در اوقات فراغت چی کار می کنید؟(بیشتر از یک گزینه میشه)

• مجموع رای دهندگان
    62
لایک ها
282
پاسخ : به جز درس خوندن چیکار می کنید

روزای عادی (روزایی که باید فرداش برم مدرسه)بیشتر خیال پردازی میکنم... به جرئت میتونم بگم نصف روزم به خیال پردازی میره نصف دیگشم میخوابم و درسای فردارو میخونم
روزای تعطیل (روزایی که فرداش نباید برم مدرسه) با کنترل ور میرم تا یه برنامه ی جالب پیدا کنم که معمولا هم پیدا میکنم (کلا اهل فیلم وسریال نیستم) اما اگه واقعا چیزی پیدا نکردم اهنگ گوش میدم من معمولا اهنگ کم گوش میدم اما هر وقت که گوش میدم یه 5 ساعتی طول میکشه اما سرگرمی مورد علاقم کتاب خوندنه کافیه یک کتاب بگیرم دستم تا تموش نکنم ولش نمیکنم من عاشق کتاب های رمان تاریخی(تاریخی -داستانی) ام. خدا میدونه چند بار کتاب سینوهه و دزیره رو خودم...
سعی کن کمش کنی منم مثل توام ولی چون وقت آدم رو نابود میکنه کمترم تمرکز داری ولی تو احتمالن یه آدم با تخیل بالایی هستی من نمیگم اینکارو ترک کن چون قطعا دیوونه میشی ولی این کارو انتقال بده به وقت های استراحتت بهتره

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

جدیدا برنامم عوض شده...هر روز 45 دقیقه می رم مدرسه،45 دقیقه میام خونه..........پیانو میزنم چون می خوام برم مسابقه...پیانو آرامش میده؟؟وقتی نداری چطور می تونه بده؟؟وقتی همه ی اهل محل و فک و فامیل بهت میگن المپیاد نخون بشین کنکور بخون،دیگه چه آرامشی برات می مونه؟؟؟از همون روز اول می گفتن...دو ماه پیشم می گفتن...الانم میگن.... .به طور کل الان دیگه روز من نصفش با جر و بحث سر المپیاد میگذره،بقیشه هم با خود المپیاد میگذره!!:18:

همه ی این جر و بحث ها آدم رو عقب میندازه...مدارس سمپاد(10سال پیش) مکانی بود که کنکور رو از روز اول دبیرستان نمی کردند تو گوش دانش آموزان.....اما مدرسه ما...مثلا سمپاده.:23: در حال حاضر من تو مدرسه بیشتر احساس راحتی می کنم تا خونه...اگه بشه تا غروب اونجا می مونم اما نمیشه،چون اون وقت 2 ساعت طول می کشه برسم خونه....

بعضی وقت ها آدم واقعا ناامید می شه نه؟

از یه سری آدم ها واقعا بدم میاد...از اونایی که وقتی می خواین یه مطلبی رو یاد بگیرن میرن میشینن همه ی کلمات یک کتاب رو مو به مو حفظ می کنن،اما فقط حفظ می کنن...فکر می کنن که این بهترین کاره و روش افراد دیگرو که مفهوم رو یاد می گیرن رو غلط می دونن،اصلا اونا رو آدم حساب نمیارن.... از همه بدتر وقتی هست که ازم بخوان به جای مفهوم بیام حفظ کنم....به جای المپیاد بیام به روش افراد دیگه کنکور بخونم..........

اما به طور کل الان روز من با المپیاد میگذره،اوقات فراغتم هم سعی می کنم تو اتاقم بگذرونم... و بیرون نرم...اما چون پیانوم بیرونه بعضی وقتا مجبور میشم بیرون برم.....

همه ی این جر و بحث ها آدم رو نابود می کنه...:18: خوب شد که این تاپیکو یه نفر راه انداخته...

