moon-sea

Well-Known Member
لایک ها
361
پاسخ : برنامه ریزی کنکور 94 /کدام مشاور ؟

از نظر انگیزشی مشاور تا یه حدی میتونه انگیزه بده و شمارو جلو ببره انگیزه ی اصلی باید تو درون خودتون باشه هدفتون انقدر براتون ارزشمند باشه که حتی لحظه ای اجازه ندید بی انگیزه بشید بالاخره یه جایی میبینید که حرفای کسی جحز خودتون رو خودتون اثر نمیذاره.از نظر درسی به نظر من لازم نیست برای تمام یک سال مشاور داشته باشید و گاها" چندین میلیون خرج کنید همین که اصول اولیه برنامه ریزی و مطالعه و ...رو بهتون یاد بده بقیه مسیر رو میتونید خودتون برید مشاوری که پول زیادی میگیره دلیل بر این نیست که براتون جواب میده .

soroush-lp

New Member
لایک ها
33

دوستان سلام
اين برنامه كانون برا تابستون اگه ديده باشيد بخش اجباريش دروس سوم هست و بخش اختياريش دروس دوم و پيش خوب مني كه ميخوام تابستون دروس دوم و سومو بخونم با اين برنامه اگه بخوام همه ي دروس دوم اختياريو در كنار دروس اجباري بزنم خوب كمبود وقت ميارم سر ازمون كه ؟ چه بايد كرد !؟

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام
قبل از هرچیزی بگم بهم به عنوان یک کنکوری گذشته نگاه کنید نه یک مشاور!که احیانا فکر کنید برای اینکه بگم خودم خوبم و...دارم این حرفها رو میزنم

من تا سوم دبیرستان معتقد بودم حتی داشتن چندین معلم خوب هم کار یک مشاور خوب رو نمیکنه!
همش دنبال مشاوری بودم که حواسش بهم باشه؛کنترلم کنه؛و خلاصه باهام بسازه و بتونه بفهمه مشکلاتم چیه و سریع حلشون کنه
اما بعد از حرف زدن با چندتا از رتبه های برتر کنکور و خوندن و دیدن مصاحبه هاشون در رسانه؛به این نتیجه رسیدم که موفقیت چیزی نیست که زوری به دست بیاد
یعنی علی رغم تصورم که فکر میکردم باید حتما یکی حواسش بهم باشه که درس بخونم؛دیدم نه برعکسه،اصن حال نمیکنم با این قضیه
بعد فهمیدم که من بیشتر به یه آدمی نیاز داشتم که وقتهایی که به مشکلی میخورم با تجربه ی شخصی خودش کمکم کنه!
که توی این سایت با عزیزانی آشنا شدم که یا قبلا خودشون کنکوری بودن یا علاوه بر اینها کار مشاوره هم به صورت جدی دنبال میکردن!
نمونهی مشاوران خوب این سایت جناب مهندس مطمئن،جناب مهندس کاواری،و آقای بیگلری بودن که خیلی در این مورد قدرتمند بودند و کمکهای بسیار زیادی بهم کردند:)

راه دیگه ی کسب تجربه هم پرسیدن از کنکوری های گذشته بود؛افرادی که در اطرافم بودن؛ویا حتی عزیزانی که در این سایت بودن؛مثل آقای دکتر خاکزاد و آقای دکتر یکتایی که ممنونشون هستم:)

و از همه مهم تر صحبت کردن با دوستان هم سن خودم بود و تجربیاتی که در اختیار هم قرار میدادیم و از شکست ها و پیروزی های همدیگه درس گرفتیم!

اما گاهی وقتها هم هست که واقعا در برنامه ریختن گیج میشید،بهتره که به قول [mention=15132]biosam[/mention] دنبال کسی بگردید که راه درست برنامه ریختن رو یادتون بده!نه اینکه دائم براتون برنامه بریزه چون آشنای واقعی شما؛خودتونید!
و یک نکته هم توجه ش ضروریه؛معلمهای شما بهترین مشاوران علمی شما هستند پس اگر در خوندن یا فهمیدن یا میزان تمرین کردن هر درس سوال دارید به دبیران تخصصی اون درس که شناخت کافی از شما و سطح سواد و توانمندی تون دارند مراجعه کنید:)

medad rangi

New Member
لایک ها
18

مشاور خیلی خوبه.ولی مشاور نباید حرفاشو ب شما تحمیل کنه.منظورم اینه ی جوری نباشه ک شما ب ی رباط تبدیل بشید واسه انجام دادن برنامه ی مشاور.

