لایک ها
120
پاسخ : برنامه شما برای تابستان 93

پايه : نور و شكست نور سال اول + سال دوم بخون ديگ !
ممنون
ولی منظورم اینه که از چه کتابی و...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

لطف کنید اینجا در مورد برنامتون تو تابستون و اینکه چه موسسه یا کلاس هایی میرید بگید،ممنون
okیا همون چشم

ali761

New Member
لایک ها
76

بچه ها من این سوال تو اون یکی تاپیکم پرسیدم بنظرتون من برا فیزیک چی کار کنم؟
بهترین کتاب های فیزیک تقریبا فیزیک آموزش نشر الگو و فیزیک پایه و پیش گاج هستش.البته نشرالگو هم خوندنش زمان بره و هم سطحش بالاست ولی کامله کامله!!!

لایک ها
3,082

من که اول تا 1 تیر استراحت مطلق ... چون تا اون موقع هنوز تابستون شروع نشده ... !!!

بعد از 1 تیر تا 1 مهر قصد جمع کردن سال دوم و 50٪ ( حداقل ) سوم رو دارم ... مدرسمون هم از8 تیر برنامه داره

ماه رمضونم معلوم نیست روزه بگیرم یا نه ... یه روز که میریم مدرسه و خونه هم درس میخونیم رو آزمایشی میگیرم اگه تونستم که میگیرم اگه نه که مطمئنم خدا خودش میبخشه

و هیچ وقت به من که از قصد نمیخواستم روزه نگیرم رو مجازات نمیکنه ...

خودش گفته : " لا ضرر و لا ضرار فی الاسلام " ( از آثار دینی سال سوم! )

پس اگه نمیتونید میتونید نگیرید ... حالتون بد شه بهتره؟ مریض شید بهتره؟

درضمن موازی بادرس " جام جهانی!! "

و تمام ...!

موید باشیم

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

من تصمیم گرفتم که تابستون درس های دوم و سوم رو تموم کنم...
پیش دانشگاهی های امسال مدرسه ی ما می گفتن که توی سال پیش دانشگاهی خیلی کم فرصت میشه تا برگردیم و سال های قبل رو بخونیم ...
پس هر چی برای دوم و سوم و اول بخوایم بخونیم باید توی همین تابستون بخونیم...
تا وقت کم نیاریم که درس های پیش دانشگاهی رو که سنگین هستن رو بخونیم

لایک ها
21

راستی دوستان،جهت اطلاعتون باید بگم ک کلاسای مدرسمون از سی و یکم خرداد شروع میشه!:188:

تازه همین امروز تعطیل شدیم که!آقا دیگه گندشو مسخره کردن!:82:من اصن ترک تحصیل میکنم!

ali761

New Member
لایک ها
76

راستی دوستان،جهت اطلاعتون باید بگم ک کلاسای مدرسمون از سی و یکم خرداد شروع میشه!:188:

تازه همین امروز تعطیل شدیم که!آقا دیگه گندشو مسخره کردن!:82:من اصن ترک تحصیل میکنم!
از یه چیز مدرسمون خوشم میاد!!!این که تابستون ها کلاس اجباری نداریم!!!!!فقط همین ویزگی مدرسمون رو دوس دارم!!

HootanS

New Member
لایک ها
12

ما که مدرسمون کلاس نداره!!قملچی ثبت نام کردم!!تو تابستون هم فقط پایه رو میخونم.یعنی چیز هایی که تا حالا خوندیم و تو کنکور میاد هم اول و هم دوم و هم سوم!
چهارمم هیچکدومشو پیش خونی نمیکنم.به موقش تو مدرسه میخونیم!!!!!البته انگلیسیشو بلدم!!!:38:
کلاس زبان واسه تافل و ورزش 6روز در هفته و پیانو هم که100٪ بر قراره!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

HIvAD

New Member
لایک ها
193

سلام بچه ها من از یکی از این ادم بزرگا (کارشناسی برق ترم2)در باره ی خاطرش از کنکور پرسیده بودم ایشون این جواب رو نوشته بودن:

من صبح روز کنکور یک عدد نصفه قرص ریتالین خوردم.

البته شاید آمفتامین بود... نمی دونم خلاصه یه قرصی به زور از بابام گرفتم. بهم نگفت چیه ولی نمی خواست بهم بده.
شب کنکور داشتم با بابام رایزنی می کردم سر این که بهم یک عدد ریتالین بده.

به نظرم جالبه تجربمو در این زمینه بهتون بگم. البته برای این که عبرت بگیرین نه این که کار منو تکرار کنید.
لامسب بعد 2-3 ساعت عمل می کنه ولی رو من بعد حدود 4 ساعت عمل کرد یعنی وقتی رسیده بودم به ریاضی.
وقتی تاثیرش به اوج خودش رسید که کنکور تموم شد و داشتم برمی گشتم خونه.

البته تو همون ریاضی و فیزیک شیمی بی تاثیر نبود.
از سوالات ریاضی فقط 5-6 تا رو حل نکردم اونم به خاطر این که اصلا ماتریس هارو نخونده بودم.
شیمی هم تابحال تست نزده بودم. شاید زور زورکی سر کلاس در طول سال 20-30 تا تست زده باشم.
ریتالین سرعت تفکرمو فوق العاده زیاد کرد و مسائلی که تابحال باهاش مواجه نشده بودم رو مثل برق حل کردم. ولی کسی تابحال نگفته بود ریتالین دقتتونم زیاد می کنه.(یعنی همشو غلط غولوط حل کردم)
البته فکر نکنید همین جور هیچی درس نخونده بودما. من کنکوری و تست و اینجورچیزا نخونده بودم. بیشتر مطالبو علمی و از روی علاقه می خوندم و بیشتر اثباتا و مسائل سطح بالاتر و ... می خوندم و از لحاظ کلی بر مفاهیم تسلط داشتم. فقط تسلط تست زدن نداشتم.
نتیجه شد:
ریاضی 40%
فیزیک 36%
شیمی 38%
البته بدون ریتالین تو آزمون های آزمایشی بهتر از این زده بودم.

من اصلا توسیه نمی کنم . ریتالین مصرف نکنید. خیلی ها دچار اسهال , تشنج , سرع , دیوانگی و مرگ می شن.

بعد کنکور تا نزدیکای ساعت 6 بعد از ظهر خیلی انگیزه کار و اراده خیلی قوی داشتم و می خواستم همش کار کنم. برداشتم تمام جزوات و کتب دبیرستان رو جمع کردم و نشستم ماتریس ها و برخی اثباتای ریاضیات گسسته که نخونده بودم رو خوندم و کلی کار کردم.

البته توصیه می کنم روزه بگیرید که روزه گیری همون اثر ریتالین رو داره. خیلی قوی تر و پایدار تر و بدون عوارض. تضمینی. حداقل 4 روز پشت سر هم باید روزه بگیرین.
این هم به طور علمی اثبات شده هم خودم تجربه کردم. پارسال تا حدود 1-2 ماه بعد ماه رمضون احساس ریتالین داشتم.

لایک ها
251

بچه ها من این سوال تو اون یکی تاپیکم پرسیدم بنظرتون من برا فیزیک چی کار کنم؟
کتاب گاج نقره ای فیزیک واقعا عالیه چون هم جمع بندیه هم تست های خوبی داره
امیدوارم به کارتون بیاد

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

برنامه امروز من :

شیمی 2 ، فصل اول ، خوندن از روی کتاب !

دینی 2 ، دو دزس اول ، از روی کتاب !

تست شیمی 3 فصل اول !

تست دینی 3 ، 3 درس اول !

( امیدوارم برسم بخونمشون چون جشن نیمه شعبان داریم ) :)

S_A_M

New Member
لایک ها
413

سلام !
اولين پست من …

برنامه خودم رو مي نويستم تا تعهدي ايجاد شه !
مكتوبش مي كنم و آخر تابستون مي بينم ب چند درصدش رسيدم …

فيزيك المپ + كتاب هندسم +٢ كتاب رياضي اول ك عاشقشونم + توماس + برنامه نويسي +زبان + ولگردي در پارك!
اين آخريه خيلي مهمه :4:
دوران امت خيلي خوب بود تو پارك پلاس بوديم …!

فقط ي نصيحت ب كسايي ك مي خوان برن اول!

قبل از هر كاري از تصميمتون مطمئن بشيد +ايمان داشته باشيد بهش +اعتماد بنفس هم داشته باشيد …

بعدشم يه برنامه ريزيه توپ

اميدوارم سال اولتون مث من نسوزه …

در ضمن من از اين جمله حالم بهم مي خوره شما هم سعي كنيد شما هم بدتون بياد ازش! :-"
" سال اولي خيلي وقت داري …
مي توني همه چيو بخوني … "

الآن ك دارم اينا رو مي نويسم خيلي حالم بده …

اميدوارم حرفمو بفهمين …

موفق باشيم

amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272

تنها مشکل من اینه که نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

منکه دبیرستانو واسه پایا تموم میکنم بعد توماس میخونم

منکه دبیرستانو واسه پایا تموم میکنم بعد توماس میخونم

S_A_M

New Member
لایک ها
413

meisam1376

New Member
لایک ها
4

من از فردا شنبه شروع ميكنم از ساعت ٨ صبح تا غروب ميخونم حدود ٨ ساعت
٤ ساعت شيمي + ٤ ساعت زيست تا روز ٥ ام ميخونم كه كنكور ٩٣ رو بدم بعد ٤ روز ميرم تفريح و مسافرت بعد از ١٠ تير دوباره استارت + شروع كلاساي تابستوني از ١٥ تير ،،،،، موفق باشيد ،

Zahra.E

New Member
لایک ها
54

یه سوال دارم !
چه طوری میشه همزمان درسای ِ سومو همگام با مدرسه که خودش درسای ِ دوم و پیش هست رو بخونم ؟!
میخوام آزمونای ِ قلم چی رو بدم که درسای ِ سوم و پیش رو داره تابستون و با برنامه مدرسه فرق داره :217:

moein1234

New Member
لایک ها
19

سلام.یک سوال داشتم.من فردا باید برم و کتاب های کمک درسی بخرم.البته از 9روز دیگر شروع می کنم.می خواستم ببینم که بین ریاضی جامع تجربی خیلی سبز و تخته سیاه کدوم بهتره؟و همچنین بین ادبیات موضوعی گاج و ادبیات جامع خیلی سبز؟لطفا اگر کسی هردو را دیده نظر بدهد.

بهترین راه کمک گرفتن از معلم های مدرسه است.مشاور سال دوم دبیرستان من را به هدر داد.

Zahra.E

New Member
لایک ها
54

سلام.یک سوال داشتم.من فردا باید برم و کتاب های کمک درسی بخرم.البته از 9روز دیگر شروع می کنم.می خواستم ببینم که بین ریاضی جامع تجربی خیلی سبز و تخته سیاه کدوم بهتره؟و همچنین بین ادبیات موضوعی گاج و ادبیات جامع خیلی سبز؟لطفا اگر کسی هردو را دیده نظر بدهد.

بهترین راه کمک گرفتن از معلم های مدرسه است.مشاور سال دوم دبیرستان من را به هدر داد.
سلام .
واسه ریاضی مدرسه بهمون ریاضی جامع خیلی سبز میخواد بده و خیلی تعریفشو شنیدم خودم :) میگن عالیه :) من خودم البته ریاضی جامع مهر و ماه هم گرفتم چون یه مشاور بهم پیشنهاد داد و تعریفشو خیلی شنیده بودم اونم .
واسه ادبیاتم دو تاش خیلی خوبه و به نظرم دو تاش هم بگیری خوبه . یعنی به نظرم یه جورایی لازمه . ولی خب دقیقاً نمیتونم بگم کدوم بهتره .

بالا