seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
یه سوال جدی داشتم بعضی ها میگن سوال شیمی آلی تشریحی 7 کربنه بوده اما الان بعضی ها میگن 8 کربنه بوده نظرتون چیه؟

afshin

New Member
لایک ها
71
با نهايت تاسف بايد بگويم كه : 8 كربنه بوده است ...

chemophil

New Member
لایک ها
0
میشه بگین پاسخنامه از کجا اوردین؟؟؟
به منم بگین منم می خوام چک کنم سوالامو لطفا

NeeGaaR

New Member
لایک ها
0
vaaaay man oon feshararo zadam dar har soorat mosavi,age gharar bood bozorgtar beshe pas chera noghte joosharo dare?age gharare ab feshar bokhar dashte bashe pas gilisirinam dare,mage na?pas mosavi manteghi tare

najafi2020

New Member
لایک ها
195
با غلط بودن سوال27 موافق هستم اما باز هم مناسب ترین گزینه الف است زیرا نوری که دیده می شود هرچه باشد مربوط به طیف نشری خطی و برگشت الکترون است و دیدن نور زرد ربطی به برانگیختگی ندارد بلکه دلیل آن برگشت الکترون برانگیخته شده است. برانگیختگی به تنهایی کافی نیست. اما در هر صورت با غلط بودن سوال موافق هستم و امیدوارم که حذف شود تا دوستان به حق خود برسند !

در مورد سوال 18: اصلا موافق نیستم زیرا در میان عبارت های موجود چیزی به نام ثابت ماندن انحلال پذیری وجود ندارد پس سوال هیچ گونه ابهامی ندارد و به نظر من اعلام این که این سوال دارای ابهام است دلیل دیگری ممکن است داشته باشد اما درست نیست که وارد این مسائل شویم.

AJ94

New Member
لایک ها
11
بچه ها خداییش این آقای نجفی خیلی برامون زحمت کشیده، هر کس هر سوالی داشته کامل توضیح دادن با دلیل، من اینجا صمیمانه ازشون تشکر میکنم.

آقای نجفی آرزو میکنم طلا بگیری....

لایک ها
521
پس محمد معلوم شد که نباید زود راجع به حرف دیگران قضاوت کرد و با گذاشتن چند تا لینک و ... اونو برد زیر سوال (نتیجه اخلاقی این داستان)
در ضمن نتیجه چی بودن با مربوط به چی بودن به نظرم فرق میکنه... نور زرد رنگ نتیجه ی برگشت الکترونه ولی مربوط میشه به فرآیند نشر نور که شامل کسب انرزِی توسط الکترون و برانگیخته شدن و سپس بازگشت به حالت پایه...ابنو قبلا هم گفتم هر چند که نظر دوستان ممکنه متفاوت باشه... اگر حرف http://www.olympiadiran.com/ مبنی بر اینکه نشر نور زرد رنگ ناشی از جهش از 3p به 3s هست، درست باشه به نظرم مناسبترین گزینه ج هستش... هرچند که نظر دوستان ممکنه متفاوت باشه...

najafi2020

New Member
لایک ها
195
می دونم الان من هرچی بگم آقای توکلی می گن من مخالفت کردم. اما من اصلا با این گفته شما که گزینه ی الف از نظر علمی درست نیست از اولش هم مخالف نبودم اما باز هم می گم اگر یه گزینه درست باشه باز هم الف هستش. مطمئن باشید هیچکس با توضیحات دقیق شما مخالف نبود و مخالف هم نخواهد بود. من با درست بودن گزینه ی ج مخالفت کردم و زود هم قضاوت نکردم. اما غلط بودن این سوال موجب میشه که ما نتونیم نظر خودمون را خوب بیان کنیم.

سوال من این هستش. اگر به جای n=2 در گزینه ی الف از 3p به 3s استفاده بشه باز هم شما گزینه ی ج را مناسب ترین می دانید.
باور کنید حرف من و شما دور از هم نیست و داریم وارد درس ادبیات میشیم نه درس شیمی. شما می گید n=2 غلطه. من می گم ج غلطه در صورتی که گزینه ی درست چیز دیگری هستش و ما با توجه به توجیه خودمون داریم از حقیقت دور میشیم.

اما باور کنید منظور طراح با زبان بی زبانی این بود که با وجود این که این تست مشکل داره گزینه ی الف را انتخاب کن دوست عزیز !!!!!!!