Crypt!c

New Member
لایک ها
42

حالا مشاوراي مطرح هر شهر كيا هستن ؟

فقط اسم ايمان سرور پور رو نبرين اينو از حفظم ! :4:

medad rangi

New Member
لایک ها
18

بچه ها کسی آقای علیرضا افشار رو میشناسه؟؟باهاش مشاوره داشتین؟؟

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

سلام دوستان
میگم اگر کسی عضو کانون نباشه میتونه از برنامه هاش استفاده کنه؟؟؟؟
چطور میتونم برنامه های کانونو تهیه کنم؟؟؟

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

سلام شبنـم جان ، شما میتونید از سایت کانون بگیرید :)قسمتی به اسم "برنامه راهبردی آزمون ها " تو صفحه اصلیش داره ، اگه پیدا نکردید بگید لینک بدم:)
اونو گرفتم.ماله شهریوره.مال مهر به بعدو میخوام.چطور میتونم تهیه کنم؟؟؟

omid-z

New Member
لایک ها
319

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

خیلی ممنون

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من تصمیم گرفتم امسال پیام نور یه رشته بخونم و در کنارش برای کنکور سال آینده هم بخونم.به نظرتون اگر از ماه آینده شروع کنم خیلی عقب میفتم.چون الان فعلا کار دارم.نمیتونم بخونم درست

alikalni

New Member
لایک ها
2

[h=1]بسم الله الرحمن الرحیم باورکنید ک متن صریح قرآن ک میفرماید:برماست که مومنین را یاری کنیم.یا ی جا دگ میگ ک مسلمانان برادران یکدیگرند.یا یک جادگ میگ ک اگر مسلمانی گره ازکار یک مسلمان باز کندخداوند درآخرت اورا شاد میکند یااصن مرحوم شیخ بهایی میگ:همه روز روزه بودن همه شب نمازکردن*همه ساله حج نمودن سفرحجازکردن---شب جمعه هانخفتن بخدای رازگفتن*زوجودبی نیازش طلب نیازکردن---بخداکه هیچ کس راثمرآنقدرنباشد*که بروی ناامیدی دربسته بازکردن.همینجاازتمام برادران وخواهرانم عاجزانه خواهش میکنم که دست این برادرناامید درراه مانده ی خودرا بگیرند/من معدل سال سومم16میباشد وامسال کنکوردارم مدرسمم ساده بوده وقتی آقای بردیاگفت که خیلیا باتراز5000شروع کردن وپزشکی قبول شدن خییییییلی امید گرفتن.لذاهرکدوم ازشماعزیزان ازاین موردا سراغ دارید که چمیدونم مثلن فلانی مدرسش دولتی بود پزشکی قبول شد یامثلن فلانی بامعدل پایین پزشکی آورد یامثلن فلانی ......کلن چیزایی که به آدم روحیه وامیدبده به اینجانب پیام خصوصی بده.باتشکر[/h]

farnood

New Member
لایک ها
2

بسم الله الرحمن الرحیم باورکنید ک متن صریح قرآن ک میفرماید:برماست که مومنین را یاری کنیم.یا ی جا دگ میگ ک مسلمانان برادران یکدیگرند.یا یک جادگ میگ ک اگر مسلمانی گره ازکار یک مسلمان باز کندخداوند درآخرت اورا شاد میکند یااصن مرحوم شیخ بهایی میگ:همه روز روزه بودن همه شب نمازکردن*همه ساله حج نمودن سفرحجازکردن---شب جمعه هانخفتن بخدای رازگفتن*زوجودبی نیازش طلب نیازکردن---بخداکه هیچ کس راثمرآنقدرنباشد*که بروی ناامیدی دربسته بازکردن.همینجاازتمام برادران وخواهرانم عاجزانه خواهش میکنم که دست این برادرناامید درراه مانده ی خودرا بگیرند/من معدل سال سومم16میباشد وامسال کنکوردارم مدرسمم ساده بوده وقتی آقای بردیاگفت که خیلیا باتراز5000شروع کردن وپزشکی قبول شدن خییییییلی امید گرفتن.لذاهرکدوم ازشماعزیزان ازاین موردا سراغ دارید که چمیدونم مثلن فلانی مدرسش دولتی بود پزشکی قبول شد یامثلن فلانی بامعدل پایین پزشکی آورد یامثلن فلانی ......کلن چیزایی که به آدم روحیه وامیدبده به اینجانب پیام خصوصی بده.باتشکر
واقعا چه مطالب قشنگین!

بالا