mehran88

New Member
لایک ها
1,232
پاسخ : تاثیر امتحان نهایی

بچه ها یه سوال. کسی میدونه اگه یکی بخواد برا پیش تغییر رشته بده امتحان نهایی هاش و تاثیرشون چجکری میشه؟ من از یکی پرسیدم گفت اصلا تاثیر نمیدن ولی به نظرم اشتباهه مگه میشه تاثیر ندن؟ اگه چیزی میدونین لطفا بگید...
ما هم تو کلاسمون چند نفر داریم ریاضی هستند و الان دارن امتحان نهایی ریاضی میدند و کنکور رو می خوان تجربی بدند.
تا اونحا که یادمه(خودم خیلی وقت پیش سر این موضوع باهاشون صحبت کردم) دروس عمومی که یکیه.مشخصه.راجع به دروس اختصاصی.فکر می کنم باید امتحان نهایی زیسن رو توی شهریور یا دی بدند(مطمئن نیستم).اما راجع به جبر و هندسه و حسابان تاثیرشون صفر نیست و همه شون با هم به جای ریاضی 3 حساب میشن.
توی یکی از دفترچه های سازمان سنجش دقیقا گفته که این دروس مربوط به رشته ریاضی با چه ضریبی میرن و توی کنکور تجربی تاثیر میذارن(خودم یه بار دیده ام).به یکی از مشاورای مدرسه تون راجع به همین دفترچه سازمان سنجش بگید میدونه کدوم رو نشون تون بده.من نمی دونم کدومه.
ولی من خودم جای شما بودم اصلا و ابدا سوم رو ریاضی نمی خوندم.الان بچه های تجربی ما خیلی اذیت شدند.اگه می خواهید ریاضی تون قوی بمونه به نظر من کتاب ریاضی 3 تجربی با جبر و حسابان ما هیچ فرقی نداره.

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

میدونم باید شهریور امتحان بده. میخوام بدونم تاثیرش برا شهریوری ها چه جوریه؟ شما میدونید؟
ببينيد يه نفر تغيير رشته ميده مثلا ميخواد از تجربي بره به رياضي اولا بايد دروس تخصصي اون رشته رو امتحان بده ثانيا اين دوتا توي درساي عمومي مشتركن پس همون نمره ي خودشو دخالت ميدن و وقتي يه نفر از تجربي ميره رياضي مثلا چطور ميخوان تاثير درس زيستو دخالت بدن؟!!!!!

saba rad

New Member
لایک ها
97

برای حد بی نهایت باید تجزیه هم مینوشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

برای حد بی نهایت باید تجزیه هم مینوشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه ارتباطی به موضوع داشت؟؟؟؟:152:!:68:!!!!!!!!!!!!

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

من هیچ وقت نمی فهمم بعضیا هستن که بدون امتحان نهایی میان کنکور میدن(مثلا طرف دیپلومه ی سال 70 باشه)اینارو چجوری میشه با کسایی که نهایی اون سالو دادن مقایسه کرد یا یکی میاد کنکور میده که نهایی های سال 88 داده ولی اکثریت بچه های اون کنکور نهایی سال 90 رو دادن هیچ جوره نمیشه این افراد با هم مقایسه ی درست کرد!!!
نکته اش اینه که کسایی که دیپلم شون مال قبل سال 84 هستش نمره نهایی شون توی کنکور 84 به بعد تاثیر نداره.چون کتابها سال 84 عوض شدند!

لایک ها
83

خب دیگه منم حرفم همینه نمیشه تو یه ازمون مهم و سرنوشت ساز شرایط یکی نباشه و بشه تو شرایط نامساوی افراد رو درست مقایسه کرد!!!

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

خب دیگه منم حرفم همینه نمیشه تو یه ازمون مهم و سرنوشت ساز شرایط یکی نباشه و بشه تو شرایط نامساوی افراد رو درست مقایسه کرد!!!
آخه مثلا کتاب دینی چاپ قبل 84 رو برید ببینید.فکر کنم 1 صفحه ش هم با مال ما یکی نیست.آخه اونی که قبل 84 دیپلم گرفته قرار نیست که رتبه 2 رقمی کنکور 91 بشه.95 درصدشون فقط می خوان رتبه شون زیر مثلا 50000 بشه تا توی شهر خودشون قبول بشن.باید یه امیدی داشته باشن!

monam

New Member
لایک ها
116

این حرفو از من بشنوین در صورتی نهایی بسیار تاثیر گذار می شود که بسیار سخت بوده و بسیار در آن تقلب و نامردی نباشد وهر سال ه 1000 نفر بیست در کشور نداشته باشیم!

لایک ها
83

حرفه شما درست ولی اگه حقش 2 رقمی باشه چرا نباید 2 رقمی بشه؟؟؟
بعدشم رقابت تو حدوده رتبه 50000 هم باید مساوی باشه دیگه یا مثلا یکی شهرش تهران باشه 50000 دیگه بدردش نمی خوره که!!!

بالا