نمره ادبیات فارسی شما پس از بررسی پاسخنامه ؟؟؟؟

• 20

رای 5 16.1%
  • 19 تا 19.99

رای 23 74.2%
  • 18 تا 18.99

رای 3 9.7%
  • 17 تا 17.99

رای 0 0.0%
  • زیر 17

رای 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    31

bouyeshogh

New Member
لایک ها
104
پاسخ : ==> بررسی سوالات آزمون ادبیات فارسی - خرداد 93<==

سوالای امسال یکم ابهام داشت... تنوع سوالیشون در شعر حفظی خیلی عجیب بود....
سوالی که رابطه ی معنایی را می خواست بین متن کتاب و اون بیت حافظ منو یاد امتحان دینی و معجزه ی امی بودن پیامبر انداخت... بازهم فرار تمرکز...
در آخر از همه ی پدر و مادرای عزیزی که فکر می کنن بچشون قراره نویسنده یا شاعر و یا عارف بشه خواهشمندم که یک اسم "در ذهن برو" و "آسون" و "قابل رمزنگاری" انتخاب کنن و یا در صورتی که کار از کار گذاشته و اسم قبلا انتخاب شده و یا تازه متوجه استعداد کودکتان در این زمینه شده اید، کاش تغییر اسمی چیزی می دادین. در ضمن از شاعران و نویسندگان و ادیبان و عارفان و .... این مرز و بوم هم خواهش می کنم در انتخاب اسم آثار خویش نهایت "به گزینی" و "آسان گزینی" را داشته باشن تا در ذهن دانش آموزای عزیز بمونه... ما که هیچی اما من واقعا دلم برای انسانی ها می سوزه!!! این مرز و بوم را هم برای این گفتم که ابتدا از داخل کشور فرهنگ سازی بشه بهتره و بعد در صورت موفقیت و رضایت دانش اموزان وسعت جغرافیایی خواهد یافت..
و در نهایت سه روز خواب رسمی اعلام می دارم!! و شاید ما همان زاغی باشیم که فراغ یافته ایم و فراق....

f1376

New Member
لایک ها
19

عاقا سلاااام :4:

ساعت 3:40 دقیقه بامداد چهارشنبه بیست یک شاید هم بیست و دو خرداد است ، صدای مرا از ایریسک میشنوید :4:

درس اول + تاریخ ادبیات + شعر حفظی هنوز مونده :4:

باز هم عین امتحان ریاضی من تنها داشن آموز تو کلا ایران که بعد تقریبا 4 روز فرجه تا الان تموم نکرده :4:

شدیدا التماس دعا :4:

پ.ن » تا الان یه شعر نو و یه مثنوی 4 بیتی گفتم :4::4::4:
نه بابا کی گفته من کلا نوبت اول نخوندم تموم کردن کدومه خیر سرمم رو اخری 15 ساعت خوندم اصلا تو عمرم واقعا انقد نخونده بودم روز قبلشم خوندم همین قدر من نمیفهمم شما چه جوری انقد حفظیتون خوبه من همش یادم میره

لایک ها
60

سخت ترین ادبیات جهان بود چون مسخره ترینشون بود ... البته من خودم 19.5 میشم
دوست عزيز منم ١٩٠٥ حالم خيلي بده خيلي ناراحتم تمام دوستام شايد از من بهتر شن ايكاش دقت ميكردم البته ٠٥ رو سر نخوندن ازدست دادم اميدوارم بيشتر از اين غلط ازم نگيرن اما اگه بگيرن احتمالا ١٩ ولي حالم گرفتس بخصوص كه الان بچه ها ميگن آسون بود . رياضي زبان فارسي ادبيات نابودم كردن يعني خودم خودمو نابود كردم

elistiyan

New Member
لایک ها
379

نه خیر!من ساعت 4 صبح تازه رفتم سر ترم اول در حالی که شعر حفظی هامو لغتامم مونده بودن!

mohammad51

New Member
لایک ها
46

دوست عزيز منم ١٩٠٥ حالم خيلي بده خيلي ناراحتم تمام دوستام شايد از من بهتر شن ايكاش دقت ميكردم البته ٠٥ رو سر نخوندن ازدست دادم اميدوارم بيشتر از اين غلط ازم نگيرن اما اگه بگيرن احتمالا ١٩ ولي حالم گرفتس بخصوص كه الان بچه ها ميگن آسون بود . رياضي زبان فارسي ادبيات نابودم كردن يعني خودم خودمو نابود كردم
حساس نشو بابا...19.5 !!! الان باس کلاتو بندازی بالا...ناشکری نکن مهرزاد جان!!!!

لایک ها
120

خدا رو شکر که تموم شد
البته امتحان نهایی
این مدرسه ما که گفته بیاین فردا بجای جمعه گزینه 2 بدین ...

