افرا.ف

Well-Known Member
لایک ها
580
پاسخ : بهترین ترجمه ی کتاب ها المپیاد زیست

سلام بچه ها یه سوالی داشتم نظرتون راجبه کتاب از لنینجر تا استرایر خانه زیست شناسی چیه?
فوق العادس . چندین دور خوندمش و واقعا لذت بردم .

لایک ها
61

سلام دوستان امید وارم ک برنامه خوندن المپیادتون خوب داره پیش میره برای اوقن دسته از افرادی ک تو دو راهی موندن ک کدوم رو انتخاب کنن چند کلام حرف داشتم اول اینکه سعی بشه انگلیسی خونده بشه دوم اگه نمیتونین هر کدوم ک بهترین ترجمه رو داره انتخاب کنید و برای بهتر درک کردن عکسا جدوال نمودار و... از پی دی اف و نسخه اصلی رنگی استفاده کنید موفق باشین

زمینی

Active Member
لایک ها
159

به نظرتون اگر کتاب از لنینجر تا استرایر خانه زیست رو بخونیم دیگه لازم نیست خود لنینجر یا استرایر بخونیم؟
و نظرتون راجع به مبانی فیزیو جانوری انتشارات فاطمی چیه؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215

زیاد اولی روش شناخت ندارم ولی فیزیولوژی رو مطالبش خوبه

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

کتاب های خانه زیست شناسی کلا خوبه
من لنینجر رو از روی انتشارات آییژ خوندم

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

هر دو تقریبا یکین ولی به نظر من لنینجر بهتره . فقط مگه شما تازه شروع نکردین؟از الان لنینجر میخواین بخونین؟؟؟؟:211::26:
به خدا برنامه ریزی چیز بدی نیس!!!!!!!!!!من هنوز نخوندمش فقط برای برنامه ریزی پرسیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:185::185::39::188:

bloodborne

New Member
لایک ها
215

حالا شما ها هر کی دوستدارید بکنید رو بکیند ولی اگر می خواید مشورت بگیرید من می گم اصلا بیوشیمی رو بذارید برای دبیرستان .
راهنمایی اگه هستید فقط زیست عمومی بخونید.
من خودم زخم خورده همین کارام.
من همیشه زیست دوست داشتم ولی تصمیم گرفته بودم باسه المپیاد فیزیک بخونم من اولش کتاب وزارتی رو نخوندم. بعد سه چهار فصل از فیزیک پایه رو خوندم بعد رفتم سراغ هالیدی 1 بعد چند وقت دلم رو زد خیلی به فیزیک دیگه علاقه نداشتم.
به خاطر همین سنگ بزرگ برداشتن علامت نزدنه.

بالا