بررسي مرحله دوم المپياد ادبي ارديبهشت 89

mahyass

New Member
لایک ها
0
بهارناز تو هم سمپادیی؟
سمپاد کجا؟

mahyass

New Member
لایک ها
0
اتفاقا منم 84 تا زدم ولی با غلطام رسیده به 65!

Bidel

New Member
لایک ها
1
باشگاه خوابه ؟؟ اصلا یادش میاد که باید جوابا رو هم بذاره ؟؟؟

Bidel

New Member
لایک ها
1
زمستون تموم شده ولی انگار این دوستان دانش پژوه ما هنوز خوابن من یکی که مردم از بس

رفتم تو سایت باشگاه و به تک تک خبراش فحش دادم

ولی هیچی مثل اون پاسخنامه ی سرکاری مرحله اولمون نمیشه !! حداقل الان اوضاع بهتره !! نه ؟

Bidel

New Member
لایک ها
1
الان این وحی منزله ؟ چرا خود سایت خبری نداده ؟؟

mahyass

New Member
لایک ها
0
30 روز مونده به اعلام نتایج!

mahyass

New Member
لایک ها
0
الان این 88 یعنی چی؟!

Bidel

New Member
لایک ها
1
همون این 88 یعنی چی ؟! ورودتون رو به جمع دوستان ادبی تبریک میگیم

mopi

New Member
لایک ها
4
خیلی براتون متاسفم، خودتون کلید می دید،خودتون به خودتون درصد می دید،خودتون خودتونو قبول می کنید،جالبه!آخه این محیا خانوم که اینقدر ادعا می کنه،با اون عقل کمش سوال 20 زبان فارسی که آخر غلطه، اومده تو کلیدش 2 زده،واقعاً اگر کسی می خواد کلید بذاره یکم احساس مسئولیت کنه!

mahyass

New Member
لایک ها
0
من ادعایی ندارم چیزایی ام که گذاشتم چیزایی نبوده که با بررسی های خودم بهشون رسیده باشم! اگر کلید گذاشتم به خاطر کسانی بوده که استرس داشتند و می خواستن کلید نسبتا درستی داشته باشند هیچ وقت نمی گم کلیدی که گذاشتم 100% درسته ولی احساس مسئولیت داشتم براش برگه ی سوال هامم گم کردم سوال 20 چی بوده؟ در ضمن از کسی که المپیاد ادبیه توقع می ره مودبانه تر صحبت کنه!

ranjor

New Member
لایک ها
0
be jaye in mozoe taneshza!
biaeed ta elame natayej dige raj behesh harf nazanim va jash bahs haye bahal tar rah bendazim

Bidel

New Member
لایک ها
1
mopi گفت
خیلی براتون متاسفم، خودتون کلید می دید،خودتون به خودتون درصد می دید،خودتون خودتونو قبول می کنید،جالبه!آخه این محیا خانوم که اینقدر ادعا می کنه،با اون عقل کمش سوال 20 زبان فارسی که آخر غلطه، اومده تو کلیدش 2 زده،واقعاً اگر کسی می خواد کلید بذاره یکم احساس مسئولیت کنه!
بیا یه دونه هم بزن در گوشمون ! اگه کسی پاسخ نامه گذاشته به خاطر اینه که احساس

مسئولیت می کرده وگرنه مثل شما می تونست دست بذاره رو دستو به فکر هیشکی هم الا

خودش نباشه از شما که ادبیات می خونین توقع میره مودبانه تر از این حرفا صحبت کنین و رو اینم

تاکید کنم که اگه یه بار دیگه این رفتار زشتتونو تکرار کنین و بخواین به کسی از بچه ها توهین کنین

ما همین طوری ساده از کنار مسئله نمی گذریم ! و پستتون و مشخصات کاربریتون اولین چیزهایی هستن

که دست استاد خلینا ( مسئول سایت ) می رسن ! از ما گفتن ... گوش شنوا داشته باش و بشنو

پاتم از گلیمت بیشتر دراز نکن ! افتاد ؟!

تا توانی دلی به دست آور

دل شکستن هنر نمی باشد !

Bidel

New Member
لایک ها
1
منم موافقم که این بحثو ببندیم و به قسمت بچه های ادبی بیشتر برسیم اگه

قبول شیم که کلی کمکمون می کنه قبول نشیمم ( خدایی نکرده ) چیزی رو از دست

ندادیم ! قبوله ؟

mopi

New Member
لایک ها
4
آقا بیدل یه جمله از ناپلئون میگمو تو رو به خدا می سپرم:نبردهای زندگی همیشه به سود سریع ترین ها و قوی ترین ها پایان نمی پذیرد،دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد.
شما ها فقط به فکر خودتونید،مگه ما فلجیم که نتونیم کلید بذاریم،اتفاقا ما با هرکس که فکرشو بکنی در مورد سوالات بحث کردیم،ولی به خودم جرئت ندادم که که یه کلید اشتباه بذارم،درصدمو حساب کنمو به به و چه چه کنم!

mahyass

New Member
لایک ها
0
شما اگه خودتون کلید دارید به کلید خودتون مراجعه کنید من برا کسی گذاشتم که نداره اگرم خیلی احساس مسئولیت می کنید می تونیم سر سوالایی که مشترک نیستیم بحث کنیم خیلی پیچیده نیست!
سوال بیست نگفتید چیه من برگه م رو گم کردم

لایک ها
0
مپی سلام ببین من کاری به نظرت ندارم اما کلید محیا با اصلاح من شاید دو سه تا اختلاف با مال باشگاه داشته باشه چون من با یکی از اعضای باشگاه صحیح کردم

بالا