برنامه ریزی در تابستان 88 برای کنکور 89(ویژه ی رشته ی ریاضی و فیزیک)

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
راستی یه لیست از کتابای خوب تست هم معرفی کنیم.
به نظر من کتابای مدرسه و تب کنکور کلک برای ادبیات
مبتکران بهمن بازرگانی بره شیمی(البته شیمی رو که دیگه استادیم! :lol: )
اموزش حسابان سبز قلم چی
دیگه بقیه کتابام به نظرم خیلی توپ نیست :D
حالا شما بگین

sina039

New Member
لایک ها
35
سلام بچه ها . من یه کنکوری ام ! 2 هفته دیگه کنکورمه . یه سری تجربه ها دارم . اگه خودم ÷شت کنکوری شم یا برگردم به 9 ماه پیش این ها رو انجام می دادم یا نمیدادم . راستش همه میگن فلان کار رو کن ! اما هیچ کس نمیگه این کارو نکن ! همه خوب بدونن . عمومی رو نذارین واسه بعد عید ! نمی شه خوب خوندش ! تا جایی که می تونین تابستون خوب بخونید . نگید از اول مهر ! نگید بعد عید خودم رو می کشم تا برسم به هدفم ! نمیشه دیگه ! قضیه یه کنکوری مثل یه ماشین هل دادنه ! اولش که هل میدی هر چی فشار می یارید جلو نمیره ! بعد یه کمی حرکت می کنه . آروم آروم سرعتش زیاد می شه ! تا جایی که زیادم نیرو وارد نمی کنید اما دارید می دویید با ماشین !!!! حالا اون هایی که تابستون رو خوب بخونن اول مهر ماشین رو راه میندازن بعد عید باش می دو اند !!!! اما اوونایی که اول مهر شروع می کنن تازه بعد عید راه می افتن ! اونایی هم که تازه بعد عید شرو می کنن واسه کنکور بعد راه می افتن ! تابستون قلم چی ندید . کلاً آزمون ندید . نظر من اینه که تابستون عربی هم بخونید . چون مثل اختصاصیه ! اونایی که اولش خوب می خونن وسط سال اعتماد به نفسشون می ره بالا ! بهتر می خونن . اما اونایی که اول سال بد می خونن وسط سال مضطرب و بعد عید نا امید !!! واقع بین باشید . آروم آؤوم توقع رو ببرید از خودتون بالا تا همیشه شنگول ! باشید . یه دفه نگید کن فقط 2 رقمی ! اول بگید 700 بعد که رسیدبد در حد 700 بگید 400 بعد 200 بعد زیر 100 بعد 1 . سعی کنید انتظارات دیگران رو پایین بیارید ! اگه با دوستتون صادق باشید باتون صادقه ! یادتون باشه رقیبتون یه کشوره نه یه کلاس. نه یه نفر . نه یه شهر ! اگه تو شهر 10 ام باشی اما تو کشور 100 که بهتر از اینه که تو شهر اول تو کشور 500 ! خلاصه زیاد کلاس نرید . اما آژمون بدید . سنجش یا ندید یا فقط جامع آخر . به رتبش نمیشه اعتمادی کرد ! تعداد شرکت کنندش بالاه . اما .... من رتبم جامع 3 شده 76 . تا ببینم چقدر کنکورم نزدیک به این می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! موفق باشید . :D :D

pirate17

New Member
لایک ها
40
ان شا الله که موفق شید....رتبتونم زیر 100 شه :)
از تجریه هاتونم واقعا ممنون
سنجش به نظر میومد ازمون واقعا معتبری باشه....نمی دونم شاید تو سوم این طوری نیس....من یه ماه فقط واسه المپیاد می خوندم بعد المپیاد دست و پا شکسته که حالا ابروم می ره واسه ازمون دومش رفتم....رتبم شد 19 کشور
داشتم شاخ در میاوردم البته پیش بینیش واسه کنکورم یکم زیاد بود :x
قلم چی رم حق دارید خیلی ازموناش نزدیک همن....ادم نمی رسونه :eek:

D

dorsa

Guest
بچه ها من از چن تا دیگه از اعضای سایت قبلا پرسیدم!
از جمله اقا مجتبی محسن و ارتا دخت که امسال کنکور دارن ارتا دخت که گفت قلم چی اون دونفر دیگه م گفتن قلم چی خوب نیس.........
من که رفتم گزینه دو حالا سنجشم شاید شرکت کردم ببینیم چی میشه!
ولی عمرا برم قلم چی :wink: :twisted:
ونکته ی مهم دیگه گزینه دو سه هفته یک باره از قلم چی بهتره!!!!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

bihamta

New Member
لایک ها
345
برنامه ی فردا:
درس پیشنهادی:فیزیک
مبحث:آیینه ها،بازتاب نور،شکست نور،عدسی ها.
فعالیت:مطالعه و زدن تست.
موافقید؟
اگه موافق باشید هر شب مثل این برنامه ی مطالعتیه فردا رو با هم مشورت کنیم؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
من موافقم :)

behrad

New Member
لایک ها
0
بدك نسيت ولي از همين امروز ميخواين شروع كنيد بابا يه كم شيمي بخونيد يه كمي استراحت كننيد از اول تير بهتره كه درس بخونيم من كه تا اول تژير ميخوام حال كنم بازم هر كي نظري داره!

pirate17

New Member
لایک ها
40
مام از امروز به صورت خرخون نمی خونیم :lol:
با تفریح
اگه به شیمی 5% امید داشتم منم می خوندم ولی حیف امیدم 1% ا 8O

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام خدمت ریاضیدانان عزیز؛ مهمان ناخوانده دارید ! :oops:
به لینک زیر توجه کنید:
http://www.irysc.com/ftopict-217.html
هر چند ما تجربییم اما خب دیگه ... قرار شد مباحث مشترک رو با هم کار کنیم !

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
salam doostan// khalafe ghanone ein shkly benvisam ama delam nmiyad ye chizayeo begam ke bedonid.. khaheshan yekyton be farsysho benvise be jaye man... vaghean bebakhshidd

doostan aksaran mano mishnasid man konkoryam tabestoone ghabl gozine 2 boodam albate hich vaght ba barnameye gozine 2 jelo naraftam che tabestoon che dar toole sal ama ye hosne bozorgy dare gozine2 dar tabestoon onam eine ke kholaseye drus va testhaye mohemo barjesteye tamae druse paya ru dar tabestoon midan... be elathayei nmitonstam kholasebardary konam valy baadaz aid ye sery kamel va aly va por az nokteye khoob az tamame druse payam dashtam va ein khaili be jaambandy baaad az aidam komak kard.... age tabestoon hata doost nadariid azmon bediid gozine 2 ru shrkat konid bara jozvehash va azmonasho khone bezanid,, albate faghat 4 tas zyad azyat nmikone agar ham beriid...ein az gozine 2 ama ghalamchy age ghablan raftiid va motmaeinid ke mitonid barnamasho ejra konid beriid vagheean khoobe ama age natonid barnamasho ejra konid khaili asiib mibinid ma khaili az bachehaye basavade madresamon ghabl az ma bekhatere ghalamchy bad shood natijashon dar avaz ham mishnasam ke barnameye ghalamchyo az sale 2 ejra mikone va behtariiin natijeha ru gerefte va motmaenam yeky az behtariinhaye konkore emsal khahad bood..dar zmn age khaili esteresy hastiid bazam ghalamchy nariid

baadesh einke alan zoode yekam esterahat konid khosh begzaronid baaadesh shyru konid be nazare man behtare va einke man koly eshtebahat dar tabestoon dashtam ke age barmigashtam on moghee ona ru tekrar nmikonam ke baad az konkor baratoon migam ke shoma tekrar nakonid eshtebahat man ru...

bazam bebakhshid finglish neveshtam..baram doa konid
baratoon arezoye moagfaghyat ru daram :p :p :p

bihamta

New Member
لایک ها
345
دوستان طبق قرار قبلی و بحث و تبادل نظر هایی که صورت گرفت، به دلیل انجام نشدن برنامه ی امروز برنامه ی امروز به فردا موکول می شود.
برنامه ی پیشنهادی فردا:
درس:فیزیک 1(فصول 4و5)
مبحث:آیینه ،عدسی،بازتاب و ...
نوع فعالیت:مطالعه و تست.

pirate17

New Member
لایک ها
40
بینم از کجا فهمیدید امروز برنامه انجام نشده؟
البته فقط من و شماییم که طبق این برنامه پیش می ریم
بقیه که منتی نمی زارن یه نظر بدن 8O

bihamta

New Member
لایک ها
345
الحمد لله مثل اینکه من و PIRATE تو این سایت ریاضی هستیم نه؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
دوستان برای مبحث آینه ها و نور و... تست کدوم کتاب رو پیشنهاد می کنین؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
گاج سفید :)
بینم نمی شه برنامه ی امروزم به فردا موکول کنیم :x

bihamta

New Member
لایک ها
345
چرا خیلی خوبه.چون منم فقط یه مبحث خوندم.تازه حسشم نیس
ولی یه چیزی!
نمیشه هر روز گفت مبحث امروز رو به فردا موکول کنیما.
اینطوری میرسیم به کنکور اوون موقع باید بگیم موکول کنیم به سال بعد. :D :D

bihamta

New Member
لایک ها
345
به نظر من تست فیزیک 3 کتاب فرین کمانگر انتشارت مبتکران
چطوره؟

tanaz

New Member
لایک ها
27
سلام بچه ها منم رياضيم :arrow: