amir007

New Member
لایک ها
120
پاسخ : برای ریاضی قلم چی چی کار کنم؟؟؟؟

از خیلی سبز استفاده نکردم مبتکرانم تا جایی که میدونم یدونه هست که دارم اون تقریبا توضیحاتش کامل تره تقریبا هم سطحند
سخت که نه مثلا ببنید شاید ما آمادگی استفاده شو نداشته باشیم یعنی اطلاعاتمون کافی نباشه یا وقتمون یا علاقه مون که نتونیم از اون مبحث بهره کاملو ببریم ولی مسایلش تقریبا وقت زیاد وخلاقیت متوسط شایدم بیشتر می خواهد (یه فصل کامل تجزیه فقط تستاشو 1.5-2 ساعت طول کشید زدم البته با توجه به سرعت فرد میتونه به 3 ساعت یا حتی کمتر از 30 دقیقه هم برسه:15:) میتونید هنگام خرید محتویاتشو ببینید بنفش قلم چی هم تستاش تقریبا هم سطحه ولی تعداد بنفش کمتره
ببینید واقعا من توی ریاضی مشکل دارم.و بی نهایت علاقه.!
امروز ازمون بدون اینکه معلم فصل 5 ریاضی رو1 کلمه درس بده من 30 زدم.و نمیدونم خوبه یا نه؟
واقعا ریاضی برام مشکله..
......
و به نظرتون فیزیک چکار کنم؟توی فصل 4 خیلی مشکل دارم.برام خیلی سخته.خیلی.چه کتابی؟

jan123

New Member
لایک ها
166

بشینی از الان شیمی رو جدول تناوبی شو طوری حفظ کنین که اگه اتم بهتون بگن ظرفیتشو و دوره و گروهشو بگین همینا کافیه برا شیمی
برا فیزیک چیز خاصی لازم نیس ولی باید خیلی خیلی تست حل کنین مثلا من واسه فیزیک امروز 10دیقه وقت اضافه آوردم واسه ریاضی هم مینطوره باید زیاد تست حل کنین واسه اونم ده دیقه وقت اضافه اوردم
برا هندسه پیشنهاد میکنم از الان برین کتابای سال دیگه یا آقای احمد پورو بخونین چون واقعا سخت میدن پیشنهادم خیلی جدیه
برا زیستم برین قید حفط کنین واقعا باید رو قیداتون کار کنین خیلی قید میدن!!!!باید سوالو ول کنین با قیدا بازی کنین
من الان واسه ریاضی نشر الگو رو واسه سرعتی و دقتی کردنتون پیشنهاد میکنم من زمان شما اونو میخوندم البته مال امسالو و الان راحتم برا فیزکم کتاب خود کانون سوالای خوبی داره
برای شیمی حتما مبتکران بخونین و برا زیست خیلی سبزو مهروماه خوبن!
موفق بلشین!
ممنون دوست عزیز ب نظرتون خوندن هندسه مسطحه (از کتاب های المپیاد هست) میتونه خوب باشه(با هدف آشنایی با المپیاد میخونم میخواهم از سال دیگه برم تو کارش) یا فقط رو هندسه یک تمرکز کنیم بهتر نتیجه میده

amir007

New Member
لایک ها
120

هندسه مال خوشخوانریاضیم طبق توضیحات نشر الگو بهتره ولی من همشو دارم.نشرالگویآموزسیا تستی آموزش نداره
تهیه میکنم.خدا کنه کتاب هایی نباشن که نشه فهمید چی میگن.

