برنامه ریزی در تابستان 88 برای کنکور 89 ( ویژه رشته تجربی )

nassim

New Member
لایک ها
10
یه سلام گرم و ویژه به بچه های سال سوم و تبریک تموم شدن امتحانا ! :p

درسته که امتجان ها تموم شده ، ولی ما باید از همین الان شروع به برنامه ریزی کنیم ، برای کنکور سال بعدمون ! ( با المپیادی ها کاری ندارم ! اونایی که قبول میشن ...... :p )

من میخوتم که با کمک هم ، یه برنامه ی خوب و منسجم برای تابستونمون بریزیم. می دونم که آدم ها با هم تفاوت دارن ، ولی میتونیم اهدافمون رو ریز کنیم و راهش رو خودمون انتحاب کنیم ! :twisted:

از دوستان عزیزم خواهش میکنم ، هر کدوم برنامه هاشون رو بگن تا با هم اصلاح شون کنیم .

لطفا" کسایی که قصد درس خوندن برای کنکور رو ندارن ، اینجا پستی ، ننویسن !

شما شروع کنید تا من هم بنویسم . با تشکر ! :wink:

bihamta

New Member
لایک ها
345
من میگم باید از 1 تیر شروع کنیم درسای پایه رو :?:

pirate17

New Member
لایک ها
40
نسیم خانوم اخه یه نفر با چشای بارونی چه طوری می تونه درس بخونه؟
گرچه الان بهترین راه واسه فراموش کردن همون درسه!
بهتره از شنبه شروع کنیم

yoyo

New Member
لایک ها
7
Re: برنامه ریزی در تابستان 88 برای کنکور 89

nassim گفت
یه سلام گرم و ویژه به بچه های سال سوم و تبریک تموم شدن امتحانا ! :p

درسته که امتجان ها تموم شده ، ولی ما باید از همین الان شروع به برنامه ریزی کنیم ، برای کنکور سال بعدمون ! ( با المپیادی ها کاری ندارم ! اونایی که قبول میشن ...... :p )

من میخوتم که با کمک هم ، یه برنامه ی خوب و منسجم برای تابستونمون بریزیم. می دونم که آدم ها با هم تفاوت دارن ، ولی میتونیم اهدافمون رو ریز کنیم و راهش رو خودمون انتحاب کنیم ! :twisted:

از دوستان عزیزم خواهش میکنم ، هر کدوم برنامه هاشون رو بگن تا با هم اصلاح شون کنیم .

لطفا" کسایی که قصد درس خوندن برای کنکور رو ندارن ، اینجا پستی ، ننویسن !

شما شروع کنید تا من هم بنویسم . با تشکر ! :wink:
سلام nassim اول بگو رشته ات چیه؟ آخه برنامه ریزی تجربی با ریاضی خیلی فرق دلره
من هم خوشحال میشم که برنامه بچه ها رو بشنوم ولی فقط هر کی رشته شو اول بگه :D

bihamta

New Member
لایک ها
345
من ریاضی ام :) :) :) :) :)

pirate17

New Member
لایک ها
40
نسیم تجربیه
منم ریاضیم

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام. فکر خوبیه. منم می‌خواستم همین تاپیکو باز کنم؛ منتهی گذاشته بودم برای بعد از اومدن جوابای المپیاد ! ( البته الان می‌بینم کار بی‌خودی کردم؛ چون عمرا المپیاد قبول بشم ! )
من تجربی هستم. ولی فعلا برنامه‌ی خاصی برای تابستون ندارم ! امیدوارم با کمک هم بتونیم به یه برنامه‌ی خوب برسیم.

yoyo

New Member
لایک ها
7
خوب ببینین بچه ها من یه نظر دارم بیاییم دو تا تاپیک باز کنیم یکی تجربی و یکی ریاضی ولی البته میتونیم تو بعضی قسمت ها که مشترک هستیم اظهار نظر کنیم نظر شماها چیه ؟ چطوره موافقین اگه موافقین از هر رشته یکی زحمت بکشه این کار رو بکنه

pirate17

New Member
لایک ها
40
اره بابا من هر ازمونیو می دم زیستشو 100% می زنم
(این موضوع واسه عکس نقیض گزاره اس) :wink:

kavosh

New Member
لایک ها
75
یه خواهشی دارم از دوستان عزیز ! لازم نیست در مورد هر چیزی نظر بدید ! قراره اینجا برنامه‌ریزی تابستونتونو بگین برای کنکور ! ولی من همه چی می‌بینم به جز گفتن برنامه‌ و ... ! بحثای متفرقه‌تونو می‌تونید تو یه جای دیگه ادامه بدین !

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
سلام منم رشته ام ریاضیه و تصمیم دارم از یکی دو روز دیگه شروع کنم سوت دور آخر مسابقه همین امروز بهد امتحان عربی زده شده بستگی داره کی شروع کنیم... :) :) :)

yoyo

New Member
لایک ها
7
kavosh گفت
یه خواهشی دارم از دوستان عزیز ! لازم نیست در مورد هر چیزی نظر بدید ! قراره اینجا برنامه‌ریزی تابستونتونو بگین برای کنکور ! ولی من همه چی می‌بینم به جز گفتن برنامه‌ و ... ! بحثای متفرقه‌تونو می‌تونید تو یه جای دیگه ادامه بدین !
ببخشید از دوستان عذر میخوام :x :x :x

hmggi

New Member
لایک ها
0
منم تجربیم ولی شاید بخوام تغییر رشته بدم. هنوز نمی دونم. برای تغییر رشته باید چیکار کرد؟

nassim

New Member
لایک ها
10
سلامی گرم و پرانرژی به همه ی دوستای گلم ! :p لطفا" اصل رو بچسبید ! اگه بخوایم این 2 صفحه رو خلاصه کنیم ، ...... ! :eek:

با اجازه ی بچه های ریاضی ، این تاپیک رو به بچه های تجربی اختصاص بدیم ! شما یه تاپیک دیگه باز کنید ! :wink:

بذارین من شروع کنم :

من از درس های پایه ، ادبیات و زبان فارسی رو مشکل اساسی دارم و باید اینا رو از صفر بخونم ! 8O ولی بقیه رو فقط تست میزنم . :twisted:

از درس های پیش هم ، شیمی و ریاضی رو کامل خوندم ( البته فقط کتاب رو ، اونم نه کامل ) ریاضی پیش خیلی ساده س . (باور میکنید نماد علمی دوباره تکرار میشه !!!!! :( )

زیست ..... ! اونقدر زیست پیش زیاده که ..... ! هر چی میخونم ، نه سر داره نه ته ! اون رو هم خوندم ، به جز فصل های 1و2و3و4 ! ( 11 فصله )

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما ! :lol:

پرانرژی باشید ! :twisted:

kavosh

New Member
لایک ها
75
درس خوندن رو احتمالا از اول تیر شروع کنم ! فکر کنم روزی 4-5 ساعت !
چیزی که مسلمه مرور درسای دوم و سوم + تست زدن
از درسای پیش هم چند تایی‌شو می‌خوام بخونم. ( ریاضی، شیمی و فیزیک )
- آزمونای آزمایشی؛ من فقط قصد دارم آزمونای آزمایشی سنجشو شرکت کنم که از مهرماه شروع می‌شه. تا حالا هم هیچ موسسه‌ای نرفتم و هیچ آزمونی شرکت نکردم ! بیشتر بچه‌ها ( البته تقریبا می‌تونم بگم همه‌شون ! ) چند ساله دارن می‌رن کانون قلمچی و باز هم می‌خوان برن ! اما نمی‌دونم چرا من زیاد به کانون معتقد نیستم ! چند بار هم گیر دادن بهم که کانون برم؛ اما نمی‌خوام ! نظر شما چیه؟
- کتابای تست؛ اگه ممکنه برای هر درسی بگین چه کتابی بهتره و شما می‌خواین از چه کتابایی استفاده کنید.

yoyo

New Member
لایک ها
7
kavosh گفت
- آزمونای آزمایشی؛ من فقط قصد دارم آزمونای آزمایشی سنجشو شرکت کنم که از مهرماه شروع می‌شه. تا حالا هم هیچ موسسه‌ای نرفتم و هیچ آزمونی شرکت نکردم ! بیشتر بچه‌ها ( البته تقریبا می‌تونم بگم همه‌شون ! ) چند ساله دارن می‌رن کانون قلمچی و باز هم می‌خوان برن ! اما نمی‌دونم چرا من زیاد به کانون معتقد نیستم ! چند بار هم گیر دادن بهم که کانون برم؛ اما نمی‌خوام ! نظر شما چیه؟
- کتابای تست؛ اگه ممکنه برای هر درسی بگین چه کتابی بهتره و شما می‌خواین از چه کتابایی استفاده کنید.
سلام من هم رشته تجربی هستم به نظر من از همین امروز شروع کنیم چون اگه من یه روزی درس نخونم فرداش نمیتونم درست درس بخونم داداشم که میگه حتی اگر روزی نیم ساعت هم بخونی بهتر از اینه که روزی هیچی نخونی این که روزی رو واسه استراحت بذاری حیفه 1 روز از دستت میره هر چند الان میگین ولش کن بابا ولی نزدیک کنکور که شدین میفهمین حالا نظر من اینه نظر شما ها چیه ظمنا هر کی که تو یه درسی خیلی قوی هسته روششو بگه ما هم استفاده کنیم :D

yoyo

New Member
لایک ها
7
yoyo گفت
kavosh گفت
به نظر من کانون برو چون برنامه ات رو منظم می کنه من که 3 سال کانون هستم ولی یه سال بینشون نرفتم همون سال هم به بطالت گذشت کتاب تست به نظر من فقط براسی اختصاصی مبتکران به جز زیست

afshin

New Member
لایک ها
71
من فقط این کتابا رو می خونم:

ریاضی 1 و 2و 3و پییییییییییش
فیزیک 1و2و3وپییییییییییییییییش
هندسه 1
عربی 1 و2 ...
زیست 1و2
آمار
ادبیات و زبان فارسی

..........
.رمان هم می خونم :lol: :x
................!!

tooopaz

New Member
لایک ها
0
من تجربی ام...من می خوام قلم چی ثبت نام کنم و با برنامه اون بیش برم(البتته فقط واسه درسای بایه) همینطور درسای اختصاصی بیش رو از تیر شروع می کنم تا هر جا بتونم هم می خونم...

nassim

New Member
لایک ها
10
سلامی
ممنون از توجه تون ! من هم با کانون موافقم. من از سال اول دبیرستان ، کانون بودم. واقعا" مفیده ! من گام اول گزینه 2 رو شرکت کردم. میخوام کانون رو هم ثبت نام کنم. نظرتون درباره ی مبتکران چیه ؟

من تو این تابستون ، اولویت اولم ، ادبیات و زبان فارسی یه. چون تو این درسا ، اشکال پایه ای عمیقی دارم!!! :cry: ( هر چند ازشون بدم میاد :evil: )

من لا به لای برنامه هام ، پیش رو هم قرار میدم . ( فقط اختصاصی ها رو )

بالا