H sahar H

New Member
لایک ها
457
سلام
من سوم تجربی هستم...میخوام واسه کنکو بخونم...هرکی دوست داره بیاد اینجا تا با هم بخونیم و رقابت کنیم و به هم روحیه بدیم واسه پیشرفت تلاش کنیم:210:

بسم الله
.......................................................................................................................................................................................................................
در ضمن کسی قرار نیس به اجبار بیاد اینجا!! خب با پای خودتون میاین دیگه!!!!!
پس تخریب روحیه ممنوع

وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده.
چارلي چاپلين

آخرین ویرایش توسط مدیر

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : بیاید باهم کنکور بخونیم

سلام
یعنی چی با هم بخونیم؟

لایک ها
571

سلام
یعنی چی با هم بخونیم؟
فکر کنم منظورش اینه که با برنامه ریزی هماهنگ با هم درس بخونیم و اشکالات رو در میان بگذاریم.

H sahar H

New Member
لایک ها
457

ینی باهم بخونیم دیگه!!!
ینی بهم روحیه بدیم و درعین حال باهم رقابت کنیم

لایک ها
571

البته رقابت سالم!!:d:d:d

H sahar H

New Member
لایک ها
457

صددرصد!! وقتی میگم روحیه بدیم و درکنارش رقابت کنیم ینی همون رقابت سالم دیگه!!:67:

لایک ها
571

آخه بعضی ها به هم روحیه میدن بعد از پشت خنجر میزنن!!!:21::21:

H sahar H

New Member
لایک ها
457

خب اون بعضیا لطف کنن نیان اینجا!!!:68:

لایک ها
251

لطفا یه مطلب به درد بخور بنویسید به جای اینهمه بحث
اینا همه اسپم هستن

H sahar H

New Member
لایک ها
457

کیا قراره سفت و محکم واسه کنکور بخونن؟؟؟لطف کنن بیان یه ابراز وجودی بکنن:(

لایک ها
251

کیا قراره سفت و محکم واسه کنکور بخونن؟؟؟لطف کنن بیان یه ابراز وجودی بکنن:(
داریم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که بخواد اونقدر سفت بخونه که نمیاد اینجا!!!!!!!!!!

H sahar H

New Member
لایک ها
457

اونی که داره سفت و سخت میخونه میتونه هرازگاهی واسه تنوع اینجا هم بیاد...هیچکی نمیتونه از24 ساعت همشو درس بخونه...بالاخره یه فضای خالی تو روزمره پیدامیشه که بیان اینجا...بعدشم اگه اونایی که سفت و سخت میخوندن اینجا نمیومدن پس مدال دارای کشوری و جهانی ایریسک چی هستن؟؟؟

لایک ها
251

اونی که داره سفت و سخت میخونه میتونه هرازگاهی واسه تنوع اینجا هم بیاد...هیچکی نمیتونه از24 ساعت همشو درس بخونه...بالاخره یه فضای خالی تو روزمره پیدامیشه که بیان اینجا...بعدشم اگه اونایی که سفت و سخت میخوندن اینجا نمیومدن پس مدال دارای کشوری و جهانی ایریسک چی هستن؟؟؟
پس صبر کنید تا ساعت استراحت اون برسه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اون مدال دارا المپیادین که مفهومیه
کنکور که نمیخونن بخوان روزی 16 ساعت بخونن

H sahar H

New Member
لایک ها
457

متوجه منظورتون نشدم!!
من منظورم این بود که ما میتونیم در طی یه مسیر(مثلا همین کنکور) هم موفق باشیم و هم تجربه هایی که تو حین طی کردن مسیر بدست میاریم در اختیار هم بذاریم

Gabon

New Member
لایک ها
177

ینی الان میخوام بدونم شما راجع به سومایی که تو ایریسک هستن چی فک کردین؟:39:

تو این تاپیک قراره سفت و سخت خوندنو با هم شروع کنیم..:)

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

من كنكوري نيستم ولي فكر نمي كنيد به جاي انكه انقدر هم ديگر را سركوب كنيد، در راستاي تاپيك با هم صحبت كنيد و رفع اشكال، روحيه دادن، جديدترين اخبار كنكوري تان و يا حتي مطالب انگيزشي كه تصور مي كنيد وجودش ممكن است در كاهش خستگي تان كمك كند بنويسيد ؟!!

لایک ها
571

من كنكوري نيستم ولي فكر نمي كنيد به جاي انكه انقدر هم ديگر را سركوب كنيد، در راستاي تاپيك با هم صحبت كنيد و رفع اشكال، روحيه دادن، جديدترين اخبار كنكوري تان و يا حتي مطالب انگيزشي كه تصور مي كنيد وجودش ممكن است در كاهش خستگي تان كمك كند بنويسيد ؟!!
من این رو قبول دارم متاسفانه بعضی ها ضد حال میزنن و فکر می کنند از همه بهترند!!!

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

H sahar H

New Member
لایک ها
457

سلام سحر خانم.چی میشد جای این همه وراجی کردن درستو می خوندی و اینقد هدر نمی دادی وقتتو
سلام من حتی بخاطر یه دقیقه بیشتر موندن تو اینترنت از درسم نزدم...من به کسی اصرار نکردم که بیاد اینجا...من فقط خواستم یه فضای رقابتی ایجاد کنم...دیگه برداشت های شما و حرفایی که میزنید شخصیت خودتون رو نشون میده...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بچه ها اگه موافقین یه ساعتی که اکثرا بیکار هستین رو مشخص کنید باهم بیام اینجا و بگیم چه کارا کردیم واسه کنکور...راستی دیروز یه برنامه7ساعته نوشتم واسه خودم...کلا دور فیلم ها رو هم خط کشیدم...آخه هرچی فکر کردم دیدم ارزش دیدن ندارن...بعدشم ایشالله هروقت به یه جایی رسیدیم راحت میتونیم تو اینترنت فیلمایی رو ندیدیم و از اول تا آخرش ببینیم تا سیر بشیم...!!! الان فقط درس و تفریح که به روحیمون کمک کنه...

بالا