الگو برای ازمون های قلم چی کافیه؟

jan123

New Member
لایک ها
166

ببینید واقعا من توی ریاضی مشکل دارم.و بی نهایت علاقه.!
امروز ازمون بدون اینکه معلم فصل 5 ریاضی رو1 کلمه درس بده من 30 زدم.و نمیدونم خوبه یا نه؟
واقعا ریاضی برام مشکله..
......
و به نظرتون فیزیک چکار کنم؟توی فصل 4 خیلی مشکل دارم.برام خیلی سخته.خیلی.چه کتابی؟
ریاضی رو تا به حال به طور جدی خوندین یعنی مثلا برا 80 یا به بالا زدن تو آزمون وردی تیزهوشان (سوم راهنمایی چی میخوندین) اگه پایه خوبی داشته باشین مفیده
فصل چهار رو من خودمم امروز مشکل داشتم بد زدم فصل سنیگینیه یکم کار بشه درست میشه مفهوم درس رو باید فهمید (من به خودم توضیح میدم تمامی فرمول این هارو اثبات میکنم زیاد اهل حفط نیستم مثلا وقتی سوال داد تو ذهنم سایه رسم میکنم بعد تشابه مثلث ها رو مینویسم با اسمشون نه با اندازشون)

amir007

New Member
لایک ها
120

ریاضی رو تا به حال به طور جدی خوندین یعنی مثلا برا 80 یا به بالا زدن تو آزمون وردی تیزهوشان (سوم راهنمایی چی میخوندین) اگه پایه خوبی داشته باشین مفیده
فصل چهار رو من خودمم امروز مشکل داشتم بد زدم فصل سنیگینیه یکم کار بشه درست میشه مفهوم درس رو باید فهمید (من به خودم توضیح میدم تمامی فرمول این هارو اثبات میکنم زیاد اهل حفط نیستم مثلا وقتی سوال داد تو ذهنم سایه رسم میکنم بعد تشابه مثلث ها رو مینویسم با اسمشون نه با اندازشون)
من کلا بیشترین ریاضی که زدم 40 بوده.
واقعا نمیدونم چکار کنم.!از ترسش مجبورم برم تجربی

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

بله الگو کافیه من برا فصلای نور اپتیک کنکور خیلی سبزو خوندم انصافا کتاب توپیه تازه شما که میگین سی زدین انگار شما واسه المپیاد خوندین و بدون معلم جواب دادین که اون موقع قبولم میشدین پس با شرایط خوبه ولی بعد درس دادن معلم از شما انتظار میرود که به درصد صد برسین

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

هندسه مسطحه کتاب سوم المپیاده من البته کورتو میدم کتاب اول مال آقای احمد پوره البته مطالبش مال هندسه یک و دو هست ولی مثالای خوبی داره

بله الگو کافیه من برا فصلای نور اپتیک کنکور خیلی سبزو خوندم انصافا کتاب توپیه تازه شما که میگین سی زدین انگار شما واسه المپیاد خوندین و بدون معلم جواب دادین که اون موقع قبولم میشدین پس با شرایط خوبه ولی بعد درس دادن معلم از شما انتظار میرود که به درصد صد برسین

amir007

New Member
لایک ها
120

هندسه مسطحه کتاب سوم المپیاده من البته کورتو میدم کتاب اول مال آقای احمد پوره البته مطالبش مال هندسه یک و دو هست ولی مثالای خوبی داره

یعنی میتونم ریاضی رو 100 بزنم؟ :63:
من ریاضیم کلا بالای 40 نرفته.
زیست رو 90 پایین تر نمیزنم.
بازم موندم تجربی یا ریاضی.؟
.
.
.
برای تجربی باید کدوم بخش ریاضی رو کار کنیم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

من خودم عشق ریاضیم رفتم ریاضی
برا ریاضی باید همشو بلد باشی برا تجربی هم تابع رو بهتر بلد باشی سال دیگه راحت تری
درصد صد خیلی هم چیز توپی نیس تو قلمچی اگه میخاین شما تو قلمپی به درصد صد برسین برین انواع سوال حل کنین شما هم دقتتون پایینه و هم سرعتتون برین آبی ریاضیشو کامل یه بارم نه دوبار یهبار خوب بشینید روش بعد یه بارم چون یه بار اون سوالارو حل کرده بودین برا سه سوال دو دیقه وقت بگیرینو حل کنین ینی پنج شنبه من فک کنم بتونین به درصد برسین:91:

amir007

New Member
لایک ها
120

فیزیک فکر میکردم خوش خوان توضیحاتش کامله.اما انگار اینطور نیست!

بالا