برنامه ریزی در تابستان 88 برای کنکور 89 ( ویژه رشته تجربی )

kavosh

New Member
لایک ها
75
مثل این که همه‌ی دوستان با کانون موافقن ! اما من بازم رو حرف خودمم و فکر نمی‌کنم کانون چیز خاصی داشته باشه ! ضمنا آزمونای سنجش استانداردتر از کانون هستن. حالا به هر حال خود دانید !

sina039

New Member
لایک ها
35
سلام بچه ها . من یه کنکوری ام ! 2 هفته دیگه کنکورمه . یه سری تجربه ها دارم . اگه خودم ÷شت کنکوری شم یا برگردم به 9 ماه پیش این ها رو انجام می دادم یا نمیدادم . راستش همه میگن فلان کار رو کن ! اما هیچ کس نمیگه این کارو نکن ! همه خوب بدونن . عمومی رو نذارین واسه بعد عید ! نمی شه خوب خوندش ! تا جایی که می تونین تابستون خوب بخونید . نگید از اول مهر ! نگید بعد عید خودم رو می کشم تا برسم به هدفم ! نمیشه دیگه ! قضیه یه کنکوری مثل یه ماشین هل دادنه ! اولش که هل میدی هر چی فشار می یارید جلو نمیره ! بعد یه کمی حرکت می کنه . آروم آروم سرعتش زیاد می شه ! تا جایی که زیادم نیرو وارد نمی کنید اما دارید می دویید با ماشین !!!! حالا اون هایی که تابستون رو خوب بخونن اول مهر ماشین رو راه میندازن بعد عید باش می دو اند !!!! اما اوونایی که اول مهر شروع می کنن تازه بعد عید راه می افتن ! اونایی هم که تازه بعد عید شرو می کنن واسه کنکور بعد راه می افتن ! تابستون قلم چی ندید . کلاً آزمون ندید . نظر من اینه که تابستون عربی هم بخونید . چون مثل اختصاصیه ! اونایی که اولش خوب می خونن وسط سال اعتماد به نفسشون می ره بالا ! بهتر می خونن . اما اونایی که اول سال بد می خونن وسط سال مضطرب و بعد عید نا امید !!! واقع بین باشید . آروم آؤوم توقع رو ببرید از خودتون بالا تا همیشه شنگول ! باشید . یه دفه نگید کن فقط 2 رقمی ! اول بگید 700 بعد که رسیدبد در حد 700 بگید 400 بعد 200 بعد زیر 100 بعد 1 . سعی کنید انتظارات دیگران رو پایین بیارید ! اگه با دوستتون صادق باشید باتون صادقه ! یادتون باشه رقیبتون یه کشوره نه یه کلاس. نه یه نفر . نه یه شهر ! اگه تو شهر 10 ام باشی اما تو کشور 100 که بهتر از اینه که تو شهر اول تو کشور 500 ! خلاصه زیاد کلاس نرید . اما آژمون بدید . سنجش یا ندید یا فقط جامع آخر . به رتبش نمیشه اعتمادی کرد ! تعداد شرکت کنندش بالاه . اما .... من رتبم جامع 3 شده 76 . تا ببینم چقدر کنکورم نزدیک به این می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! موفق باشید . :D :D

sina039

New Member
لایک ها
35
یادم رفت بگم . یه جایی آزمون بدید که رقابتش خوب باشه نه سوالاش !!!!! قلم چی از همه بهتره . اما تابستونی ندید .

