وضعیت
موضوع بسته شده است.

voroojak290

New Member
لایک ها
0
واضحه که حقیقت نداره!
همون نقره هاشم به زور سهمیه می گیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gonahkar

New Member
لایک ها
67
تازه بعضی دانشگاه ها هم سهمیه قبول نمی کنن

mop

New Member
لایک ها
111
بله...................................................................

najafi2020

New Member
لایک ها
195
سلام
راستش اگر یه سال سومی امید داشته باشه که برای دوره ی 40 نفری انتخاب بشه و مدال بیاره یعنی یه المپیادی واقعی باشه(نه در حد تفریح!)، براش فرقی نمیکنه که سال اولی و دومی هم قبول بشه چون همون 500 نفر قدیم هم خیلی خیلی زیاده! اگر یه سال دومی بتونه تو همین مرحله ی اول(که 500 نفر قبولی کم نیست ) یک سال سومی را شکست بده، به نظر من بهتره اون دوست سال سومی به کنکورش بچسبه تا شاید بتونه 1 رقمی بیاره و عکسش را تو مجله چاپ کنن.

حالا مرحله دوم بحثش جداست.اما به نظر تو همین مرحله ی دوم هم اگه یه سال دومی توانایی داشته باشه که قبول بشه باید قبولش کنن.
المپیاد کنکور که نیست! یه میدانِ که بچه های نخبه واردش می شوند حالا این نخبه سنش چه اهمیتی داره؟
از کجا معلوم که این سال دومی نتونه یه مدال بهتر در المپیاد جهانی کسب کنه؟

وجدان من میگه هرکس بیشتر تلاش کنه باید موفق بشه نه هرکس سنش بیشتره و ریش داره!

لایک ها
6
NA TANHA SENE NOKHBE AHAMIAT NADARE BALKE KHODE NOKHBE HAM AHAMIAT NADARE

KHODAIISH DGE
khoda vakili nokhbe kiloo chande goanjoo ro negaaa bebin nayoomade ro tokhme cheshmeshoon gozashtan
hala hamin bachehaye maro bebin>> miran jahani barmigardan kasi esteghbalesh nemire

olampiadia

New Member
لایک ها
0
من كه فكر كنم 5% درسته...
همه ميگن.
فكر كنم اونايي كه زير 60 زدن بايد بي خياله قبولي شن چون ميگن خيلي ها تقلب كردن و بالاي 80 زدن...

shallaleh

New Member
لایک ها
141
olampiadia گفت
فكر كنم اونايي كه زير 60 زدن بايد بي خياله قبولي شن چون ميگن خيلي ها تقلب كردن و بالاي 80 زدن...
تقلب دیگه چیه
چطور میشه تقلب کنن

نه بابا
فک نکنم اینجوریا باشه!!از کجا شنیدین؟مطمئنین؟

olampiadia

New Member
لایک ها
0
اره چرا نميشه تقلب كرد پسراي شهر ما كه تقلب كردن... 90% مطمئنم كه راسته

AKIjoon

New Member
لایک ها
11
najafi2020 گفت
سلام
راستش اگر یه سال سومی امید داشته باشه که برای دوره ی 40 نفری انتخاب بشه و مدال بیاره یعنی یه المپیادی واقعی باشه(نه در حد تفریح!)، براش فرقی نمیکنه که سال اولی و دومی هم قبول بشه چون همون 500 نفر قدیم هم خیلی خیلی زیاده! اگر یه سال دومی بتونه تو همین مرحله ی اول(که 500 نفر قبولی کم نیست ) یک سال سومی را شکست بده، به نظر من بهتره اون دوست سال سومی به کنکورش بچسبه تا شاید بتونه 1 رقمی بیاره و عکسش را تو مجله چاپ کنن.

