hcaebbb

New Member
لایک ها
3
اتفاقا بري مولكولهاي دو اتمي زاويه پيوند تعريف نمي شه خوب NO ام مثلHI وCl2و... است ديگه :wink:

artadokht

New Member
لایک ها
47
دقيقا در متن كتاب درسي نوشته زاويه پيوند فقط بين سه اتم تعريف مي شه

chemistery

New Member
لایک ها
0
سلام به همه ي بچه ها.طي تماسي كه با باشگاه داشتم گفتن اگه اعتراضي در مورد سوالا دارين به ما فكس كنيد كه ما تو كميته مطرح كنيم.چون مي خواستم بچه هايي كه توي شهرستان ها هستن هم بتونن از اين فرصت استفاده كنن هر كس خواست به من بگه تا شماره اي كه بايد بهش فكس كنيد رو بهتون بدم.

Fakher

New Member
لایک ها
0
با سلام خدمت دوستان و آقای خلینا
من تو آزمون مرحله دو شیمی شرکت کردم و در قسمت تستی سه غلط زدم یعنی 92% اما تو بخش تشریحی تا سقف 20 نمره از دست دادم می خواستم بدونم به نظر شما من قبول میشم یا نه؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
Fakher گفت
با سلام خدمت دوستان و آقای خلینا
من تو آزمون مرحله دو شیمی شرکت کردم و در قسمت تستی سه غلط زدم یعنی 92% اما تو بخش تشریحی تا سقف 20 نمره از دست دادم می خواستم بدونم به نظر شما من قبول میشم یا نه؟
با سلام خدمت شما دوست گرامي،
وضعيت بسيار خوبي داريد به احتمال خيلي زياد قبول مي‌شويد. :D
منتظر عكس يادگاري شما با مدال هستيم :wink:

با آرزوي موفقيت روز افزون :p

chemistery

New Member
لایک ها
0
با سلام خدمت آقاي خلينا.من اينو مطرح مي كنم كه نگيد چرا نگفتيد.شما درباره ي كف داريد كم لطفي مي كنيد.بايد يه نگاهي به تهراني ها بكنيد.ما مدرسمون 8 تا بالاي 88 داشته(با پاسخنامه ي خودتون)اگه اين جوري باشه همه قبوليم؟؟؟؟من خودم 89 زدم ولي معلمم مي گه معلوم نيست قبولي يا نه :( :cry:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
chemistery گفت
با سلام خدمت آقاي خلينا.من اينو مطرح مي كنم كه نگيد چرا نگفتيد.شما درباره ي كف داريد كم لطفي مي كنيد.بايد يه نگاهي به تهراني ها بكنيد.ما مدرسمون 8 تا بالاي 88 داشته(با پاسخنامه ي خودتون)اگه اين جوري باشه همه قبوليم؟؟؟؟من خودم 89 زدم ولي معلمم مي گه معلوم نيست قبولي يا نه :( :cry:
با سلام به شما دوست گرامي،
اعلام كف قبولي فقط يك حدس است و تا وقتي نتايج از سوي باشگاه اعلام نشده هيچ ارزشي ندارد :wink: در مرحله‌ي اول امسال من به تمام دوستاني كه بالاي 60 درصد درست زده بودند گفتم براي مرحله‌ي دوم آماده شوند و بودند كساني كه گوش ندادند و ضرر كردند :?
اما الآن به تمام دوستان (حتي اگر كسي 100 درصد درست جواب داده) توصيه مي‌كنم فقط به فكر امتحانات نهايي باشند تا نتيجه از سوي باشگاه اعلام شود.
شما اگر مدال نقره هم بياوريد، به شدت به نمرات نهايي نياز خواهيد داشت. :idea:

موفق و پيروز باشيد :p

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
بعضي از دوستان مي خواهند جو سايت را خراب و مشوش كنند و در حاليكه بسياري از دوستان كف پيش بيني شده را پذيرفته بودند با اظهار نظرهاي نه چندان واقعي ديگران را براي قبولي نا اميد مي كنند. من از بچه هاي تهران خبر دارم و آنها كف نمره را همان 83 تا 85 پيش بيني كرده اند .

chemistery

New Member
لایک ها
0
ببخشيد ولي من بهتون گفتم كه چنين قصدي ندارم.شما از بچه هاي علامه و انرژي هم پرسيدي؟؟بهتره كه به حرف زرگر پور هم گوش بدي اون يه چيزي حاليشه حتمآ :D :wink:

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
من ديشب يك پيامك از زرگرپور دريافت كردم كه اون هم ميگه كف نزديك 85 درصد.
در ضمن آقاي chemistry ببخشيد اگه در مورد هدف شما اشتباه قضاوت كردم. منظور من اين بود كه شايد اين اظهار نظر در اين شرايط به جا نبود. باز هم ببخشيد .

saharnaz

New Member
لایک ها
0
با 7/82شانسي واسه قبولي هست؟ لطفا يكي جواب منو بده :cry:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
saharnaz گفت
با 7/82شانسي واسه قبولي هست؟ لطفا يكي جواب منو بده :cry:
با سلام به شما دوست گرامي،
با توجه به ميانگين نتايج امكان قبولي براي تمام درصدهاي بالاي 80 وجود دارد، اما بهترين كار اين است كه شما خود را از نگراني راحت كنيد :!: فكر كنيد قبول نمي‌شويد و به صورت خيلي جدي براي امتحان نهايي آماده شويد :idea:

اگر قبول شديد كه چيزي رو از دست نداديد :p

موفق باشي

saharnaz

New Member
لایک ها
0
خيلي ممنون يكم اميدوارشدم :oops: :wink:

maryam_shimy

New Member
لایک ها
0
soale 20 nemudare dade shode ghalat ast
damaye zobe googerd 115 va phosphor 44 mibashad pas in soal ham ghalat ast :!:

IrNCO

New Member
لایک ها
42
اون به كلوينه

pozitrone

New Member
لایک ها
21
مريم شيمي بيخودي به سوال ها ايراد نگير.اول دقت كن بعد !

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
shajariyan گفت
سلام.جواب المپياد كي مياد؟
با سلام به شما دوست گرامي؛
خواهشمندم سوال خود را كامل و واضح بيان نماييد:

- منظور اول: كليد المپيادها كي مياد؟! جواب: كليد هر المپياد (مثلا شيمي، رياضي، فيزيك و ...) توسط دست‌اندركاران تهيه شده است و ممكن است توسط باشگاه اعلام شود يا نشود :!: كليد المپياد شيمي در همين سايت موجود است.

- منظور دوم: اسامي قبول شدگان كي مياد؟! جواب: براي المپياد نجوم اعلام شده و بقيه‌ي المپيادها هم معمولا بعد از امتحان نهايي اعلام مي‌شود. (يعني حدود 20 خرداد) :p

موفق و پيروز باشيد :idea:

Fakher

New Member
لایک ها
0
آقای خلینا سلام
نمی شود شما فقط سوالهای تشریحی را در سایت بگذارید(یعنی فقط سوالها بدون جواب)؟آخه به سوالهای تشریحی نیاز دارم

joolio

New Member
لایک ها
1
formule ione phosphit chiye?
skoog gofte HPO3 2 manfy shoma marjaii darid ke bege mishe PO3 3 manfy!!! :!:

بالا