم اولیه به علاوه مطالعه سئوالات مرحله اول سالهای قبل فکر کنم برای قبولی مرحله 1 کافی باشه.حداقل من که پارسال همین ها را خوندم و قبول شدم.
ببخشید منظورتون از مفاهیم اولیه چیه؟ منظورتون شمارش و جایگشت و . . . یا مفاهیم اولیه ی کتب درسیه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ببخشید منظورتون از مفاهیم اولیه چیه؟ منظورتون شمارش و جایگشت و . . . یا مفاهیم اولیه ی کتب درسیه؟

_Mobin_

New Member
لایک ها
257

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

منظورم مفاهیم شمارش، جایگشت، ترکیب، ترکیبهای با تکرار، لانه کبوتری و ... هست.

بالا