nima94

New Member
لایک ها
296
سلام تعداد سوالات تو دوره های مختلف:
دوره چهاردهم:13
دوره پانزدهم:7
دوره شانزدهم:2
دوره هفدهم:4
دورهجدهم:7
دوره نوزدهم:6

mobtaker

New Member
لایک ها
36
دوره 14 ، 13 تا سوال بوده؟

لایک ها
0
بچه ها یک کتاب هست به نام 2000 مسئله در شیمی, بهروز بهنام, انتشارات خوشخوان همین پاییز 89 منتشر شده اما نه تو اینترنت هست نه تو بازار. کتابیه با پاسخ های کاملا تشریحی اگه کسی سایتی یا تلفنی پیدا کرد که بشه اینترنتی یا بانکی خرید حتما من را خبر کنه این کتاب رو اگه بخونید حله ولی مشکل این جاست که پیدا نمیشه

nima94

New Member
لایک ها
296
mobtaker گفت
بله ولی 70 درصد سوال های مرحله اول رو میشه بدون خوندن زد

zeynab2010

New Member
لایک ها
3
mobtaker گفت
آره بابا من اون روز داشتم حل ميكردم ، خسته شدم از بس سوالاي سال اولو جواب دادم ، ديگه از بس آسون بود100 زدم يه سوال درست حسابي توش پيدا نميشد

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568
skeptical-chemist گفت
بچه ها یک کتاب هست به نام 2000 مسئله در شیمی, بهروز بهنام, انتشارات خوشخوان همین پاییز 89 منتشر شده اما نه تو اینترنت هست نه تو بازار. کتابیه با پاسخ های کاملا تشریحی اگه کسی سایتی یا تلفنی پیدا کرد که بشه اینترنتی یا بانکی خرید حتما من را خبر کنه این کتاب رو اگه بخونید حله ولی مشکل این جاست که پیدا نمیشه

سلام...این کتاب رو از انقلاب یکی از دوستام زحمتش رو کشید، خرید واسه دوتامون!!! چرا پیدا نمی شه!؟؟؟ ولی پاسخاش همچین کاملن تشریحی هم نیستا!!!!!!! خیلی خیلی مختصر توضیح داده،ولی سوالاش انقدرا هم سخت نیست که به مشکل بر بخورید به خاطر پاسخ نامش.

nima94

New Member
لایک ها
296
سلام کسی کتاب شیمی آلی بهنام رو داره؟چه طور هست؟

farhad2009

New Member
لایک ها
125
mehrafshan گفت
skeptical-chemist گفت

سلام...این کتاب رو از انقلاب یکی از دوستام زحمتش رو کشید، خرید واسه دوتامون!!! چرا پیدا نمی شه!؟؟؟ ولی پاسخاش همچین کاملن تشریحی هم نیستا!!!!!!! خیلی خیلی مختصر توضیح داده،ولی سوالاش انقدرا هم سخت نیست که به مشکل بر بخورید به خاطر پاسخ نامش.
تازه علاوه بر همه اینا
فقط ۵٪ درصد سوالاش تازه هست منظورم اینه که سطح یکش سوالایه محله اول و کتابایه شیمی در سپهره
سطح دوش هم مرحله دوم
سطح سوم هم کپی از مسایل برگزیده
میتونید ازش بعنوان غلطگیر مسایل برگزیده استفاده کنید

از همه اینا گذشته سوالاش بعضی جاها غلطه و پاسخ نامه اش هم در عین مختصری و کوتاهی ایرادات زیادی هم دار موندم پشت جلد نوشته ویراستاران اقاین طلا و نقره جهانی٬!!!!! بعد توشو میبینی !!! هیچی به نظر من یه جاهایی شو حل کردم دیدم وقتمو میگیره گذاشتمش کنار ولی با اینحال
انصافا بعضی سوالایه سطح ۳ ش باحاله ...
برا خرید اینترنتی هم فک کنم بایذ تا بعد عید منتظر وایستید٫

mobtaker

New Member
لایک ها
36
آب پاکی رو بریزین
بگین می ارزه 12 هزار تومان بخریمش یا نه؟

لایک ها
14
mehrafshan گفت
skeptical-chemist گفت

سلام این دوسته که زهمت کشیده منم ببین برو توی بانک کتاب گیتا مهر توی انقلاب آدرس و شماره اش رو اگه بخای می دم بهت (تو کوچه ی نزام وزیری ...وزیر نزامی... چی چی....نمیدونم چی چی بود)
در زمن اون کتاب خیلی های دیگه هم روش زهمت کشیدن و آقای بهنام لتف کرده همه رو پیچونده
در مورد شیمی آلی بهنام هم من دارمش خیلی سادس فک نکنم متلب جدیدی داشته باشه

z_mohamadi

New Member
لایک ها
0
سلام
شیمی یک رو خوندم اما یه سوال داشتم : عدد ها رو که نباید حفظ کنیم ؟(عدد هایی مث ph تخم مرغ!!!)

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
z_mohamadi گفت
سلام
شیمی یک رو خوندم اما یه سوال داشتم : عدد ها رو که نباید حفظ کنیم ؟(عدد هایی مث ph تخم مرغ!!!)
بهتره فقط بدونيد اسيدي هست يا بازي.

sajad-a

New Member
لایک ها
2
nima94 گفت
سلام کسی کتاب شیمی آلی بهنام رو داره؟چه طور هست؟
سلام من دارم شیمی آلی رو طوری گفته که کمتر گیج بشیم قسمت قسمت توضیح داده فصل اول آلکان ها دوم آلکن تا آخر ...

mohammadi9

New Member
لایک ها
336
بچه های تهران، حوزه هاتون کجاست ؟!

بالا