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

ماها خیر سرمون المپیادی هستیم ... کل ملت فکر میکنن ما با نظم و برنامه ترین دانش اموزای کشوریم ، در حالکی نصفمون تا صبح بیدار بودیم ...!! :21: :21: :21:

لایک ها
60

حساس نشو بابا...19.5 !!! الان باس کلاتو بندازی بالا...ناشکری نکن مهرزاد جان!!!!
قربونت، آخه وقي رياضي نتونستم ٢٠ بگيرم يني١٩شدم گفتم حداقل با اين جبران شه كه نشد

mohammad51

New Member
لایک ها
46
پاسخ : ==&gt; بررسی سوالات آزمون ادبیات فارسی - خرداد 93&lt;==

ماها خیر سرمون المپیادی هستیم ... کل ملت فکر میکنن ما با نظم و برنامه ترین دانش اموزای کشوریم ، در حالکی نصفمون تا صبح بیدار بودیم ...!! :21: :21: :21:
ریحون جان واس چی اوج میگری؟؟؟ کدوم ملت !!! ملت اصن میدونن المبیاد چیه....!؟؟؟ ملت است دگر....کاریش نمی توان کرد:3:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

قربونت، آخه وقي رياضي نتونستم ٢٠ بگيرم يني١٩شدم گفتم حداقل با اين جبران شه كه نشد
ایشالله امتحان بعدی!!! (امتحان مجازه واس کنکور!!!) تاثیرات خوندن درس مزخرف......

لایک ها
120

ایشالله امتحان بعدی!!! (امتحان مجازه واس کنکور!!!) تاثیرات خوندن درس مزخرف......
داداش اینی که نوشتی یه دور ترجمه می کنی

bouyeshogh

New Member
لایک ها
104

ناراحت نباشید، انشالله که غلط نمی گیرن... در عوض راحت شدیم واقعا.... هرچند که نابود شدیم و کیست که آبادمان کند؟؟!!

من ساعت 5 صبح درس اقلیم عشق را که خوندم گفتم نیم ساعت بخوابم... همین که بیدار شدم دوباره نشستم اقلیم عشقو خوندم و وقتی به آخرش رسیدم تازه یادم اومد که من اینو قبلا خونده بودم..
کاش می شد در همه ی این شب ها خوابید و درس ها را در خواب خوند و مرور کرد و بنی هاشمی را هم در خواب حل می کردیم و ممنون می شدیم اگر سوالای امتحانی را هم پیشاپیش به عنوان رویای صادقه تقدیم حضورمان می کردند!

RaHa 97

New Member
لایک ها
178

خدا رو شکر که تموم شد
البته امتحان نهایی
این مدرسه ما که گفته بیاین فردا بجای جمعه گزینه 2 بدین ...
به ما هم گفتن باید بریم ولی جمعه !!! امیدم به جمعه بود که بخوابم حیف !!!

mohammad51

New Member
لایک ها
46

داداش اینی که نوشتی یه دور ترجمه می کنی
از اون سوالا بودا...!!! ینی اشالله کنکور جبران کنی........و از شروع برانتز به اونور مربوط به ادبیات بود :d حالا شوما هم زیاد حساس نشو.........دوست خوب من;)

لایک ها
120
لایک ها
3,082

بازدارن مسخره بازی درمیارن پاسخنامه دیر بدن

amin

New Member
لایک ها
515

بالاخره این امتحانم تموم شد عین برق گذشت دوران امتحانات
امتحاناتم به خاطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرات پیوست
ولی روزای بدی نبود مثل اینکه دیروز بود امتحان دینی رو دادیم
چه زود سوم تموم شد یه روزی روز اول سوم دبیرستان بود و امروز روز اخر سوم دبیرستان

لیلی 93

New Member
لایک ها
3
پاسخ : ==> بررسی سوالات آزمون ادبیات فارسی+پاسخنامه رسمی - خرداد 93<==

باز پای من اینجا باز شد و پاسخ نامه قراره دیر بیاد!:|

لایک ها
60

عيب نداره ديگه گذشت قبلا خيلي غصه مي خوردم اما ديگه نمره هام برام عادي شدهمش١٩/١٩/١٩/١٩ بعدشم بچه هاي باحال آيريسك نميذارن آدم حالش گرفته بشه آخه تو اين چند روز رفته بودم فيسبوك يه نفر كه از اين اساتيد ادبيه و نشريه ادبيو اين جور چيزا داره يه كلام بهش پيام دادم شما نوشتي قدم زدن حس آميزيه غلطه شروع كرد فحش رو كشيد به ما آخه آدم ديگه چي بگه:17:

Bbbbb

New Member
لایک ها
43

میشه یکی فlیل پاسخ رو بزاره:103:

بالا