بچه هاي زيست دوره 14 -15- 16و بعد(!!) جواب بدن...

لایک ها
40
سلام...:89::99:اگه دوست دارين در آينده رشته پزشكي يا بيوتك رو انتخاب كنيد اينجا بگيد چرا ميخوايد كدوم رو بريد(چي شد جمله:195:) همراه با دليل اينكه چرا اون يكي رو نميخوايد انتخاب كنيد( اگه رشته ي ديگه اي ميخوايد بريد كه هيچي :10:)...:d

آذرخش

New Member
لایک ها
30
پاسخ : بچه هاي زيست دوره 14 -15- 16و بعد(!!) جواب بدن...

من خودم موندم توش که کدومو انتخاب کنم؟؟؟؟؟.میگن اگه کسی واسه ادامه تحصیل میخواد بره اونور بیوتک بخونه بهتره تا پزشکی!!! من خودم دوست دارم دنبال چیزای جدید برم. خب با این حساب بیوتیک برام بهتره مخصوصا با توجه به علاقه ای که نسبت به ژنتیک دارم. چون خیلی شبیه همن ولی بیوتیک خفن تره و جون میده برای کارای تحقیقاتی و پژوهشی و به چاپ رسوندن نشریه های علمی. ولی خب آینده چندانی این ور نداره. بیشتر روش فکر میکنم تا ببینم چی میشه.

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

قبلا تو این تاپیک بحثش شده.
http://www.irysc.com/forum/t4480-2/

ALRSM

New Member
لایک ها
12

به نظر من مهم نیست چیکار میکنی ،مهم اینه که بهترین کار رو بکنی .
من دوست دارم هرجا هستم بهترین باشم،مثلا تو سلولی مولکولی از شخصیت موفق خانم دکتر گیتی امتیازی(کتابشو که حتما خوندید دیگه!!)خوشم میاد،اگه رفتم سلولی دوست دارم اینجوری باشم و اگه پزشکی رفتم (نمیدونم چرا ولی) دوست دارم حراح بشم (شاید یه چیزی تو مایه های پرفسور سمیعی خودمون) ،راستی هرچی گشتم تو بیوتک یه الگو خوب پیدا نکردم ولی یکی از بچه هامون داره میخونه (که اگه الگو شد دوست دارم مثل اون بشم!!!!!!!).
ولی فعلا یه مدال منتظرمه ،که باید برم از بلاتکلیفی درش بیارم!!

بالا