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام به sina039 و ممنون به خاطر توصیه‌هاتون.
در مورد آزمونای سنجش که گفتین به رتبش نمیشه اعتمادی کرد ! فکر نمی‌کنم این طور باشه ! من خودم برادرم آزمونای سنجشو شرکت می‌کرد و بیشتر رتبه‌هاش بین 50 تا 150 بود و در کنکور سراسری هم رتبه‌ش در همین حدود شد.
من نظرم اینه که آزمونی بهتره که سطح سوالاتش بالاتر باشه نه صرف تعداد شرکت کننده‌هاش ! نمی‌دونم شایدم چیزی که شما می‌گین درست باشه.
امیدورام که تو کنکور بهترین نتیجه رو بگیرین. هم شما و هم بقیه‌ی دوستان کنکوری سایت.

bihamta

New Member
لایک ها
345
ببخشید من ریاضی ام ولی کنجکاو شدم دیگه شرمنده.
یعنی هر چی تو سنجش بشی همونو تو سراسری میشی؟

kavosh

New Member
لایک ها
75
من بیشتر کسایی رو که دیدم رتبه‌ی کنکورشون خیلی نزدیک بوده به اون چیزی که در سنجش آوردن !

sina039

New Member
لایک ها
35
دوستم آزمون جامع 2 سنجش شد 2 ! بعد گفت به درد نمی خوره . رفت آژمون بعد رو قلمچی داد شد 11 ! آزمونی که با سنجش هماهنگ بود ! یعنی رقابت قلم چی عالیه . من داداشم رتبه جامع 2 قلم چی شد 193 . کنکور شد 192 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما سنجش کسی رو می شناسم که شد 100 اما کنکور 700 ! مهندس خلینا هم این حرفم رو قبول داره . سنجش بعضیب درساش خوبه . مثل عربی و ریاضی و شیمی . اما بعضی هاش مثل ادبیاتش چرته ! آسووووووووون

kavosh

New Member
لایک ها
75
پس طبق گفته‌ی استاد بهترين آزمون در سطح ايران، آزمون دبيرستان‌هاي سمپاد و دومين آزمون مربوط به سنجشه.
کسایی که سمپاد درس می‌خونن خوشا به سعادتشان ! ولی ما که شهرمون سمپاد نداره ! از گزینه‌ی اول محروم می‌شیم و بهترین گزینه برای ما همون سنجشه !
باز هم گزیده‌ای از حرف‌های استاد خلینا: " بهتره آزموني رو انتخاب كنيد كه سوالات بهتري داشته باشه و بتونه دانسته‌هاي شما رو قشنگ محك بزنه . جامعه آماري پولش توي جيب برگزار كننده ميره و براي شما سودي نداره ! "

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام :p

من هم با sina039 تقریبا" موافقم. ازشون هم تشکر میکنم که ما رو از راهنمایی شون بهره مند کردن . :) از دیگر دوستان کنکوری سایت خواهش میکنم ، ما رو از نظرات ارزشمندشون بی نصیب نزارن ! :wink:

در طی سال تحصیلی ، من هم کانون ، هم سنجش ، و هم گزینه 2 و هم آزمون " پویا " ی سمپاد رو شرکت میکنم. من عاشق امتحان دادنم ! :p

در مورد مبتکران ، من 2 سال گذشته ، دوستم شرکت کرده بود. سوالاش خوب بود. ولی من توش شرکت نمیکنم.

راستی ! از آیندگان خبری ندارین ؟ آزمون آزمایشی داره یا نه ؟ :idea:

ممنون از تشکرتون. در ضمن ، ما و بچه های ریاضی هم میتونیم با هم تعامل داشته باشیم ، اگه میخواین ، تو بحث ما هم شرکت کنید !

ما هم به شما سر میزنیم ! :wink: :) :twisted:

kavosh

New Member
لایک ها
75
فکر نمی‌کنی یه کم داری زیاده روی می‌کنی !
هم کانون ، هم سنجش ، و هم گزینه 2 و هم آزمون " پویا " ی سمپاد ! تازه می‌خوای آیندگان هم اگه آزمون داشته باشه شرکت کنی ! :roll:

nassim

New Member
لایک ها
10
kavosh گفت
فکر نمی‌کنی یه کم داری زیاده روی می‌کنی !
هم کانون ، هم سنجش ، و هم گزینه 2 و هم آزمون " پویا " ی سمپاد ! تازه می‌خوای آیندگان هم اگه آزمون داشته باشه شرکت کنی ! :roll:
سلام کاوش جان !

چرا زیاده روی ؟ من واقعا" دوست دارم. ازش هم خسته نمیشم ! :p

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
nassim گفت
سلام :p
...
در طی سال تحصیلی ، من هم کانون ، هم سنجش ، و هم گزینه 2 و هم آزمون " پویا " ی سمپاد رو شرکت میکنم. من عاشق امتحان دادنم ! :p

...

ما هم به شما سر میزنیم ! :wink: :) :twisted:
سلام به شما دوست گرامی،
آزمون دادن راهی است در جهت اینکه شما نقاط ضعف و قوت خود را بفهمید و در جهت بهبود آن ها تلاش کنید.
اگر شما این همه آزمون شرکت کنید دو تا فایده :evil: داره:
1- وقت ندارید بفهمید کجا ضعیف تر هستید.
2- نمیتونید نقاط ضعف خود را برطرف کنید چون آزمون بعدی فرا رسیده.

به نظر من با آزمونهای یک موسسه پیش بروید و شاخه به شاخه نپرید.
موفق و پیروز باشی :twisted:

nassim

New Member
لایک ها
10
ممنون آقای خلینا !

ولی هوب به نظر شما ، ما کدوم ها رو شرکت کنیم ؟

من نمیتونم از یکی شون هم بگذرم ! :x :oops:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
nassim گفت
ممنون آقای خلینا !

ولی هوب به نظر شما ، ما کدوم ها رو شرکت کنیم ؟

من نمیتونم از یکی شون هم بگذرم ! :x :oops:
با سلام دوباره،
به نظر من و بقیه دوستانم، در دسترس ترین و مفیدترین آزمون میتونه آزمونهای سنجش باشه.
البته شما مختارید و هر کدوم را که انتخاب کنید مزایا و معایبی دارد.
اما پس از انتخاب، با برنامه های همان آزمون به طور کامل پیش بروید و تا آخر سال در شک و تردید باقی نمانید.

به یاد داشته باشید که خیلی از دوستان شما و من (کسانی که در 3-4 سال گذشته خوب برای کنکور مطالعه کرده اند) فقط در یک آزمون آزمایشی و آن هم سنجش جامع آخر شرکت کرده اند.

موفق باشی :twisted:

nassim

New Member
لایک ها
10
با تشکر از آقای خلینا و دوستای خوبم :p

حالا برنامه ی امروزتون چیه ؟

برنامه ی من :

زیست 2 ( سال سوم ) رو میخونم . فصل های 1و2و3و4و5

yoyo

New Member
لایک ها
7
بچه ها سلام خسته نباشید به نظر شماها هفته ای چند ساعت بخونیم خوبه

pirate17

New Member
لایک ها
40
بچه های عزیز تجربی مهمون نمی خواید؟ :oops:
ریاضیا نظری نمی دن جز من و bihamta و گاهی درسا
بقیشون گه گاهی نظر می دن و بیشترشونم از اول تیر می خوان شروع کنن 8O
منم با این که گفتم از شنبه شروع می کنم ولی تا حالا به خاطر این جا و اون جا رفتن زیاد موفق نبودم...امیدوارم از فردا عین ادم بتونم بخونم :eek:
می شه منو یکم راهنمایی کنید
راجع به دروس عمومی که مشترکن و این که از کی شروع می کنید و به قول yoyo می خواید هفته ای چند ساعت بخونید و از چی شروع می کنید...
ممنون می شم راهنماییم کنید :p

kavosh

New Member
لایک ها
75
مهم نیست چند ساعت می‌خوانیم، مهم این است که چگونه می‌خوانیم ! :wink:

pirate17

New Member
لایک ها
40
خب می شه بگید چه حجمی رو می خونید؟
خوندنش که معلومه با کیفیت بیشتر طول می کشه :)

بالا