لایک ها
40
AJ94 گفت
بچه ها خداییش این آقای نجفی خیلی برامون زحمت کشیده، هر کس هر سوالی داشته کامل توضیح دادن با دلیل، من اینجا صمیمانه ازشون تشکر میکنم.

آقای نجفی آرزو میکنم طلا بگیری....
آقای نجفی که دیگه رفته دوره!!!!!

در ضمن به نظر من هم سوال لامپ سدیم بازگشت به n=2 هستش!!

لایک ها
521
najafi2020 گفت
می دونم الان من هرچی بگم آقای توکلی می گن من مخالفت کردم. اما من اصلا با این گفته شما که گزینه ی الف از نظر علمی درست نیست از اولش هم مخالف نبودم اما باز هم می گم اگر یه گزینه درست باشه باز هم الف هستش. مطمئن باشید هیچکس با توضیحات دقیق شما مخالف نبود و مخالف هم نخواهد بود. من با درست بودن گزینه ی ج مخالفت کردم و زود هم قضاوت نکردم. اما غلط بودن این سوال موجب میشه که ما نتونیم نظر خودمون را خوب بیان کنیم.

سوال من این هستش. اگر به جای n=2 در گزینه ی الف از 3p به 3s استفاده بشه باز هم شما گزینه ی ج را مناسب ترین می دانید.
باور کنید حرف من و شما دور از هم نیست و داریم وارد درس ادبیات میشیم نه درس شیمی. شما می گید n=2 غلطه. من می گم ج غلطه در صورتی که گزینه ی درست چیز دیگری هستش و ما با توجه به توجیه خودمون داریم از حقیقت دور میشیم.

اما باور کنید منظور طراح با زبان بی زبانی این بود که با وجود این که این تست مشکل داره گزینه ی الف را انتخاب کن دوست عزیز !!!!!!!
من صحبتم سر سوال 27 مرحله دومه! نه اینکه بیام گزینه هاش رو عوض کنم و بعد نظر بدم!
به هر حال واسه من بحث کردن راجع به این سوال دیگه ارزشی نداره...

1490477251

New Member
لایک ها
0
ببخشين ميشه يكي به من بگه نتيجه كي اعلام ميشه؟و حداقل نمره واسه قبولي چنده؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195
amir-tavakoli گفت
najafi2020 گفت

من صحبتم سر سوال 27 مرحله دومه! نه اینکه بیام گزینه هاش رو عوض کنم و بعد نظر بدم!
به هر حال واسه من بحث کردن راجع به این سوال دیگه ارزشی نداره...
آقای توکلی حق با شماست. این سوال ارزش اونو نداره که خودمون را خسته کنیم و تازه گزینه هاشم عوض کنیم!!

BOYKA

New Member
لایک ها
0
سلام
من هرچی منتظر شدم یکی سوالات رو اپلود کنه نکرد
توی هیچ سایتی هم چیزی پیدا نکردم مثل اینکه دو سوال مورد دار داشته
دلم می خواست سوالات رو ببینم میشه یکی زحمتش رو بکشه
------------------------------------------------------------------------------------------------
نتایج رو هم مثل همیشه اواخر خرداد--اوایل تیر میدن سوالات رو ندیدم
اما اکثر سالها شما تا ده نمره جا داشتین که از دست بدید باید حول و حوش
207-208 باشه فکر کنم البته !
------------------------------------------------------------------------------------------------
کوچیکتر از اونی هستم که بخوام راهنمایی یا
نصیحتی بکنم ولی به نهایی بچسبید و مطمئن باشید که
مطمئن زحمتاتون بی نتیجه نمی مونه من خودم وقتی امتحان دادم
مطمئن بودم نمرم بالای 207 میشه برای خوندن مباحث دوره
هم اقدام کردم ولی قبول نشدم اما حالا برای کنکور وقت
خیلی کمتری روی شیمی میزارم
المپیاد یه میون بر هست نشد راه اصلی رو ازمون نگرفتن
ببخشید که سرتون رو درد اوردم
به امید قبولی همه شما عزیزان

لایک ها
521
ممنون...
ولی امسال فرق میکنه و کف قبولی پایین تر از این حرفاست... دوستان حول نکنن لطفا!

hanieh72

New Member
لایک ها
1
واقعا کف از سال قبل پایین تره؟!! من که باورم نمیشه

بالا