sajjaad1

New Member
لایک ها
21
پاسخ : برنامه شما برای تابستان 93

كلاس رفتن اگه واقعا به دردتون بخوره هيچ ايرادي نداره ، از پيشم بخون بعضي مباحث هستن كه هيچ وبطي به پايه ندارن و خوندشون تو سال تحصيلي وقتتو ميگيره و اگه الان بخوني از نظر زماني بعد مهر خيلي كمكت ميكنه ، پايرم هر چقد كه عالي بخوني بازم بايد يه چيزايي از پيش بلد باشي كه كامل بفهمي و همچنين تابستون هر چقدم كه پايه بخوني باز خواهي ديد نصفش ميپره از ذهنت
آقای روزدار از مدرسه ما توی تابستون پایه رو خوندن(البته در طول سال تحصیلی سوم هم درصد های خوبی میاوردن)الان هم هیچ مشکلی ندارن با پایه ها و رتبشون هم همیشه تو کانون زیر 10 هست و چند بار هم یک شدن.دین و زندگی و ادبیات از ذهن آدم میره اما ریاضی و شیمی و فیزیک که نه.زیست هم که ترکیبی زیاد داره همیشه با سوالاش سر و کار داریم.الان من خودم چون فیزیک 2 رو خوب خوندم با این که از اون موقع دیگه نگاهش نکردم اما هنوز در سطح 60 درصد یادمه.

f1376

New Member
لایک ها
19

بچه ها الان یه عمر تا تابستون مونده خدا سرشاهده من نصف عمرم تو این سه روز کوتاه میشه کلا از نظر من دنیا سه روزه که من چون نصف این سه روز بیشتر حوصله خوندن پیدا نمیکنم نصفش میره
هرثانیه که از ورق زدن این کتاب میگذره....
باز خداروشکر دینی نیست این بهتره
برای تابستونم کلا دریک کلام هرچی بیشتر بخونیم به نفعمونه من خودم قصد دارم درصورت قبول نشدن مرحله دو کلاسای مدرسه رو که توی تابستون برگزار میشه بپیچونم چون میدونم همش وقت تلف کردنه همون روزی 8 الی 10 ساعت مفید همه چی حل میکنه حتی این کم کاریا و داغون کردن معدلامون

loyal75

New Member
لایک ها
211

نچ قبول ندارم
ببينيد شما قراره واسه هر درس سه تا كتاب بخونيد كه هر كدوم ميانگين كمتر از ده فصل نيس
٨ تا هم درس دارين
عملا واسه هر فضل نهايت ماهي يه بار تست خواهيد زد(نميتونيد :4: ) و تو اين بازه اون قد مطلب خواهيد خوند كه از هر ٢٠ تستي كه زدين يكيش يادتون ميمونه…i promiss u
به نکته ی ظریفی اشاره کردین! ولی بازم نظرم اینه که با ذهنیت قبلی بیشتر از بازده واقعیمون میزنیم و ممکنه باعث کم کاریای بعدی بشه..
فقط خواستم پیشنهاد بدم یه سری تست دست نخورده برا خودمون نگه داریم تا بهتر بتونیم خودمون رو ارزیابی کنیم..

H sahar H

New Member
لایک ها
457

برنامه تابستون قلم چی بهتره یا گزینه دو؟؟؟!

skynight

New Member
لایک ها
40

برنامه ی تابستون امسال من از هر سالی فشرده تره، شیمی رو میرم مدرسه، فیزیک دوم و پیش و هالیدی و قراره با استادم تموم کنیم
کلاس المپیاد و رصد و کار با تلسکوپ قراره برم. هندسه دو و ریاضی سه رو هم قراره ببندیم
ان شاالله اگه وقت پیدا کردم خیلی دوست دارم عکاسی عمق آسمان هم برم
در کل آرزو می کنم ماه رمضون زنده بمونم، گرما هم که از حالا امونمون و بریده!!!

