mohammad76

New Member
لایک ها
37
لطف کنید اینجا در مورد برنامتون تو تابستون و اینکه چه موسسه یا کلاس هایی میرید بگید،ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر

shima gholami

Active Member
لایک ها
168
پاسخ : برنامه شما برای تابستان 93

ما کلاس های مدرسمون از 31 خرداد شروع میشه! خیلی هنر کنم همون رو برم! :)

mahallehm

New Member
لایک ها
487

من قلم چی ثبت نام میکنم. و بیشتر کلاسای کنکور(زیست،ریاضی و فیزیک) میرم. شاید زبان و امداد های اولیه هم کلاسش رو رفتم. البته مدرسمون هم کلاسای تابستان داره که عربی، زبان فارسی ،ریاضی و فیزیکش رو میخوام برم....برنامم هم اینه که این تابستون سوم و نصف پیش رو تموم کنم....

imooo

New Member
لایک ها
59

ما کلاس های مدرسمون از 31 خرداد شروع میشه! خیلی هنر کنم همون رو برم! :)
جنگه مگه؟ همه جا از وسطای تیر شروع میکنن ما خودمون از 15 تیر باید بریم مدرسه تا 4 و 5نگهمون میدارن و من موندم ماه رمضون چیکار کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

جنگه مگه؟ همه جا از وسطای تیر شروع میکنن ما خودمون از 15 تیر باید بریم مدرسه تا 4 و 5نگهمون میدارن و من موندم ماه رمضون چیکار کنم؟
لابد جنگه دیگه! برای ما تا 27 شهریور کلاسامون ادامه داره! :/
وای ماه رمضون!! ثواب دوبرابر باید برای روزه های ما بنویسن!(در صورت گرفتن روزه!)

mohammad76

New Member
لایک ها
37

من قلم چی ثبت نام میکنم. و بیشتر کلاسای کنکور(زیست،ریاضی و فیزیک) میرم. شاید زبان و امداد های اولیه هم کلاسش رو رفتم. البته مدرسمون هم کلاسای تابستان داره که عربی، زبان فارسی ،ریاضی و فیزیکش رو میخوام برم....برنامم هم اینه که این تابستون سوم و نصف پیش رو تموم کنم....
به نظرتون میشه این همه کار رو تو این مدت انجام داد؟سال چهارمو چجوری خواهید خوند؟

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

به نظرم خیلی مهمه که این تابستون سوم رو ببندیم.

لایک ها
1,804

به نظرم خیلی مهمه که این تابستون سوم رو ببندیم.
پسر نكن اينكارو به فنا ميري
بشين از دوم بخون ، از سومم مرور كن كه يادت نره ، از پيشم هر چي كه تونستي بخون ، مثلا فيزيك دو فصل اولش خيلي مطلب و تست داره (تجربي) بشين اونو بخون ، بشين جاهايي رو كه ميلنگي رفع كن و …

mahallehm

New Member
لایک ها
487

به نظرتون میشه این همه کار رو تو این مدت انجام داد؟سال چهارمو چجوری خواهید خوند؟
اگه کلاسای غیر درسی نرم میشه. من تابستان سال گذشته که المپیاد میخوندم اون حجم مطالعاتی رو بخونم راحت میرسم... روزی ۶-۸ ساعت به نظرم کافیه. البته منظورم دروس اختصاصی بود بیشتر(زیست،فیزیک،ریاضی) و عربی. شیمی رو قبلا تموم کردم...مهم اینه که شما اراده کنید و از هدف های بزرگ نترسید....

loyal75

New Member
لایک ها
211

من قلمچی ثبت نام کردم.. با برنامه ی اون پیش میرم و عمومیای سوم و دوم که کم کار کردم کار میکنم...
کلاسای مدرسه هم میرم که پیش رو زودتر شروع میکنیم.. پیش دانشگاهی رو مطابق اونا میخونم.. برای درسایی مثه عربی و دینی هم میرم کلاس ..
در ضمن دوستان به نظرم زیاد عجله نکنید اگه زود تموم کنید آخرا تستاتون تموم میشه بیکار میشید و حوصلتون سر میره.. آخه مگه آدم چقد ظرفیت داره که این دروس بعضا مزخرف رو چندین بار بخونه؟

mohammad76

New Member
لایک ها
37

ممنون
بعد میخواستم بدونم نحوه خوندنمون چطوری باید باشه؟یعنی دوم و سوم با هم یا جدا یا اینکه هر درسو موضوعی از هر دو سال بخونیم؟
راستی من گام اول گزینه دو میخوام برم .شما کدوم موسسه میرید؟

sajjaad1

New Member
لایک ها
21

من فقط آزمون هایی قلم چی میرم و تموم.به نظرم وقتتون رو با کلاس تلف نکنین.برنامه من.تا 10 تیر که هیچی.از 10 تیر تا 10 مرداد روزی 4 ساعت از 10 مرداد تا مهر هم 6 ساعت.من تصمیمم اینه که فقط پایه بخونم تابستون.چه کاری که درس هایی که قراره طول سال تدریس بشه رو بخونی.تا وقتی دروس پایه رو همه رو بالای 90 درصد نرسونی چهارم خوندن بی فایدست.(البته 90 درصد موسسه ها خیلی با کنکور فرق داره بودن کسایی که همه آزمون ها مثلا زیستشون رو 100 میزدن تو کنکور 80 هم نزدن!

آخرین ویرایش توسط مدیر

mahallehm

New Member
لایک ها
487

من قلمچی ثبت نام کردم.. با برنامه ی اون پیش میرم و عمومیای سوم و دوم که کم کار کردم کار میکنم...
کلاسای مدرسه هم میرم که پیش رو زودتر شروع میکنیم.. پیش دانشگاهی رو مطابق اونا میخونم.. برای درسایی مثه عربی و دینی هم میرم کلاس ..
در ضمن دوستان به نظرم زیاد عجله نکنید اگه زود تموم کنید آخرا تستاتون تموم میشه بیکار میشید و حوصلتون سر میره.. آخه مگه آدم چقد ظرفیت داره که این دروس بعضا مزخرف رو چندین بار بخونه؟
اقای پویا باستانی (رتبه ۱ کنکور) وقتی سوم بودن کل دروس رو تقریبا میشه گفت تموم کرده بودن. کلا کسایی که رتبه برتر میشن از یه سال قبلش تموم کرده بودند....دروس اختصاصی رو باید حتما خیلی جلو بود. این نظر منه....

sajjaad1

New Member
لایک ها
21

اقای پویا باستانی (رتبه ۱ کنکور) وقتی سوم بودن کل دروس رو تقریبا میشه گفت تموم کرده بودن. کلا کسایی که رتبه برتر میشن از یه سال قبلش تموم کرده بودند....دروس اختصاصی رو باید حتما خیلی جلو بود. این نظر منه....
درسته اختصاصی خیلی مهم تر از عمومی هاست.کارنامه قلمچی اختصاصی ها جدا از ضریب هر درس مثلا شیمی ضریب 3 یا زیست 4 یه ضریب 3 برای کل اختصاصی ها در نظر میگیره مثلا تراز اختصاصی 6900 و عمومی 6370 میانگین 6767 تقریبا میده.

loyal75

New Member
لایک ها
211

بله میدونم.. خب ایشون برای رتبه میخوندن.. در دروس اختصاصی که شکی نیست باید تسلط کامل بدست بیاریم و اون تسلط رو حفظ کنیم و من فکر میکنم تا حد زیادی این تسلط رو در طول سال پیدا کردم در مورد دروس اختصاصی سال سوم و میخوام که حفظش کنم.. بیشتر عمومیام لنگه ..
هرکس با توجه به نقاط قوت و ضعفش پیش میره.. نقطه ضعف من عمومیاس که مطمئنم تنها فرصتی که میتونم خودمو بالا بکشم توشون و تثبیت کنم تابستونه..

لایک ها
1,804

در مورد ظرفيت كم خواهيد آورد ولي در مورد تست نه ، تمومي نداره
بعد اينكه واسه هر موضوعي مثلا الكتروشيمي تست زديد دو دور يه دور ديگه برين يه عده تستو انتخاب كنين (مثله همين كاري كه خيلي انتشارات ميكنن) اما نه با سليقه اونا ، با سليقه خودتون