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

سلام
منم اهنگ گوش میدم همزمان با نت اومدنم فرقی برام نمیکنه سبک اهنگش چی باشه !!
سریال که اصلا!!! همه از هم چرت تر ارزش دیدن نداره !!!فیلم های علمی تخیلی که...:124::124::124::124:
از بین کتاب ها هم قبلا رمان تخیلی نوجوان(دارن شان و دلتوراو...)میخوندم ولی الان قران و نهج البلاغه و کتابای استاد مطهری :53::53::53:

لایک ها
268

من فوتبال می بینم. فوتبال واقعی بازی می کنم. فوتبال با کامپبوتر بازی می کنم. فوتبال دستی بازی می کنم. تخته نرد بازی می کنم. فیلم می بینم. تو اینترنت گشت می زنم و .....
بهتر بود بپرسید به جز درس خوندن چی کارا نمی کنید؟!!!!

لایک ها
105

خالی نبند اکبر من میشناسمت! مث ...... فقط درس میخونی.:204:
آره با این وضع باشگاه امیدی هم مونده واسه ما که بشینیم درس بخونیم ! **** تو ذاتشون ...

marzieh.s

Active Member
لایک ها
115

بیشتر شعر(حافظ و... )میخونم،بعدش به رویا ها و هدفام فکر میکنم اگه هم وقتم زیاد باشه چیزایی که بهشون فکر میکنم رو مینویسم...
اگه دیگه خیلی بیکار باشم بازی میکنم(بیشتر کامپیوتری)

لایک ها
25

خب سوالتون خیلی سخته!آخه من به جزدرس خوندن هرکاری که بخوام می کنم.واقعاحوصله سیستم گندیده آموزشی مون ندارم..دربهترین شرایط می تونم تحملش کنم.پیش رفتن بایه همچین سیستم آموزشی عین پرکردن یه آبکش ازآب سخته والبته بیهوده

kiki75

New Member
لایک ها
116

من هم پیانو میزنم...اگر وقت کنم کتاب های عرفان و منطق را میخونم..
بعد هم کلا نجوم و iypt ....بعد هم مسافرت ...
البته به احتمال زیاد تابستان قراره یک کلاس نجوم مقدماتی و هندسه فضایی برای دانش آموز های راهنمایی نورا بزارم...
ممکنه برای دبیرستانی ها هم کلاس iyptبزارم...
البته انشاالله!!!!:15:

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

به جز درس؟!!!!
خب:
موزیک به حد لازم!:171:
سریال های مختلف که نه ولی یک سریال توپ!
نت مثله مسنجر و فیس و اینجا و...!
موزیک ویدیو!
طرح سوال!
تدریس و...

تدددددررررریییسسسسس!!!! اونم با این سن وسال!:190:
حالا چی درس میدی؟ خصوصی یا به بقیه بچه های مدرستون؟:73:

Mahdi73

New Member
لایک ها
71

تدددددررررریییسسسسس!!!! اونم با این سن وسال!:190:
حالا چی درس میدی؟ خصوصی یا به بقیه بچه های مدرستون؟:73:
مگه چیه خب به دانش آموزای ضعیف تر از خودش کمک می کنه

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

جدیدا برنامم عوض شده...هر روز 45 دقیقه می رم مدرسه،45 دقیقه میام خونه..........پیانو میزنم چون می خوام برم مسابقه...پیانو آرامش میده؟؟وقتی نداری چطور می تونه بده؟؟وقتی همه ی اهل محل و فک و فامیل بهت میگن المپیاد نخون بشین کنکور بخون،دیگه چه آرامشی برات می مونه؟؟؟از همون روز اول می گفتن...دو ماه پیشم می گفتن...الانم میگن.... .به طور کل الان دیگه روز من نصفش با جر و بحث سر المپیاد میگذره،بقیشه هم با خود المپیاد میگذره!!:18:

همه ی این جر و بحث ها آدم رو عقب میندازه...مدارس سمپاد(10سال پیش) مکانی بود که کنکور رو از روز اول دبیرستان نمی کردند تو گوش دانش آموزان.....اما مدرسه ما...مثلا سمپاده.:23: در حال حاضر من تو مدرسه بیشتر احساس راحتی می کنم تا خونه...اگه بشه تا غروب اونجا می مونم اما نمیشه،چون اون وقت 2 ساعت طول می کشه برسم خونه....

