ali19

New Member
لایک ها
260
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز ...:53:

مشورت نامه جامع و کامل مطالعاتی المپیاد شیمی تمامی مراحل و برای پایه های اول , دوم و سوم دبیرستان

از لینک زیر می توانید دانلودش کنید(در قالب PDF)

دانلود

شاید این برنامه مطالعاتی برای خیلی از دوستان مثمر ثمر واقع بشه و خیلی از سوالات شبهاتشون راجب منابع مطالعاتی مرحله های مختلف , چگونه مطالع کردن منابع , از کجا شروع کردن و غیره و غیره رو از این منبع که نوشته استاد حسین زمانی نسب هست کسب کنند

اگر هم این منبع رو قبلا دوستان در سایت گذاشته اند صمیمانه عذر می خوام :53::53::53:

لایک ها
3
پاسخ : برنامه جامع مطالعاتی المپیاد شیمی کشوری ...

اگه نمره فیزیک دوم دبیرستان پایین تر از حد نصاب باشه دیگه نمیشه تو المپباد شیمی شرکت کرد؟:177:

لطفا اگه راه حلی وجود داره بگید که باید چی کار کرد؟

لایک ها
344

اگه نمره فیزیک دوم دبیرستان پایین تر از حد نصاب باشه دیگه نمیشه تو المپباد شیمی شرکت کرد؟:177:

لطفا اگه راه حلی وجود داره بگید که باید چی کار کرد؟
فک کنم اگه از حد نصاب باشگاه که تایین کرده پایین تر باشد نمیشه..................ببخشید که اینو گفتم.خودتون سوال کردین.

لایک ها
3

چه حکمتی داره که نمره فیزیک تو المپیاد شیمی تاثیر میدن ولی نمره شیمی تو المپیاد فیزیک تاثیر نمیدن؟

حالا یعنی من به خاطر فقط یه نمره فیزیک باید المپیاد ول کنم که دارم 2سال روش زحمت کشیدم ول کنم؟

آخه این انصاف؟؟؟؟؟

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

اگه بخاطر یه نمرست و برات مهمه پافشاری کن درست میشه

لایک ها
344

چه حکمتی داره که نمره فیزیک تو المپیاد شیمی تاثیر میدن ولی نمره شیمی تو المپیاد فیزیک تاثیر نمیدن؟

حالا یعنی من به خاطر فقط یه نمره فیزیک باید المپیاد ول کنم که دارم 2سال روش زحمت کشیدم ول کنم؟

آخه این انصاف؟؟؟؟؟
خانم محترم اگه مثلا یه نمره تا نمره قابل قبول فاصله دارید مثلا بجای 16 گرفتید 15 من بجای شما بودم سقف مدرسمو میاوردم پایین چون واقعا انصاف نیست اما اگه بیش از اینهاست خب والا..............چی بگم؟

MA[H]DI

New Member
لایک ها
6

این مقررات که اگه کسی معدله فیزیکش کمتر از 15 نباشه یا معدله ریاضی کمتر از 15 نباشه برای شرکت در مرحله اول المپیاده ، و بیشتر در اختیار مدرسه است که به شما اجازه شرکت بده یا نه.

خوب منطقیه که اگه مدرسه از فعالیت شما خبر داشته باشه و بدونه که شما استحقاق شرکت رو داشته باشین هیچ وقت مخالفتی با حضور شما در المپیاد نمی کنه. پس بهتره که با خیال راحت به خوندن

المپیاد ادامه بدین.

mahallehm

New Member
لایک ها
487

MA[H]DI;173490 گفت
این مقررات که اگه کسی معدله فیزیکش کمتر از 15 نباشه یا معدله ریاضی کمتر از 15 نباشه برای شرکت در مرحله اول المپیاده ، و بیشتر در اختیار مدرسه است که به شما اجازه شرکت بده یا نه.

خوب منطقیه که اگه مدرسه از فعالیت شما خبر داشته باشه و بدونه که شما استحقاق شرکت رو داشته باشین هیچ وقت مخالفتی با حضور شما در المپیاد نمی کنه. پس بهتره که با خیال راحت به خوندن

المپیاد ادامه بدین.
اين جوری نیست. اگه تو پی دی اف برای قبول شدگان مرحله۲ در سایت باشگاه دقت کنید، نوشته که باید خلاصه وضعیت تحصیلی رو بیارید که نمره ها رو چک کنن و نوشته اگه با شرايط مطابق نباشه نمیذارن بره دوره....

بالا