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من فقط آزمون هایی قلم چی میرم و تموم.به نظرم وقتتون رو با کلاس تلف نکنین.برنامه من.تا 10 تیر که هیچی.از 10 تیر تا 10 مرداد روزی 4 ساعت از 10 مرداد تا مهر هم 6 ساعت.من تصمیمم اینه که فقط پایه بخونم تابستون.چه کاری که درس هایی که قراره طول سال تدریس بشه رو بخونی.تا وقتی دروس پایه رو همه رو بالای 90 درصد نرسونی چهارم خوندن بی فایدست.(البته 90 درصد موسسه ها خیلی با کنکور فرق داره بودن کسایی که همه آزمون ها مثلا زیستشون رو 100 میزدن تو کنکور 80 هم نزدن!
كلاس رفتن اگه واقعا به دردتون بخوره هيچ ايرادي نداره ، از پيشم بخون بعضي مباحث هستن كه هيچ وبطي به پايه ندارن و خوندشون تو سال تحصيلي وقتتو ميگيره و اگه الان بخوني از نظر زماني بعد مهر خيلي كمكت ميكنه ، پايرم هر چقد كه عالي بخوني بازم بايد يه چيزايي از پيش بلد باشي كه كامل بفهمي و همچنين تابستون هر چقدم كه پايه بخوني باز خواهي ديد نصفش ميپره از ذهنت

درسته اختصاصی خیلی مهم تر از عمومی هاست.کارنامه قلمچی اختصاصی ها جدا از ضریب هر درس مثلا شیمی ضریب 3 یا زیست 4 یه ضریب 3 برای کل اختصاصی ها در نظر میگیره مثلا تراز اختصاصی 6900 و عمومی 6370 میانگین 6767 تقریبا میده.
نه فقط قلمچي بلكه هر جايي حتي كنكور ضريب ٤ واسه اختصاصي هس كه تو عمومي نيس

loyal75

New Member
لایک ها
211

در مورد ظرفيت كم خواهيد آورد ولي در مورد تست نه ، تمومي نداره
بعد اينكه واسه هر موضوعي مثلا الكتروشيمي تست زديد دو دور يه دور ديگه برين يه عده تستو انتخاب كنين (مثله همين كاري كه خيلي انتشارات ميكنن) اما نه با سليقه اونا ، با سليقه خودتون

كلاس رفتن اگه واقعا به دردتون بخوره هيچ ايرادي نداره ، از پيشم بخون بعضي مباحث هستن كه هيچ وبطي به پايه ندارن و خوندشون تو سال تحصيلي وقتتو ميگيره و اگه الان بخوني از نظر زماني بعد مهر خيلي كمكت ميكنه ، پايرم هر چقد كه عالي بخوني بازم بايد يه چيزايي از پيش بلد باشي كه كامل بفهمي و همچنين تابستون هر چقدم كه پايه بخوني باز خواهي ديد نصفش ميپره از ذهنت
خب قبول دارید وقتی یه تست رو برای بار دوم میزنید ایده ی حلش تو ذهنتون هست؟
بنظر من این زیاد فایده نداره.. برای مرور خوبه.. اما باید برای اینکه توان واقعیتون رو تشخیص بدین یه تعداد تست دست نخورده نگه دارین... اون موقع است که بازده واقعی بدست میاد.. تست جدید هم محدوده..

لایک ها
1,804

خب قبول دارید وقتی یه تست رو برای بار دوم میزنید ایده ی حلش تو ذهنتون هست؟
بنظر من این زیاد فایده نداره.. برای مرور خوبه.. اما باید برای اینکه توان واقعیتون رو تشخیص بدین یه تعداد تست دست نخورده نگه دارین... اون موقع است که بازده واقعی بدست میاد.. تست جدید هم محدوده..
نچ قبول ندارم
ببينيد شما قراره واسه هر درس سه تا كتاب بخونيد كه هر كدوم ميانگين كمتر از ده فصل نيس
٨ تا هم درس دارين
عملا واسه هر فضل نهايت ماهي يه بار تست خواهيد زد(نميتونيد :4: ) و تو اين بازه اون قد مطلب خواهيد خوند كه از هر ٢٠ تستي كه زدين يكيش يادتون ميمونه…i promiss u

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

من هم همون کلاسای مدرسه رو میرم.
خداییش همین هم خیلیه ، تو تابستون که باید بریم ، هنوز عرق امتحان نهایی خوش نشده یه امتحان جامع سال سوم که گذاشتن و.... . ماه رمضان هم که هست و باید روزه بگیریم.
دیگه کشش برای کلاسای دیگه نمی مونه :4:

بالا