بعضی وقت ها آدم واقعا ناامید می شه نه؟

از یه سری آدم ها واقعا بدم میاد...از اونایی که وقتی می خواین یه مطلبی رو یاد بگیرن میرن میشینن همه ی کلمات یک کتاب رو مو به مو حفظ می کنن،اما فقط حفظ می کنن...فکر می کنن که این بهترین کاره و روش افراد دیگرو که مفهوم رو یاد می گیرن رو غلط می دونن،اصلا اونا رو آدم حساب نمیارن.... از همه بدتر وقتی هست که ازم بخوان به جای مفهوم بیام حفظ کنم....به جای المپیاد بیام به روش افراد دیگه کنکور بخونم..........

اما به طور کل الان روز من با المپیاد میگذره،اوقات فراغتم هم سعی می کنم تو اتاقم بگذرونم... و بیرون نرم...اما چون پیانوم بیرونه بعضی وقتا مجبور میشم بیرون برم.....

همه ی این جر و بحث ها آدم رو نابود می کنه...:18: خوب شد که این تاپیکو یه نفر راه انداخته...
چقدر دلت غم و قصه داره:184:! واقعا خوب شد یکی این تاپیک رو راه انداخت، وگرنه می ترکیدی از این همه قصه!!!!
راستی به شیوه Brain storming نوشتی ؟؟؟ خیل قروقاطی بود.:17:
ولی نگران نباش همه چی درست میشه، ان شاءا....
فقط توبه کارت ادامه بده:107:

ramtin7

New Member
لایک ها
0

playing:
1-Basketball
2-vollyball
3-guitar or goingout or dancing

amideoxy

New Member
لایک ها
400

زبان انگلیسی
قرآن
نت

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

سلام
من معمولا وقتی دلم میگیره گیتار میزنم
کتاب خوندنو خیلی دوست دارم مخصوصا کتابای دکتر شریعتیو
موسیقی گوش دادن برام تفریح ارامش بخشیه
خواب عالیه
اما من در حل حاضر انقد گرفتارم به هیچکدوم نمیرسم
فیلم اکشنم خیلی دوست دارم
و از همه مهم تر عاشق افزایش دانش شیمیمم

آخرین ویرایش توسط مدیر

avogadro

New Member
لایک ها
167

خوندن شیمی ولی از تست زدن بدم میاد

خوابیدنو خیلی دوست دارم حتی حاضرم از سرویسم جا بمونم.

آهنگ گوش دادن هنگام درس خوندن مخصوصن یانی

crazyboy

New Member
لایک ها
539

سریال , فیلم , انیمه و گردش با دوستان :65:
اسم سریال ها و انیمه هارو میگم :
GTO
Highschool DxD
The Vampire Dairies
Secret Circle
How I Met Your Mother
Nikita
Pretty Little Liars
The Walking Dead
و ....
هر سوالی داشتید در مورد سریال به من بگید !

لایک ها
17

درد دلم رو تو دفتر خاطراتم مینویسم ،یا میرم وب گردی..................:97:

لایک ها
0

وقت داریم که کاره مورده علاقه انجام بدیم

miss.chemist

New Member
لایک ها
10

من که بلافاصله بعد درس میپرم نت!:197:بعدش هم چون رمان دوس دارم رمان گیر بیارم رمان میخونم!:d

S@n@m

New Member
لایک ها
42

چندتا رمان خوب یا کتاب مفید معرفی کنید از افسردگی در بیام :(

یه چیز دیگه چرا توی همچین سایتی با این سطح علمی انقدر غلط املایی زیاده؟ زشته بابا.. حالا دلیلش هم میگم: چون که نیروی علوم انسانی تو این سایت کمه :دی

بالا