لایک ها
1,804

آقای روزدار از مدرسه ما توی تابستون پایه رو خوندن(البته در طول سال تحصیلی سوم هم درصد های خوبی میاوردن)الان هم هیچ مشکلی ندارن با پایه ها و رتبشون هم همیشه تو کانون زیر 10 هست و چند بار هم یک شدن.دین و زندگی و ادبیات از ذهن آدم میره اما ریاضی و شیمی و فیزیک که نه.زیست هم که ترکیبی زیاد داره همیشه با سوالاش سر و کار داریم.الان من خودم چون فیزیک 2 رو خوب خوندم با این که از اون موقع دیگه نگاهش نکردم اما هنوز در سطح 60 درصد یادمه.
خودتون رو با افراد مقايسه نكنيد ، كاراي نفر خاص رو سرمشق قرار نديد واس خودتون ، شما از كجا ميدونيد همين عاقايي كه ميگين چي كارا كرده و نگفته؟!!! عايا رتبه زير ده تو كانون نشان از موفقيته؟
فقط پايه خوندن كاره چندان درستي نيس

H sahar H

New Member
لایک ها
457

برنامه ی تابستون امسال من از هر سالی فشرده تره، شیمی رو میرم مدرسه، فیزیک دوم و پیش و هالیدی و قراره با استادم تموم کنیم
کلاس المپیاد و رصد و کار با تلسکوپ قراره برم. هندسه دو و ریاضی سه رو هم قراره ببندیم
ان شاالله اگه وقت پیدا کردم خیلی دوست دارم عکاسی عمق آسمان هم برم
در کل آرزو می کنم ماه رمضون زنده بمونم، گرما هم که از حالا امونمون و بریده!!!
الان همه این کارارو میخوای تو یه دونه تابستون انجام بدی؟؟
ببین فقط سه ماهه هاااا
منطقی نیستا

sajjaad1

New Member
لایک ها
21

خودتون رو با افراد مقايسه نكنيد ، كاراي نفر خاص رو سرمشق قرار نديد واس خودتون ، شما از كجا ميدونيد همين عاقايي كه ميگين چي كارا كرده و نگفته؟!!! عايا رتبه زير ده تو كانون نشان از موفقيته؟
فقط پايه خوندن كاره چندان درستي نيس
آیا این که فاتحه زبان فارسی رو خوندید کار خوبی است؟من این روش رو فقط برای خودم گفتم و یه مثال آوردم که نگین فراموش میشه و از این حرفا.هرکسی یه طوری درس میخونه منم گفتم تا زمانی که خوب پایه رو نخوندم پیش نمیخونم چون هنوز مشکلات زیادی تو شیمی و ریاضی دوم و کلا عربی و ... دارم.خوندن دروسی که تدریس نشده یک اشتباه بزرگه(البته به نظر من)چون اگه یک قسمت رو اشتباه یاد بگیری وقتی بفهمی اشتباه یاد گرفتی و خواسته باشی درستش کنی باید خیلی بیشتر زحمت بکشی.

لایک ها
1,804

آیا این که فاتحه زبان فارسی رو خوندید کار خوبی است؟من این روش رو فقط برای خودم گفتم و یه مثال آوردم که نگین فراموش میشه و از این حرفا.هرکسی یه طوری درس میخونه منم گفتم تا زمانی که خوب پایه رو نخوندم پیش نمیخونم چون هنوز مشکلات زیادی تو شیمی و ریاضی دوم و کلا عربی و ... دارم.خوندن دروسی که تدریس نشده یک اشتباه بزرگه(البته به نظر من)چون اگه یک قسمت رو اشتباه یاد بگیری وقتی بفهمی اشتباه یاد گرفتی و خواسته باشی درستش کنی باید خیلی بیشتر زحمت بکشی.
فاتحه زبان فارسيو خوندم؟ يني كتابي بحرفم؟؟ :4:
عاقا شما فازت يه چي ديگست همونو انجام بده كه صلاح ميدوني

لایک ها
93

فاتحه زبان فارسيو خوندم؟ يني كتابي بحرفم؟؟ :4:
ببخشید شما مگه الان نباید برای کنکور امسال اماده شید؟؟؟؟وقتتون خیلی مهمتر از این دعواهاست

RaHa 97

New Member
لایک ها
178

از 8 کلاسای مدرسه شروع میشه که بیشتر دوم و تستی کار میکنن
آزمون هم که گزینه دو ثبت نام کردم وطبق همین برنامه ها پیش میرم

sajjaad1

New Member
لایک ها
21

فاتحه زبان فارسيو خوندم؟ يني كتابي بحرفم؟؟
:4:
واط د فاض.ادم ها با هم فرق دارند.مثلا یه بنده خدایی میگه که سخت ترین امتحان زیست بوده در صورتی که برای من زبان فارسی بوده:17:

لایک ها
1,804

ببخشید شما مگه الان نباید برای کنکور امسال اماده شید؟؟؟؟وقتتون خیلی مهمتر از این دعواهاست
دارم لغت حفظ ميكنم و وقفه واسم الان لازمه
اينا چيزايي كه اگه خودم ميدونستم وضعم خيلي بهتر ميشد، به جاي اينكه برم چن مين تي وي ببينم ترجيح اينجا اينارو بنويسم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دارم لغت حفظ ميكنم و وقفه واسم الان لازمه
اينا چيزايي كه اگه خودم ميدونستم وضعم خيلي بهتر ميشد، به جاي اينكه برم چن مين تي وي ببينم ترجيح اينجا اينارو بنويسم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

واط د فاض.ادم ها با هم فرق دارند.مثلا یه بنده خدایی میگه که سخت ترین امتحان زیست بوده در صورتی که برای من زبان فارسی بوده:17:
چرند گفتيا خيلي بي ربط بود

sajjaad1

New Member
لایک ها
21

چرند گفتيا خيلي بي ربط بود
کجاش بی ربطه؟همونطور که روش های خوندن هر فرد متفاوته نقطه قوت و علاقه هرکسی متفاوته.مثلا من لغت انگلیسی رو تو جمله یاد میگیرم ولی یکی دیگه با فلش کارت.من نقطه قوت اختصاصیم زیسته یکی دیگه فیزیک.اصلا ولش کن این جا برنامه تابستونه نه این که فازت چی هست!(ناظم میاد به عنوان اسپمر دستگیرمون میکنه!)راستی الان که چند روز مونده به کنکور فازت چیه دوست عزیز؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر

skynight

New Member
لایک ها
40

الان همه این کارارو میخوای تو یه دونه تابستون انجام بدی؟؟
ببین فقط سه ماهه هاااا
منطقی نیستا
یه دلیل دیگه بیار که قانع کننده نباشه، تابستون سال پیش 11 تا کلاس تفریحی و علمی میرفتم تازه کلی هم رفتم گردش، امسال که اصل کاریا شیش تاس، دلیل این که گفتم برنامه ام از هر سالی فشرده تره این بود که امسال بیشتر کلاس علمی می رم و مباحث مشکلی هم هستن:)
باید بگم که هندسه و رصدو کار با تلسکوپ هر دو تا اواسط مرداد تموم میشن، اونای دیگه هم بعضا چن تا می افتن تو یه روز و هیچ مانعی نیست!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

من هم همون کلاسای مدرسه رو میرم.
خداییش همین هم خیلیه ، تو تابستون که باید بریم ، هنوز عرق امتحان نهایی خوش نشده یه امتحان جامع سال سوم که گذاشتن و.... . ماه رمضان هم که هست و باید روزه بگیریم.
دیگه کشش برای کلاسای دیگه نمی مونه :4:
هه هه ما 22وم آزمون تستی ورودی پیش دانشگاهی داریم.، 5 نفر اول رو کلاس Advanced نیمه خصوصی میخوان بذارن.... ببین مدرسه ما و همچین غلطایی! یه روز بعد امتحان نهایی باید امتحان بدی باز.

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

هه هه ما 22وم آزمون تستی ورودی پیش دانشگاهی داریم.، 5 نفر اول رو کلاس Advanced نیمه خصوصی میخوان بذارن.... ببین مدرسه ما و همچین غلطایی! یه روز بعد امتحان نهایی باید امتحان بدی باز.
اه، خیلی ظلمه در حق ما بچه ها .
انشاالله که همه چی ردیف میشه:116:

No_name

New Member
لایک ها
141

مدرسه ما 21 ام فرمودن همه از دم مدرسه برا هماهنگي و برنامه ريزي :4:

كلاسامون از تيرماه شروع ميشه تا وسطاي شهريور !

من پايه + نقاط ضعف + فيزيك و رياضي پيش (شيمي و زيست رو قبلا خوندم و فقط دوره مي كنم !) رو كامل مي خونم !

تست، مرور، تست، مرور ، و اين روند ادامه دارد تا اول مهر :4::15:

لایک ها
120

کلاس اضافی ثبت نام نکردم
(البته خود مدرسه واسه امتحانای گزینه 2 ثبت نام کرده البته با تاکید بگم امتحانا)
بعد خود مدرس هم هست

imooo

New Member
لایک ها
59

لابد جنگه دیگه! برای ما تا 27 شهریور کلاسامون ادامه داره! :/
وای ماه رمضون!! ثواب دوبرابر باید برای روزه های ما بنویسن!(در صورت گرفتن روزه!)
حالا تابستون هیچی ما کنکورمون هم میافته تو ماه رمضون دیگه کیک و ساندیس نمیدن من اصلی ترین انگیزم نابود شده اصن یه وضعی

بالا