Pouya_p

New Member
لایک ها
55
پاسخ : برگي از المپياد فيزيك

اين جور آدما زيادن به نظر من تو مرحله 2 و باشگاه تاثير گذار ترين چيز استرسه چون سطح معلومات نسبتا برابره ولي استرس ها

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

مرسی بچه ها! به خودم امیدوار شدم! :96::3:

یه چیزی!

نسخه نهم و هشتم فیزیک هالیدی رو که نگاه کنید (زبان اصلیشو میگم) عین هم هست و هیچ تفاوتی نمی کنه و مسائل بیشتری داره!

ترجمه نسخه هشتم رو دادن برین بگیرین اگه خواستین!

من انگلیسی هالیدی رو که میخونم ، 98 درصد می فهمم ، به نظر شما فارسیش رو بخونم یا انگلیسش رو ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

من چيزي كه از رو حرف هاي شما 2 تا راهبر فهميدم ميگيد كتاباي مرجع رو مو به مو بخونيم و به همون اندازه كه رو حل مسئله وقت ميزاريم رو خوندن دقيق و مفهومي هم وقت بذاريم ديگه من خودم مشكلم باگ علمي تو اثباتام اما ايده هام و حسم خوبه خر كاريمم افتضاحه برا تقويت چه كنم؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

به نظرم باز از یه ترجمه ی خوب استفاده کن. ترجمه خرمی خوبه نسبتا" .

برای خرکاری باید مسئله های خرکاری حل کنی.
معمولن مسئله هایی که بسط و اختلال داره خرکاری هستن. از این جور مسئله ها توی سوالای دوره و بوستون میتونی ببینی . (بوستون خرکاری و فیزیکیه به خاطر همین از مسائل دوره 40 خیلی بیشتر زحمت میخواد).
اوج خرکاری هم توی دوره های 80 تا 83 هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

آخه ميخوام يه سوال خر كاري حل كنم وسطش 7-8 سوتي ميدم - رو + ميبينم 2 رو3 2*2 رو =10 بوستونم گير آوردم حالا كه گگفتي اختلال رو اختلال يكم گيج ميزنم كتاب مظفري هم يكمشو فهميدم اما اونجوربي كه دلم ميخواد نميتونم حلش كنم

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

مظفری کتابش یه جوری گفته که خودش فقط میفهمه. دیگران باید معلم داشته باشن (تقریبا")
من هر کتاب اختلالی که دیدم (زبان اصلی و خیلی معتبر) این چیزایی که مظفری گفته رو نگفته. نمیدونم اینا رو از کجاش درآورده.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

مرسی پوریا جان! واقعا تشکر از شما رو نمی شد تو دکمه تشکر خالی کرد گفتم زبانی هم تشکر کنم بد نیست!

و هم چنین اقای شیرکوهی عزیز !

فقط یک سوال!

حقیقتش اینه که با این اوصافی که شما گفتی پوریا جان من دیگه باید بیخیال المپیاد شم چون من تازه این تابستون به یاد این افتادم المپیاد رو جدی بخونم

اما مثل اینکه خیلی دیره! واقعا اگر بشینم بخونم و بفهمم و ارتباط برقرار کنم میشه کاری کرد تا مرحله 1 و ... ؟ یعنی امیدی به من هست ؟!

تا مرحله 1 ، 3 جلد اول هالیدی و الفبای نور هندسی و حرارت و سیالات و کلپنر رو خوب بخونم و ارتباط برقرار کنم ، میتونم قبول شم یا نه؟!

اگر راه بهتری است که من میتونم مرحله 1 قبول شم ، بگین ! چون من امسال میرم سال سوم

دقیقا منظور من هم همینه... لازم نیست همه کتابا رو بخونی.. من تو رو از نزدیک ندیدم.. اگه یکم باهوش باشی و خوب بخونی.. خوب یعنی همه اون نکته هایی که بالا گفتم.. کاملا امید مرحله 2 هست..

IsaacNewton

New Member
لایک ها
17

سال 80 یه بابایی بود فامیلیش کرمانی بود سال سوم شروع کرد به المپیاد خوندن طلا شد رفت جهانی طلا 3 شد الانم mit میره

بالا