chemistery

New Member
لایک ها
0
با عرض سلام به آقاي خلينا با 84 تستي و تشريحي كامل قبول مي شيم؟لطفآ جواب بديد

chemistery

New Member
لایک ها
0
با عرض سلام به آقاي خلينا با 84 تستي و تشريحي كامل قبول مي شيم؟لطفآ جواب بديد

kquran

New Member
لایک ها
18
آقاي chemistery لطفا صبر كنيد و پست تكراري نزنين...
(ببخشيد آقاي خلينا مديريت ندارم مجبورم از همين جا تذكر بدم...)

artadokht

New Member
لایک ها
47
جواب سوال جيوه رو چي آوردين ؟؟؟(قسمت اول)

artadokht

New Member
لایک ها
47
جواب سوال جيوه رو چي آوردين ؟؟؟(قسمت اول)

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
اگه كف اون طوري باشه كه آقاي زماني نسب پيش بيني كرده يعني 80 درصد پس احتمالا اكثر اعضاي اين سايت قبول ميشن.
اگه حتي 20 نفر از قبولي ها تهراني باشند پس اميدي هست كه ما هم قبول شويم .
اميد به خدا هرچي اون بخواد همون ميشه

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
n رو يك گذاشتم بعدش ضرب و تقسيم بود

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
در مورد جيوه فكر كنم كه بايد ان را يك مي گرفتيم كه با اين حساب من 4 نمره اينجا و 1 نمره هم در سوال راديكال ها غلط دارم.
تستي ها را هم حدود 85 درصد زدم ولي هنوز اميدوارم . اگه كف دوره ي پانزدهم واقعا 83 درصد بوده امسال حتما از اون هم پايين تره چون دوره 15 سوال تستي سخت نداره و فقط يه سوال تشريحي سخت داره . خدا كنه كف پايين تر از 85 باشه

alireza_sh

New Member
لایک ها
0
سوال جيوه قسمت يك 2 نمره داشت نه چهار نمره.

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
سلام
من وقت کم اوردم... :cry: مسوول حوزمون هم که دستش درد نکنه... حسابی بامون همکاری کرد. اخرای امتحان که وقت داشت تموم می شد من هنوز حدود 14 15 تا سوال دیگه داشتم. تو هموی فرصت 7 8 تاشون را حل کردم ولی چون وقت کم بود گفتم تو پرسش نامه علامت میزنم بعد از پایان وقت منتقل میکنم. اما اجازه نداد. :( خدا ازش نگذره که این جوری با سرنوشتم بازی کرد... البته تقصیر خودم هم بود. وقتم رو خوب تنظیم نکردم. تمام زحمتام هدر رفت :cry:. اصلا این چه المپیادیه که رقابت روی سرعته نه روی سطح علمی؟! با وقت کم اصلا نمیشه روی سوال ها فکر کرد... ممکنه یه نفر اولین بار باشه که یه نوع سوال رو میبینه و برای همین طول بکشه تا حلش کنه. اصلا به نظر من ارزش کار کسی که اولین بار که تو امتحای اون نوع سوال رو میبینه و حلش می کنه خیلی بیشتر از کسیه که قبلا نمونه ی اون سوال رو حل کرده. ولی فکر می کنم نظر اساتید محترم چیز دیگه ای باشه....

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
خواهش مي كنم يكي جواب سوالارو برام بفرسته

milad_2oo8

New Member
لایک ها
0
سلام اميدوارم همه خوب باشين...

المپياد اصلي امسال بود بقيه سال هارو بريزين دور ايران تازه داره توي علم پا ميگيره.منم مثل بعضي ها كه واسه نمره بالا رفته بوديم بيش از همه ضربه روحي خوردم و كسي هم كه اينجور بريزه بهم معلومه كه چكار ميكنه...

من كه از خودم نا اميد شدم.من كه هركي ميديد ميگفت قبولم.اينجوري وسط راه موندم...همه خوش باشين هركي بهتر بود قبول ميشه

mohsen_oooo

New Member
لایک ها
0
همگي خسته نباشين
شانس من بود كه امسال يك سوم وقت امتحان تو مرحله اول حذف شد
بعدشم نه از طرف استان له ما هيچ اردويي و هيچ كلاسي برگذار نشد بخاطر يه سري بچه بازي
و ................................................................................. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
به هر حال تبريك ميگم به كسايي كه قبول ميشن :eek:

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
بچه ها خواهشا يه جوري جوابا رو برام بفرستين يا بگين با چي مي تونم بازشون كنم :cry: خواهش مي كنم

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
بچه ها مردم از نگراني :cry: يكي خواهشا برام جوابا رو بفرسته :cry: خواهش مي كنم اگه جوابا رو دارين برام بفرستين نمي تونم بازشون كنم :cry: :cry: :cry:

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
لطفا بچه هاي تهراني يه خبري از اونجا توي سايت بزنن تا سطح رقابت معلوم بشه. بدون اينكه نمرات تهرانيها رو بدونيم نميشه كف رو تخمين زد
اي كاش استاد خلينا يه اظهار نظري مي كردن . نظر ايشون خيلي مهمه و نزديك ترين حدس در مورد واقعيت است.
خدايا به دل استاد خلينا بنداز كه يه اظهار نظر براي دلخوشي ما بكنن
آقاي خلينا تا خيالمون از قبولي يا عدم قبولي در المپياد راحت نشه نمي تونيم بريم امتحان نهايي بخونيم.

بالا