joojoo114

New Member
لایک ها
3
پاسخ : بررسی علمی سوالات مرحله اول المپیاد ادبی سال 1391

سلام
سال های قبل اعلام این مدلی کلید و سوالا از طرف باشگاه نبد واس همین کف مشخص نیست.منتها با کلید قلم چی پارسال بچه ها تا 40 و خرده ای درصد هم قبول شدن.البته اینکه سخت تره یا آسون تر ملاک کف نیست اگه پارسال آسون بوده شاید کمتر میخوندن پس کف میاد پایین امسال به خاطر منابع زیاد احتمال داره کف بره بالا چئن تسلط رو منابع بیشتر بوده.منظورم اینه که ملاک های زیادی وجود داره بگذریم.
درصد پایین مرحله 1 حتی اگه امسال هم با مرحله 2 جمع بشه باز هم میشه با درصد خوب مرحله دو جبرانش کرد.نگران هیچی نباشین.

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

اولاً دوست عزیز در مورد منابع درسی مرحله 2 عربی (3) انسانی رو جا انداختی ؛ و زبان فارسی (3).
ثانیاً من هم روز قبلش استرس داشتم اما با توجه به اینکه منابعو خونده بودم امیدوار بودم. تهش‌هم 80 زدم البته چون 4،5 تا از کلیدا قطعاً غلطه، میشه حدود 86 اینا.
به نظرتون با 80 میام تو 10 نفر؟!؟ اصلاً امسال اعلام میکنن؟!؟
من ک کلادور عربی رو خط کشیدم....+ منم شاهنامه رو نخوندم...

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

سلام
سال های قبل اعلام این مدلی کلید و سوالا از طرف باشگاه نبد واس همین کف مشخص نیست.منتها با کلید قلم چی پارسال بچه ها تا 40 و خرده ای درصد هم قبول شدن.البته اینکه سخت تره یا آسون تر ملاک کف نیست اگه پارسال آسون بوده شاید کمتر میخوندن پس کف میاد پایین امسال به خاطر منابع زیاد احتمال داره کف بره بالا چئن تسلط رو منابع بیشتر بوده.منظورم اینه که ملاک های زیادی وجود داره بگذریم.
درصد پایین مرحله 1 حتی اگه امسال هم با مرحله 2 جمع بشه باز هم میشه با درصد خوب مرحله دو جبرانش کرد.نگران هیچی نباشین.
مگه درصدهای دو مرحله با هم جمع میشه ؟

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

کلید کدوم سوالا غلط بود به نظر شما؟؟؟

persianbamo

New Member
لایک ها
122

کلید کدوم سوالا غلط بود به نظر شما؟؟؟
با ارجاع به صحبت هایی که با دبیر عربی داشتم و حاصل مراجعه‌خودم به دیکشنری(!) -انگار تهیه کننده ی کلیدا حال نداشته نگاهی به دیکشنری بندازه- و مشورت با افراد مطّلع! به احتمال قریب به یقین میگم کلید سوالات 95-96-100-55 غلطه. چند تا سوال دیگه هم بودن که امکان چندوجهی و سلیقه ای بودن جواب هاشون زیاده اما چون مطمئن نیستم ذکر نمیکنم.
پ.ن: معیار شماره های مذکور سوالات، دفترچه‌ی کد 1-ه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Niche

New Member
لایک ها
1

اقا از %37 چیزی در میاد!؟!؟

لایک ها
9

اقا از %37 چیزی در میاد!؟!؟
بستگی داره بقیه بچه ها چه کار کردن .اصلا چیزی به عنوان کف وجود ندارد مثلا 500 نفر را می خواهند. از درصد های نفر اول شروع می کنند تا میرسند به نفر 500 درصد نفر 500 هرچی بود کف می شود .احتمال اینکه قبول شوی هست چون المپیاد ادبی امسال همه خراب کردند .انشا الله

B.mikaniki

New Member
لایک ها
567

مگه درصدهای دو مرحله با هم جمع میشه ؟
سلام دوست خوب ...بله درصد های مرحله 1 و 2 باهم جمع میشن و تو قبولی شما در مرحله 2 حتما تاثیر خوهند داشت...هرچند کار باشگاه معلوم نیست ممکنه 1 سال کلا نظرش عوض بشه.

ستایش

New Member
لایک ها
1

شما از کجا اطلاع دارید؟ :‌) تا جایی که من می‌دونم امسال فقط راجع به فیزیک می‌شه قطعی این حرف رو زد.

دوستان، شما یا مدرسه‌تون تا به حال اعتراض نکردید آیا؟ تصمیم به اعتراض به این سوالات کاملاً غیراستاندارد ندارید؟

لایک ها
1

شما از کجا اطلاع دارید؟ :‌) تا جایی که من می‌دونم امسال فقط راجع به فیزیک می‌شه قطعی این حرف رو زد.

دوستان، شما یا مدرسه‌تون تا به حال اعتراض نکردید آیا؟ تصمیم به اعتراض به این سوالات کاملاً غیراستاندارد ندارید؟

مگه نتیجه ای هم داره؟اصلا به کجا بایست اعتراض کرد؟شما خودت کردی؟

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

سلام دوست خوب ...بله درصد های مرحله 1 و 2 باهم جمع میشن و تو قبولی شما در مرحله 2 حتما تاثیر خوهند داشت...هرچند کار باشگاه معلوم نیست ممکنه 1 سال کلا نظرش عوض بشه.
ای خداااااااااااااااااااا .............

saiedeh

New Member
لایک ها
180

آخرش تکلیف سوال های اشتباه چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه حذفشون کنیم فکر کنم درصدمون میاد بالاتر .:219:

بالا