حالا مرحله دوم بحثش جداست.اما به نظر تو همین مرحله ی دوم هم اگه یه سال دومی توانایی داشته باشه که قبول بشه باید قبولش کنن.
المپیاد کنکور که نیست! یه میدانِ که بچه های نخبه واردش می شوند حالا این نخبه سنش چه اهمیتی داره؟
از کجا معلوم که این سال دومی نتونه یه مدال بهتر در المپیاد جهانی کسب کنه؟

وجدان من میگه هرکس بیشتر تلاش کنه باید موفق بشه نه هرکس سنش بیشتره و ریش داره!
سن تو مرحله دو اهمیت نداره ولی شانس خیلی اهمیت داره من وقتی سال دوم بودم مرحله دو رو همیشه بالای نود میزدم.
حالا شما فرض کن تو مرحله دو که اینقدر خرتوخره و کسی که صد هم میزنه ممکنه قبول نشه 10تا دومی هم به این جمع اضافه میشن بله اون دومی ها تا قبل از مرحله دو با ما هیچ تفاوتی از نظر معلومات مورد نیاز ندارن.
اون وقت حق ما بیپاره ها ضایع میشه!

shallaleh

New Member
لایک ها
141
ینی چی؟همینا باعث میشه آدم از همه چی ناامید شها!!!!
حالا تو درسای چرند اشکال نداره،ولی تو المپیاد دیگه.............واقعا حق دیگری رو ضایع کردنه!

maral4

New Member
لایک ها
2
بله من هم در مورد تقلب شنیدم معلممون هم گفت تقلب شده انگار بعضی ها زود دادن یا با موبایل سوالا رو به معلم هاشون رسوندن و اونا جوابای درست رو بین بچه هاشون پخش کردن
به نظر من که تقلب این طوری خیلی زشته اونم توسط معلم ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه انگار این کار توسط چند تا مدرسه انجام شده

elish

New Member
لایک ها
116
age vaghean 2omi hast ke betune az 3omi jolo bezane pas hagheshe.

setareh-n

New Member
لایک ها
40
maral4 گفت
بله من هم در مورد تقلب شنیدم معلممون هم گفت تقلب شده انگار بعضی ها زود دادن یا با موبایل سوالا رو به معلم هاشون رسوندن و اونا جوابای درست رو بین بچه هاشون پخش کردن
به نظر من که تقلب این طوری خیلی زشته اونم توسط معلم ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه انگار این کار توسط چند تا مدرسه انجام شده
ببینید.... به نظر من تقلب تو مرحله 1 اصلا مهم نیس. کس که مر حله 1 رو با تقلب قبول شه عمرا بتونه مر حله 2 دربیاد..... چند نفر بین 400 500 نفر هم فکر نکنم جای کسی رو اشغال کنن..... تو مرحله 2 هم خیلی سخت گیر هستن.... یه نفر از باشگاه به هر حوزه امتحانی می فرستن و مطمئن باشید تو مرحله 2 شیمی اونقدر وقت کم میارین که اصلا فرصت تقلب نیست !!! هر کی هم بخواد بکنه حتما مخش یه ایرادی داره !!!!!

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811
دروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووغه

shallaleh

New Member
لایک ها
141
منم نظرم همینه....
درووغه!

gonahkar

New Member
لایک ها
67
بالاخره جواب مرحله اول اومد دیدیم علاوه بر این که دوم ها رو قبول شدن تعدادی اول هم قبول شدن (من هم که دوم بودم قبول شدم)

mohammad1374

New Member
لایک ها
4
پاسخ : به نظر شما واقعیت داره؟

به نظر من همین که به ما دومی ها اجازه دادن تومرحله 1و2 شرکت کنیم و خودمون رو با دیگران بسنجیم کافیه:93::93:

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

من یه چیز درمورد تقلب م 1 میدونم و حتی میدونم چرا باشگاه این پست رو گذاشته.امیدوارم باشگاه متقلب ها رو حذف کنه.
ولی حیف که نباید بگم. باز یه بحث راه میفته و حالش رو ندارم.تازه قول دادم که به کسی نگم

aida-v

New Member
لایک ها
32

یکی از اعضای باشگاه به یکی از دوستام گفته که دوم ها را قبول نمی کنن! چون احتمال داره به خاطر دوم ها بعضی از سوم ها قبول نشن و فقط برای اینکه بتونن پول بیشتری بگیرن دوم ها رو هم ثبت نام کردن(البته اینو می شه استنباط کرد یعنی خودش این نگفت که بخاطر پول به دوم ها اجازه ی شرکت دادن)

به نظر شما این می تونه واقعیت داشته باشه؟
نظرتون چیه؟
نه اینطور نیست من خودم یکی از اون دوما بودم :)البته مرحله اول اینطوره ولی فکر نکنم مرحله ی دوم از بین دومیا کسی انتخاب بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا