بررسي مرحله دوم المپياد ادبي ارديبهشت 89

mahyass

New Member
لایک ها
0
18:د
27:الف
29:د
35:ج
46:ب
79:ب
81:شاید د

rvinsaeedi

New Member
لایک ها
0
18 گزینه ی د_27گزینه ی ج_29گزینه ی د_35گزینه ی ب_81گزینه ی الف

Bidel

New Member
لایک ها
1
بابا سرعت ممنون !!

من 81 رو ج زدم !! كفري ام الان ناجور
29 هم د زدم ولي يكي از دوستان معتقدند كه عهد اصطلاحي است بس عرفاني !!

خودت چند تا فكر مي كني درست داري ؟؟

mahyass

New Member
لایک ها
0
با پاسخ نامه ای که الان می ذارم یحتمل بالای 65 زدم

Bidel

New Member
لایک ها
1
سلام به دوست و عضو جديد يه دفعه چه همه با هم فعال شدين ؟!؟ بزنم به تخته... زدم !!!!

حالا كه حضور مجلس انس است و دوستان جمعند ...يه چند تا كتاب معرفي كنين كه انشاالله ما فردا عازم نمايشگاه كتابيم

راستي اين جريان هندسه فضايي چيه ؟؟؟ مگه اينجا انجمن ادبي نيست ؟؟

چه خبره تو اين سايت ؟!؟

mahyass

New Member
لایک ها
0
نمی تونم پاسخ نامه رو بذارم نه اکسل رو قبول می کنه نه ورد پس چه جوری فایلی می شه تو سایت گذاشت؟!!

Bidel

New Member
لایک ها
1
راستي محيا جان كدوم مدرسه اي ؟ كدوم شهر ؟

mahyass

New Member
لایک ها
0
فرزانگان تهران

mahyass

New Member
لایک ها
0
من خودم برا نمایشگاه چیز خاصی مدنظرم نیس همینجوری دارم می رم!

mahyass

New Member
لایک ها
0
[TABLE] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [/TR] [TR] [TD]4[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR][/TABLE]

mahyass

New Member
لایک ها
0
اینو خودتون به اکسل منتقل کنید تا هر پاسخ جلو شماره سوال بیفته
ضمنا سوالایی که مطمئن نبودیم رو جاشو خالی گذاشتم

Bidel

New Member
لایک ها
1
به به البرز و فرزانگان ... چه شود ؟؟

انشاالله كه جفتتون قبولين

ما هم دعا كنين

از پاسخنامه هم خيلي ممنون لطف كردين

mahyass

New Member
لایک ها
0
با این پاسخ نامه درصدت چه جوری می شه؟

Bidel

New Member
لایک ها
1
از تفاهم عجيبي كه همه مون تو سوال 81 داريم در شگفتم

mahyass

New Member
لایک ها
0
من اصلا 81 رو نزدم خودمو به دردسر ننداختم!

Bidel

New Member
لایک ها
1
منم موندم چرا ؟ آخه چی شد که من هوس کردم این سوالو جواب بدم ؟؟!!

mahyass

New Member
لایک ها
0
اشکال نداره منم چند تا سوال رو ویرم گرفته بزنم زدم! مثلا 80 می شه گزینه ی 4 من زدم 2 چون حس کردم سبکش به سهراب نمی خوره!
کسی با این پاسخ نامه هه درصد گرفته بگه چن زده؟

بالا